Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Jlo dziękuję za kropeczki, juz jestem spokojna...;-) A tak wogóle to uwielbiam chodzic do fryzjera, usypian parwie zawsze na tym fotelu. Jedz kochana niech i niech fasolka za młodu wie co w życiu dobre :-) Rany ale ci dobrze że dobrze sięczujesz i nie męczą cie ....ja w tym okresie to nie rozstawałam się wielkim uchem wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Bosie ja jestem i teraz napisze Ci co one na Ciebie gadały ;-) chcesz wiedzieććććććććććć ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Tulinko zapodaj mi namiar na tą firme która dostarcza Ci Twoje drugie życie czyli internet a ja sie z nimi rozprawie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka siostra ;) wyraza zgode na publikacje na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kule Laseczki ja walczę z moja pracką dyplomowaną, ale nic uwalczyc nie mogę, wena mnie opuszcza i siły też :( A Wy mi pomagać nie chcecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia ja to sie najlepiej nie czuje :( chodze zła bo głodna wiecznie jestem a jeśli juz jem to mało bo nie daje rady przełknac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon- chetnie bym ci pomogła, ale nie dam rady :( a i sama mam napisac prace w dodatku recznie -szok! Kiedy ja to zrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidulko JLo, przykro mi że za dobrze sie nie czujes. Takie kiepskie samopoczucie i te huśtawki wykańczają człowieka niestety ale przejdziesz przez to, dzielna z Ciebie dziewczynka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca okreslajaca problemy i podmiot oddziaływań opiekuńczo-rehabilitacyjnych na podstawie diagnozy potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piszę o błedach z zadawaniu pytan przez nauczycieli w edukacji wczesnoszkolnej....i utknęłam na opisie badań....:( blllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a teraz na lody mi apetyt robicie ;) ja zdecydowanie jestem za czekoladowymi i o smaku kawy! co slyszalyscie na temat seksu w czasie ciazy? bo rozne wersje slyszalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate jeśli ciąża jest zagrożona to w I trymestrze wskazana jest zdecydowana wstrzemięźliwość a potem to juz zależy jak ciąża przebiega. Są i takie sytuacjie kiedy szyjka macicy skraca się szybko i może dojść do wcześniejszego porodu to wtedy absolutnie. Generalnie jest tak , że w czasie przytulanek jak każdy wie występuje coś pięknego i nazywa się oragzm ;-) co za tym idzie skurcze macicy i wtedy również może dojśc do wcześniejszych skurczy i akcji porodowej.... itd ale każda ciąża jest inna i lekarz zawsze informuje że nie można sie za mocno przytulać :-( 😡. JLo kochana pakuj w kopertę pracę i ja ci przepiszę :-) ivoon hmmm chyba mamy cos wspólnego ze sobą (nie mylić z mężem ;-)) jeśli chodzi o wykształcenie.... ja skończyłampedagogikę :-) Cholerka Tulaaaaa Ty chyba bidulko zostałaś kompletnie odcięta od świata wirtualnego :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dziewczyny co to znaczy pisać pracę- ja rok temu pisałam mgr i uwierzcie mi, najgorzej było się za to zabrać, bo jak już przysiadłam to poszło. Aha i od razu pisałam na kompie, bo jak sobie pomyślę, że musiałabym przepisywać 100 stron prawie.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chciałam się z wami podzielić pewnym... hmmm nie wiem jak to nazwać ... spostrzeżeniem: ile babeczek jest w ciąży! Szok! dzisiaj sie dowiedziałam, że moja znajoma jest w ciąży (nie mówiąc juz o tym, że moja przyjaciółka właśnie urodziła 2 dziecko)! Także dziewczynki, nie możemy być gorsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo a może zeskanuj i podeślij to może naprawdę Ci pomożemy i przepiszemy razem tę pracę..what do you think about this idea...dobrze napisałam???? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee nic innego nam nie pozostaje tylko zabrać sie do czynu a nie tylko gadać ;-) tylko chyba najpierw musze sięgnąć do literatury fachowej czyli do jakiegoś ŚWIERSZCZYKA...;-) spytam teścia czy nie ma aaaaaaaaaaahahhahhahhah :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia hahahahahahhaah, nie ma to jak pomoc teścia!!!! ;) Tylko uważaj- teść jest dobry w teorii- praktyka należy do mężusia!!! Ja dzisiaj po południu dorwałam męża i nie wiem czy wieczorem uda mi sie to powtórzyć...;););););) hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bysia- dzieki, tak sie juz zastanawiam jak to bedzie! no ja tez gdzie sie nie obejrze to albo wozki albo brzuchy :) w rodzinie mojego meza bobaski wyskakuja jak grzyby po deszczu :) fajnie- zawsze jest kogo duzdac jak sie spotykamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee podejżewam że zanudziła bym się z moim teściem, z nim to pewnie jak z niemowlakiem ...najpierw byłoby raczkowanieee....nudyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, zresztą nad czymja sie wogóle głowie mój teść jest obleśny i rąbnął mi moja gąbke do mysia 😡 Ale mam juz luzik lady juz chyba śpi bo mnie nie woła, teśc już od 20 dusi komara a mąż liczy kanały w TV :p AAAAA bym zapomniala... kolejna metamorfoza mojego dziecka...UWAGAAAAA cytuje - "mamoooo, tak naprawdę to ja bym chciała przebrać sie za DODĘ ale....... - tak córeczko -ale nie mam takich cycków jak ona....:-( - Gabrysiu hmmm nie martw się mamusia też nie ma takich ...dużych - no tak, to będę Chinką..........." Hmmmm chyba wybrnełam z tego bardzo pedagogicznie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×