Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Czesc Dziewczynki! Ivoon napewno na D sie nie skonczy -zobaczysz:) Ja awansowalam z B na D teraz zostalo mi C :D Badanie USG u Gabryska wyszlo bardzo dobrze bioderka sa OK.A on tak obserwowal monitor u doktora z zaciekawieniem ze szok!Maly geniusz-eugeniusz moze mi rosnie!:DTata pilnuj kompa synek podrasta;) Korzystajac z okazji ze robilam badanie dla malego w tej samej klinice co rodzilam ,przebadalam sie i ja i tez moj gin powiedzial zdrowa dziewczyna:) A wlasnie dzis Gabrys ma przeprowadzke do wiekszego lozeczka:) zobaczymy jak mu sie spodoba nowe legowisko do spania:D No i chyba moge wam sie pochwalic ,ze on juz przesypia od swiat cale nocki bez wstawania na jedzenie czy przewijanie:)Mam nadzieje ,ze nie zmieni sie nic po tym poscie;) Byska daj znaki zycia:) reszta dziewczynek tez !Postawcie choc trzy kropki!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postawię więcej niż 3 kropeczki :) Normalnie jak czytam, że dzieciaczki przesypiają całe noce, to Wam zazdroszczę!!! Ja mam kilka pobudek, i co pobudka to przewijanko, bo cała pieluszka zasiusiana... ale cóż, pewnie będzie tak dopóki będę karmić piersią :) miłego dnia! Do nas zaraz przyjeżdża Babcia a potem Tatuś, więc dzień zapowiada się sympatycznie, może trochę odpocznę!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lejdiski:) Dzisiejsze sprzątanko opanował mąż :) po tym antybiotyku czuje się ciutkę lepiej...katar odchodzi....chyba będę zdrowa szybciutko:) zabieram się zaraz za prace szkolne...w pon konferencja więc trzeba uwalczyć 20 opisowych ocenek :( jak mi się nie chce trego pisać!!!!!!!!!ble ble bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..... Tuleńko super, że sobie odpoczniesz a Jagódką zajmie się tatuś :D J.Lo jak ten Twój Gabryś taki grzeczniutki to pakuj się ponownie w pieluchy :D hihihihi:) Bysia, Desperatka co z Wami?? dajcie znak no:D całuski for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon jeszcze z tych nie wylazlam ,w co Ty mnie chcesz wpakowac?!:) Tulka u mnie taz nie bylo slodko na poczatku wiedzialam ,ze mam dziecko! Wstawalam w nocy bardzo czesto bo jak nie mokra pielucha to glodny i tak do rana.Ale teraz sie troche zmienilo tak od swiat jest lepiej i obym zawczesnie sie nie pochwalila:p Dzis mamay debiut w nowym lozku -Gabrys juz sie cieszyl z boku na bok sie przewracal:D i w smiech.Ale nocka pokarze jak bedzie slodkoooo! A i dzis byla pierwsza zupka no ubaw mamy z Gabiego ze SZOK!!!:) Dziewczynki ja dzis robie faworki wpadajcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo ja nic nie sugeruję nio :) To taki luźny pomysł tylko :D hihihihihihi:) Robiłam faworki w piątek i kilka mi jeszcze zostało, ale mogę zaprosić na lasagne :D Wracam do moich szkolnych papiurów :) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj własnie pisze jedna reka bo scoagam mleczko . karmie pół na pół. alescoagam mleko zeby miec pewnos ze zjada tyle ile powinien . troche to czsochłonno ale daje jeszczeeeeeee rade. moja gabi dzis wyfruneła na obóz narciarski wiec rozumiecie skad brak moich wpisów na kafe . i tak w kółko dziewczynki. Ciesze siw ze u waas ok i ivoon uwazaj kobieto na siebie . obiecuje ze jak tylko czas mi pozwoli to bede sie odzywac. czeka mnie teraz trochwe pracy jak gabi wyjechała bo tak zawsze ona mi pomogła. czarus ma lepsze i gorsze dni ale nie narzekam w nocy wstajemy z 3 razy wiec luz . całuje was mocna 👄 i wasze dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki! Ja dzis z siostrzenicami lepie anioly z masy solnej:) ale mamy zabawe. Byska wrescie narescie:)piszesz. Pierwsza noc Gabryska w nowym lozeczku byla spokojna:) a juz sie balam -no ale kolejne przed nami:) Ivoon ,Ivoon ,Ivoonnnnnnn!-juz nic nie powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! A co tu tak cicho? Kochaniatka podpisujemy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
Czesc Wielkiej Ciszy:D Halooooo jest tu ktos jeszcze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
a to co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Dziewczyny jakie duże mają ciemiączka wasze dzieci. Bo my co wizyta to za duże. Ma teraz 3/2. A miał po urodzeniu 3/3, potem 3/2 , 2/2 a teraz znów większe. Bierze VitaD a wcześniej 2 krople Vigantolu. Moje dziecko spało dziś do 9 szok. Chyba musze go przestawić i kłaść wcześniej. Bo ostatnio zasypia 9:30 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ula to i tak wczesnie zasypia:) Moj Gabrys to najwczesniej sie kladzie o 23 ,a tak zwykle 23.30 czy 24 i spi do 7-7.30 maks do 8.30. A jesli chodzi o ciemiaczko to nawet nie wiem ,ale sprawdze i napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Po urodzeniu Jagódka miała ciemiączko 3x3 a teraz ma 3x2,5 a lekarka mówi, że to dobrze, bo mózg może swobodnie rosnąć, he he :P Niemniej nadal bierzemy vitaD. Najgorsze jest to, że jej jedynki dolne idą!!!! Ślini się na potęgę, pakuje wszystko co się da do buziaka, no i jest marudna wielce... W ogóle nie chce spać w dzień, tyle co na spacerze. Ale u nas to dziedziczne, bo zarówno mi i jak i siostrze Taty ząbki zaczęły iść w 3 miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje liste i informuje,ze u mnie wciaz natlok zajec przy dwojce szkrabow :) Oliwierek to bardzo sympatyczne, wciaz usmiechniete dwumiesieczne dziecko :D bioderka ma juz zdrowiutkie :) Fifi za to szaleje ile wlezie ostatnio...taki typowy dwulatek Milego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie stawiam ..............i zabieram sie dalej za sprzatanie. Póki nie ma Gabi i nie musze stać przy garach to sprzatm w zaległych kątach. Jeśli chodzi o karmienie to pierś jest tylko w nocy a tak jemy buteleczkę i jest ok . Ksiąze fika jak tygrysek i uwielbia spacerki kilku godzinne albo spanko na tarasie . Znowu zaczyna mi sie jeżdzenie na budowę i wykańczanie domu ...a w maju komunia Gabi i wogóle ciągle coś. NSZCZĘŚCIE WSZELKIE CHORÓBSKA NAS OMIJAJĄ :-) Książe wzywa jak nie padne wieczorem to postarm sie wiecej napisać 👄 A mam pytanko do dziewczyn które podają mleko modyfikowane . Jak wyglądaja kupki u waszych dzieci i jak czesto robią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Przepraszam, za kilkudniową nieobecność, ale spowodowana nawałem pracy końcowosemestralnej:D uporałam się prawie ze wszystkim, jeszcze drobne papierki jutro i..... byłam dzisiaj na wizycie u ginki...wszystko w porządku.....ciśnienie troszkę dziwnie za wysokie...no i wylądowałam z 3 tygodniwoym L4 :( mówię pani dr, że za chwilkę mam fefie i nie muszę wziąć L4, a ona mi na to: że urlop jest na odpoczywanie a nie chorowanie:) w sumie nie prptestowałam bardzo bo będę go miała więcej na pomacierzyńskim:D zatem będziemy grzecznie leżeć w łóżeczku i leczyć okropmy kaszel dalej:D aaaa i pani dr zmieniła mi duphaston na dopochwową luteinę, bo powiedziała, że działanie jest takie samo, a doustne środki pewnie wzmagaja pawiki u mnie więc zamieniła:D aaaaaaaaaa i znałazłam skuteczny sposób na opryszczkę - miodzik:D dobrej nocki kochaneczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Bysiu a co dokladnie Ciebie interesuje ,konsystencja,kolor,ilosc wyproznien? Jestem na gg wiec pytaj:) Ivoon praca poczeka tyle ile trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ babeczki melduje sie po całym dniu leniuchowania :D Dziewczyny Czarek zaczął przekręcać sie z plecków na brzuszek :D Jestem bardzo z niego dumna :D a taki mam ubaw przy tym :D Szefowo napisz napis o wszystkim co wymieniłaś :D Dziewczyny rok temu o tej porze mniej więcej dowiedziałam się ze bede mamą .....ale ten czas leci jestem w szoku . JAk nie ma Gabi to czas poświecam na sprzątanie ...i tak sprzatam i sprzatam , układam i ciągle coś i chyba nigdy nie posprzatam tak jak bym chciała 😠 Jeśli chodzi o ciemiączko to Czarek z tego co pamiętam ma 2 x 2. A wit D3 długo sie daje także spokojnie dawajcie tym bardziej ze teraz mało słonka. Ja Czarka kąpie między 19 a 20 . Zjada po kąpieli cycka i zasypia na 30-40 min. Potem sie budzi i albo dojada albo idzie zaraz dalej spać i spi tak od 21 do 1 i potem budzi sie co 2-3 godz :-( ivoon uważaj kochana na siebie i jak ci dja L4 to bierz i odpoczywaj praca nie zając nie ucieknie i super że u Ciebie wszytsko ok. Na nastepnym usg powinnaś juz wiedzieć czy bedzies mieć córe czy synusia :D aniaj a Ty sie kobietko tez masz na tej głowie i powiem Ci że jestes bardzo dzielna 🌼 ja by sobie nie poradziła :-( dziewczyny a ile mniej więcej powinien taki 3 miesięczny człowiek wypijać mleczka ? lece kochane spać bo niedługo czeka mnie pobudka a póki Gabi nie ma to mąż zajął jej pokój i sama wstaje do Cezarego 😠 Buziaczki dla Was wszytskich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Dzis robie pizze na kolacyjke:D Bysiu jesli chodzi o kupki to konsystencja po mleku byla cos jak pasta do zebow,kolor taki oliwkowy,a czestotliwosc wyproznien jedno na dobe( bardzo rzadko dwa).To chyba tyle w tym temacie:) Ciemiaczko u Gabryska po urodzeniu 1x1 i bz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOje dziecko o 8 poszło spać. Pierwszy raz o takiej porze. Ciekawe tylko czy nie wstanie za godzinkę i nie będzie buszował do 12. Coś mu w nosie furczy. Mam nadzieję że nie katar. Nic mu nie leci. Pryskałam wodą. Zobaczymy. Bysia ja tylko piersią karmię to nie pomogę. Dziś stłukłam sobie kość ogonową. Cierpię strasznie. Sięgałam mleko z zamrażalnika i nie zauważyłam krzesła:( JLO ale szalejesz z tym gotowaniem. Ja na obiad pierogi od teściowej a wczoraj gołąbki od teściowej. Lenistwo totalne. A pizzy nie jadłam chyba z pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jlo - a jaki Gabryśmiał obwód główki. Pytam z ciekawości bo Wojtek 35 cm. i dodam że rodził sie z rączką. Co nie ułatwiło sprawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!:) Tak jakos ostatnio sie sklada,ze w kuchni czesto przebywam:p Aaaaa dzis robilam batoniki Bounty. Ula jesli chodzi o obwod glowki po urodzeniu bylo 37cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo- ja bym z checia sprobowala..mniaammmm..uwielbiam slodycze :( a mam jeszcze oponke po porodzie ;( Moj Oli tez mial 37cm :) ide sprzatac balagan po przejsciu tornado..czyt. Fifi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Aniaj wpadaj cos tam jeszcze zostalo,a lepsze wyszlo niz seryjnie produkowane:p A jesli chodzi o oponke to tez mam ,ale co tam kocham siebie i zadowolona jestem z tego jak wygladam -zawsze moze byc gorzej:) Moze polece na zakupki do galerii ale to jeszcze palcem na wodzie pisane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta oponka to chyba wszystkim zostaje. Co z tego że tyłek i uda mi schudły i większość spodni zrobila się nawet za luźna jak się nachylę albo siedze to fałd zwisa:( Chyba zacznę ćwiczyć bo jakoś sobie nie wyobrażam lata bez obcisłych ciuchów a z tymi boczkami się nie pokażę ludziom. Tylko jakie ćwiczenia żeby się nie zmęczyć za bardzo i efekty żeby były:) A ja myślalam że moje dziecko miało dużą głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) J.Lo dawaj tych pyszności tutaj no :) Ale masz zdrowie i siły dziewczyno, żeby takie smakołyki robić :) Ja się dzisiaj ledwo zmusiłam do zrobienia babeczki piaskowej bo jutro wpadnie koleżanka na klachy i kawcię:D U mnie minimalna poprawa stanu zdrowia, duszący i suchy kaszel pozostał nooooooooooooooooooooooo :( Zatem chyba muszę się wybrać do lekarza na kontrolę :) Co do oponek to mi pewnie też zostanie spora, mimo,że jak narazie (15 tc) waga stoi w miejscu :) No ale jak potem skoczy to będzie załamka :D Mam pytanie o brzuszek ciążowy...kiedy Wasze były widoczne? Bo ja mam ledwo zauważalną mini kuleczkę, a widziałam kilka brzuszków z tego samego wieku ciąży i są całkiem spore :( Ginka mi powiedziała, że to sprawa bardzo indywidualna, że u pierworódek brzusio pojawia się później, a u tych z tyłogzięciem macicy to już wogóle :D Trochę mnie oczywiście uspokoiła, ale jak sobie tym myślę to czasami sie martwię...... Lecę deserek robić...owoce+galaretka+bita śmietana :D A co tam:D Miłego dnia Lejdiski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon - ciesz się, kobitko! Mniejszy brzuszek to większa wygoda, a i poród łatwiejszy ;) Ja miałam od początku całkiem duży :D W 5 miesiącu wszyscy myśleli, że rodzę na dniach, a w 8 pytali, czy będę rodzić bliźnięta, taki miałam bebzonik :P Ja też mam oczywiście oponkę, ale ją UWIELBIAM!!! bo mi przypomina o tym, że jestem Mamuśką ;) I nie zamierzam się z nią rozstawać :D Jeśli chodzi o obwód główki, to Moja Królewna miała przy porodzie 36 a ostatnio na badaniu miała 42 :D Będzie miała tak jak Mamusia - łeb nie od parady :D :D :D Jlo - a co Ty tak ciągle do tej Galerii latasz?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
jestem i ja:) cos mnie sie komp popsol:(ale juz jest oki:) jak malutka zasnie to was poczytam i napisze co u mnie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×