Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Rany julka !!!!! kali skarbie nie strasz mnie, zamówiłam juz wizyte u fryzjera dla mojej lady....musi być już ChinkJ dziś chcę zrobić SŁYNNEGO KUBUSIA i jak zrobie to Was zawołam babeczki tylko muszewypić ta kawunie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia hej hej !!! ja rano wyszykowałam swoją Gabi do szkoły i wskoczyłam jeszcze do łóżeczka :-) mam wrażenie że dzisiaj jest troszkę większe łożkowe przyciąganie ;-) Tula kochana chdż na kawunie :-) JLo gdzie sa kropeczki ??? Ula, Emsy a co z Wami ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chętnie poleżała,ale nie da rady.Dziecię wzywa:)Tak bawi się sama,ale jak tylko zobaczy ,że się kładę to jakby prąd ją przeszedł i zaraz coś mi wymyśla do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę się na poranną kawę, taką po polsku dla odmiany ;) aha, przesyłam wam Mnóóóóóóóóóóstwo włoskiego słoneczka!! W końcu wyjrzało i świeci w oczy!!! jeste jednak sprawiedliwość na tym świecie :)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojjo fajny wiek tzn taki bardzo zabawny. Dzieci wtedy fajnie juz sobie gadaja i negocjują :-) i wogóle jest wesoło. Teraz coraz fajniej będzie. Dla mnie najgorszy okres to był między 2 a 3 roczkiem, bo wtedy kończyłam studia dzienne :-( i musiałam pisać pracę a Gabi była bardzo absorbujacym dzieckiem :-) ale potem to już z górki :-) jak wy robicie te serduszka itd...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee noo pożądna z Ciebie babeczka, w miarę o rozsądnej porze sie meldujesz a reszta lasek hmmmm odpoczywa po nocy ;-) Dzikujemy za słoneczo chociaż u nas w Wa-wie też sie pojawiło ale jest zimno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia-->> dla, mnie przede wszystkim włoski jest prosty, niektórzy mówią, że bardziej romantyczny jest francuski ale ja np. francuskiego nie mogę znieść. Oczywiście jak dziewczyna z polski pojedzie do włoch to jest zauroczona wszystkim, chłopakami (gwiżdżą, fiukają, uśmiechają się, caffe' róże itp.) jedzeniem pogodą, morzem, no i językiem. Bo jak się pierwszy raz usłyszy to jest bardzo miły dla ucha ;) dla mnie jak mówiłam jest prosty i miły..;)) a więc: buongiorno ragazze, come state? vi mando un po' di questo splendido sole che abbiamo oggi in Italia... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazie grazie :classic_cool: będę wam od czasu do czasu pisać po włosku- może się nauczycie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe powiem wam szczerze, że pierwsze słowa w obcym języku to zazwyczaj parolacce (przekleństwa) ale z racji tego, że niektóre z nas mają już fasolki w brzuchu, daruję wam ;););););) zaczniemy może od dzień dobry- buongiorno i cześć -ciao (to chyba znacie..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×