Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Gość przyszla mamusia
witam dziewczynki ale sobie pospalam do 11godziny mam cos z misia i ostatnio ciagle bym spala az mi wstyd ale widze ze wasze maluszki ladnie dala wam popalic co?musze sie na to przygotowac,ze moja coreczka zmieni cale moje zycie i moj zegar bedzie uzalezniony od malej istotki dzisiaj spalam w domku bez koszuli tylko w majteczkach i zbudzil mnie caly mokry cycus to znaczy ze mam juz mleczko? ide gotowac obiadek milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dziś z moim humorkiem lepiej bo zabieram Czarusia na spacer po Gabi do szkoły tylko co ja zrobie jak bedzie mi płakał w tym wózku może nie bedzie ;-) U nas dziś piekna pogoda :D dobrze dziła na mnie słoneczko Miłego dzionka Lejdissss 👄 AAAAAAaa zgrałam zdjęcia z aparatu może uda mi sie zaraz wkleić link z moim Małym Księciem ❤️ desperate, maryam.....i reszta kobitek co z Wami 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
bysiu u mnie w szczecinie sloneczka nie bylo ponad 2tyg.dzisiaj czuje sie taka silniejsza i usmiecham sie caly czas maluszkowi napewno spacerek sie spodoba:)i nie stresuj sie malenki przekona sie wkoncu do wozeczka. a zdjecia sa sliczne on jest sliczny,taka malutka kruszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki! Byska Maly podobny jest do mamci:D CUDNY!!! Przyszla mamusiu-taka sennosc jest normalna -wysypiaj sie teraz bo potem moze byc ciezko:)Choc niektorym dzieci spia i spia tak jak mojej kuzynce -ona spi cala noc bez wstawania do malej(komu dobrze) Ulcia nasze maluchy funkcjonuja bardzo podobnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczynczki :D przyszła mama witaj w naszym gronie:) grudniowe dzieci są fajne......mimo wszystko :D Bysiu Czaruś jest cudny poprostru no:D jak wszystkie nasze dzieci:) u mnie dzisiaj 30 dc cyklu i już wogfóle pod żadnym kątem o tym nie myślę!!!! mam taki intensywny czas w pracy, że poprpstu padam na ryjek więc w sumie dobrze się składa:D a poza tym w sobotę mamy imprezkę urodzinową męzulka mojego więc w domu też na pełnych obrotach..... pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mi dobrze ten spacer dobrze zrobił jestem jak nowo narodzona i Czaruś sie dotlenił :-) Wył troche na początku ale zaraz zasną l i spal jeszce w domu w wózku :-) Gabi dumna prowadziła wózek i wogóle tak jakoś fajnie sie zrobiło :-) Jednak słonko to słonko :-) potrafi zdziałać cuda :-) Przyszła mamo bardzo Ci zazdroszcze brzuszka ....bo ja osobiście uwielbiałam ten stan i aniaj też zazdroszcze :-) Lece jedzonko szykować dla męża :-) Buziaczki Zmieniłam suwaczek i zaraz zobacze czy działa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
moja niunia dzisiaj malo ruchliwa,mam nadzieje ze jutro bedzie wiecej dokazywac bo jak nie to ide to sprawdzic do gin strasznie sie zestresowalam bo nawet po czekoladzie ktora uwielbiamy nie ruszyla sie bysia widzisz wszystko jest oki ale gabi musiala byc dumna z tym wozkiem przed soba,to super ze tobie tez spacer poprawil samopoczucie,ja nie moge doczekac sie pierwszego spacerku:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia moj maly tez tak reagował na wózek jak był malutki ale po kilku spacerkach okazało się że wystarczy zalozyc czapę i kurteczke i zasypial w locie tzn. jak go podnosilam zeby zniesc na dol do wozka. Teraz zasypia jak go niose po schodach ale od momentu ubrania ma juz zamkniete oczy. A spacerować możemy nawet 4 godz. Przyszlam Mamo nie mart sie na zapas. Dzieciaczki tak niestety robia że mają spokojniejsze dni. SAma pamietam jak sie kilka razy stresowalam ze sie nie rusza albo rusza sie za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellouu ;) No Czarus to slodkie i kochane dzieciątko :) juz wczoraj obejrzalam, ale pisac nie moglam..wierzcie mi..ze male dziecko \"maly problem\" a to wieksze ..to wiadomo ;) Z dwulatkiem juz jest calkiem wesolo :D rozsypuje klocki na podlodze i kaze mi sie bawic...mus to mus :D No co do brzuszka..to juz tylko 4 dni bedzie ze mna...ostatni weekend.. Co do ruchow przyszla mamo, to tez bacznie pilnuje, ale nie panikuje..bo na tym etapie ciazy dziecko znacznie mniej sie porusza..ale jak juz kopnie to czuc ;) Pozdrawiam Was wszystkie kochane obecne i przyszle Mamusie :) Ivoon..moze tym razem?:) a jak nie..to dzidzia bedzie na pewno w przyszkosci..widze,ze meza masz skorpionka to on juz wie co i jak :D Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..Ula..pieluchy Babydreams z Rossmanna ja juz testuje od dawna..dawna i sa bardzo oplacalne i super zrobione :) polecam wszystkim ekonomicznym mamusiom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! czesc przyszla maminko! :) no widze, ze maluchy wam rosna jak na drozdzach-super! ivoon-trzymam kciuki mooocno! u mnie jakos sie nic nie dzieje. wszytsko po staremu! dzisiaj dostalam @ slady po tej torbieli zniknely w brzusiu wszytsko w porzadku :) okolo 24 pojde do tej prywatnej kliniki! tylko musza jeszcze oddzwonic i mi dokladnie powiedziec kiedy i o ktorej! ta pani doktor jest bardzo znana i niestety trzeba poczekac na termin. znalazlam jeszcze inna specjalistke tez sie do niej wybiore-czemu nie. w koncu musi sie jakis dobry lekarz znalezc co mnie \"zapyli\" :D akurat mnie przebadaja to sie moj jajniczek porzadnie wygoi i bedzie mozna zaczac! bysiu- dzidzia cudna! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Gabrysiek spi,a ja mam czas dla siebie.:) Ivoon cos sie moze szykuje:) Bysiu dobrze ze juz lapiesz wiatr w zagle-jeszcze troche i powroci dawna BYSKA :D Przyszla mamusiu-maluszki w brzusiu z dnia na dzien maja coraz ciasniej takze na fikolki nie ma miejsca.Ale jesli widok maluszka na USG Cie uspokoi to idz do lekarza. Desperatko-NO JESTES SLONCE TY NASZE !!! :D Aniaj 18listopad to piekna data-moja 2rocznica slubu:p A rok temu pakowalam walizki na wakacje ahhhhhhhhhhhhhhh....... Buziale dla reszty dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Dokładnie 18stego mój mężulek ma urodzinki :D ale imprezka jutro:) na całe nieszczęście idę też jutro do pracy (odrabiamy 2.01-żeby mieć pełne 2 tygodnie przerwy świątewcznej):D u mnie nadal cisza.....boli jak na @...ale w kwietniu też tak bolało.....póki co tłumaczę sobie, że pewnie po jutrzejszym stresie przyjdzie @ (tał łatwiej, żeby się potem nie rozczarować:) )więc......:D ale jakby nie przylazła jutro...to chyba zatestujemy w niedzielę:D Dzięki dziewczyneczki za trzymanie kcviuków....zobaczymy co będzie:D Aniaj Ty to już się zbieraj na porodówkę:D i wracajcie do nas szybko:) Desperatka kochanie ...na każdą z nas przyjdzie odpowiednia pora:D grunt, to żebvy Cię dorze wyleczyli:D mykam do kuchni coś popichcić bo jutro to mało czasu będzie:) miłęgo wieczorku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
koniec mojej cierpliwosci,czekam na tescia i jade do szpitala chyba bez problemu zbadaja moja niunie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołłłłłłł Laseczki Mój czaruś Zrgaruś dał mi popalić dziś w nocy niby nie płakał ale co godz wake up i tralalalalalal Przyszła mamo jedz i sprawdż ...dziewczyny mnie znaja juz na tyle i wiedzą ze jestem panikarą i tez bym pojechała :-) uspokoisz sie przynajmniej . Obejżałam zdjęcia dzieciaczków na NK i kurcze rosną jak na drożdżach .....i są śliczne ❤️ Moi mężczyźni śpią sobie a ja latam na miotle bo mam niezły syf w domu . IDE robić gabi jakiś szybki obiadek bo danie głowne przywiezie mąż wieczorem wrrr a mi w brzuchu burczy wrrrrrrr , wógóle to mam problemy z jedzeniem mało jemm i w sumie tylko żyje na wodzie ale dzieki temu straciłam już 17 kg w trzy tyg. Aniaj jak sie czujesz? masz juz wszytsko przygotowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Bysiu, no tak, torba juz czeka :D musze tylko zapakowac drugą z rzeczami dla dziecka na odbior ze szpitala, nie chce stresowac meza :) Psychicznie tez ok, tylko wiecie co..najbardziej bedzie mi brakowac mojego malego Filipka, nigdy na tak dlugo nie zostawialam go :( Drugi duzy to sobie poradzi :) No ale tu juz nie ma odwrotu i maluszek musi w koncu wyjsc ;) oby wszystko dobrze sie skonczylo... Bysiu, zazdroszcze Ci tej utraty wagi!!!! moja skoczyla ostatnio juz tak,ze nawet nie napisze ile bo sie wstydze :( jak schudne to wtedy bede mowic o wadze :D Przyszla mamo, mam nadzieje,ze wszystko ok!!! Pozdrowionka dla Reszty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
czesc gdy tylko zostalam podlaczona pod ktg(pierwszy raz,i balam sie tego badania)moja mala tak zaczela skakac ze zaczelam sie wstydzic ze taka ze mnie histeryczka.wiec lezalam tak i lezalam wciskajac guziczek gdy malutka sie ruszala badanie wyszlo jak to lekarka powiedziala bardzo ladnie zabrala mnie na usg widzialam malutka jest taka piekna az sie poplakalam,a usta to ma poprostu urocze ruszala sie ladnie wiec wszystko oki:) a wazy juz uwaga 3440 a do grudnia jeszcze troche czasu jest,maly tluscioszek:) dalej badanie na fotelu i ala ono normalnie bolalo ze szok wynik panikary jest taki ze wszystko jest oki:)i odrazu jest mi lzej konfortowo sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
aniaj ja juz spakowana jesstem od poniedzialku,ale jakos nie dociera do mnie ze ta torba jest dla mnie:) no filipek na mamusie bedzie dzielnie czekal w domciu nie smuc sie tak chociaz takie rozstanie napewno jest przykre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super że wszystko jest ok. Czlowiek w ciąży to tylko ma zmartwienia i nasluchuje co się z nim dzieje, każde strzyknięcie, a to za malo sie rusza a to za dużo, a czy to nie wody odchodzą, a potem to zamartwianie przechodzi na dziecko. Niestety co my kobiety musimy przejść. Pochwale się że WOjtuś wczoraj roześmiał się w głos, a dziś powtórka. Aż się wzruszylam. Cudne są te dzieci. A teraz ide spać póki mlody śpi Dobrej nocki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Przyszla mamusiu -ciesze sie,ze wszystko OK z Twoja kruszynka. Ula ma racje.W chwili gdy zobaczysz dwie kreski jest wielka radosc ktorapo chwili zmienia sie w obawe czy wszystko OK i tak juz zostaje na zawsze z nami. Gabrysiek tez juz potrafi sie smiac i juz nie przypadkowo ale odwzajemnia usmiech no i zaczyna gawozyc:DUbranka na 68 sa juz za male.No i musimy juz zmieniac lozeczko na wieksze-na swieta czeka Gabryska przeprowadzka na wieksze loze:) Pozdrowionka dla wszystkich dziewczynek i lece do synka pa:) Aaaaaaaaaaaaa Ivoon testowalas moze? Jak wynik?Oby byly 2krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ivoon pewnie odsypia,po wczorajszej imprazce:)jak udala sie imprezka urodzinowa meza:) NO WLASNIE TESTOWALAS? DAJ ZNAC TRZYMAMY KCIUKI ALE WY DZIEWCZYNKI MACIE POCIECHE Z TYCH MALUSZKOW:) ALE TO MUSI BYC SWIETNY WIDOK TAKA ROZESMIANA BUZKA JA ZOSTAJE PORWANA DO KINA,MAM NADZIEJE ZE DAM RADE WYSIEDZIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
UPS A IMPREZKA U IVOON TO CHYBA BYLA 15GO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloooo Dziewczyneczki:) imprezka rzeczywiście była wczoraj:) i zaliczam ją do bardzo udanych:D co prawda ok.17 padałam na ryjek...ale jakoś daliśmy radę :) mężulek ładnie wszystko posrzątał sam i spisał się na medal:D a co do odsypania to, rzeczywiście pospaliśmy troszkę dłużej:D od wczoraj strasznie boli mnie głowa, dzisiaj dochodzi gardełko....ale niestety nic nie mogę wziąc bo MAMY DWIE PIĘKNE KRESECZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D (testowaliśmy dzisiaj po wstaniu:D) w totalnym szoku jesteśmy :D bo jak na dwa przytulanka to naprawdę cud:D jutro dzownię do ginki i wcisnę się jeszcze w tym tygodniu, bo jak wiadomo w moim przypadku bez duphastonu się nie obejdzie:) ale zakładam, że tym razem wszystko będzie dobrze:) i w lipcu będziemy tulić dzidzię:D lecę troszkę poprasować (podzieliłam się po połowie z mężem) Aniaj czekamy na Was....wszystko będzie dobrze:) Przyszła mama cieszę się, że z córunią wszystko dobrze:) dacie radę Dziewczynki:) Bysiu widzę, że u Ciebie coraj lepiej i strasznie sie z tego cieszę:D tylko musisz jeść, bo Czaruś też chce mieć jedzonko:D a dla całej reszty naszych kochaniątek mocne i gorące całuski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×