Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Oj tam zaraz pastwi:)Byl czas przywyknac przecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.Lo ale ja nie mogę się denerwować.....:D Przeraża mnie ten imprezowy weekendzik :/ skuszę się tylko na małe conieco i lecę polatać na miotle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
no i stalo sie:( ten poranny katar te gilki jej byly oznaka przeziebienia:(malutka ma juz 37.5stopnia teperatury:( buuuuuuuuuuuuuuuuuuubuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a mnie serce boli:( spi mi ciagle marudzi przy cycu,i dalej spi:(taka markotna jak mam jej zmiezyc temp w pupie jak nie mam wazelinki?czym pupke posmarowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooooo moze oliwka.ja mam termometr do uszka sekunda i temperatura zmierzona-bardzo dobra sprawa polecam. Ivoon pelny relaks zalecam:)pofantazjuj sobie:) co szefowej chodzi po glowie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie mam na nic czasu. Jest poniedziałek a zaraz potem piątek. Ale 37,5 to jeszcze nie temperatura bo w pupie o 0,5 sty. wyższa jest zawsze. Wojtek też śpi w łóżeczku ale wcześniejteż spoał gdzie popadnie. Naukę rozpoczęłam jak miał chyba 3 mies. Ale płakał i sobie dałam spokój a po 2 tyg. spróbowałam znów. Na początku siedziałam obok, głaskałam i nuciłam. I się nauczył. Potem zasypiał sam w dzień a wieczorem trzeba było głaskać. Teraz jak ma smoka to jeszcze mniejszy problem. Wojtek też rósł jak na drożdżach a ostatnie 2 m-ce przystopował. Nocy nie przesypia. Choć dziś obudził się o 3 na cyca, o 4 się pokręcił i spał do 7:40. a zasnął o 21. Ivoon - ja obstawiam dziewczyne. W końcu nasze chłopaki muszą mieć w czym pzrebierać. Uciekam bo maly chce cyca bo juz przysypia na stojąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.Lo to Ty jesteś naszą wróżką, więc czekam na Twojego tarrota:D U mnie dzisiaj czarna rozpacz........zgaga mnie pali jak chhhhhoooooooooooollllllllllleeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!bbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Wypiłam już litr mleka, zjadłam paczkę wiórek migdałowych i dalej czuję się jak smok wawelski :( Oszaleć można z taką dolegliwością :( Ulcia ciekawe kto ma rację....mamy 2:1 hihihihi :D Coś trzymacie stronę mojego mężulka :D Przyszła mamusiu...spokojnie.....może to nic poważnego:) Aha....specjalne całusy dla Tulki i Jagódki:) Dacie radę Dziewuszki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ivooncia ,zgaga to po pawikach najgorsz dolegliwosc kobitki w ciazy:(ja tez mialam okropna,az balam sie jesc bo wystepowala po kazdym moim posilku ale wiesz co mowia:)...........masz zgage to twoja coreczka:)bedzie miala duzo wloskow:) u mnie to sie sprawdzilo:)mala owlosiona byla jak malpka......maz pieszczotliwie mowil o niej gorylek:) ja na zgage wypijalam lyczka manti w plynie(oczywiscie za zgoda lekaza)i pomagalo naprawde. szefowo chyba o czyms zapomnialas? mialas dzisiaj wyjawic co tam ukrywasz acha falszywy alarm z moja niunia,ufffff temperaturka zginela i mala juz puzniej ladnie dokazywala szefowo chcialam taki termometr ale to koszt 120zl chyba?troszke duzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
BUZIAKI WALENTYNKOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I my pozdrawiamy WALENTYNKOWO ❤️ U nas wczoraj był kryzysik... z zasypianiem głównie, ale jakoś zobaczyłam światełko w tunelu - na razie nie będę zapeszać! W każdym razie dzięki Ivoonecka za miłe słowa :D Ja chciałam powiedzieć, że też miałam straaaaaszną zgagę i moja CÓRECZKA równiez urodziła się z długimi włoskami, hi hi :D JLO - dawaj newsa! znowu zostaniesz Mamą czy będziesz wrózyła Ivonecce płeć dzidziunia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! ❤️ Wszystkiego Kochanego w Walentynki❤️ Walentynke wyslalam Wam pare postow wczesniej :) A ta wyczekana wiadomosc patrze ,ze pobudzila Wam troche wyobraznie:D,ale nikt nie zgadl:( A wiec dzis w Walentynki szefowa rusza na romantyczny wieczor ❤️z mezem i znajomymi.Ma byc kino i kolacyjka (na 100%)i moze jakies zakupki?-zobaczymy.:)Narazie wszystko idzie OK:) Przyszla mamo faktycznie taki termometr jest dosc drogi,ale mozna upolowac go na promocji -ja tak kupilam swoj za niespelna50zl w Realu.Przegladaj gazetki na necie a napewno znajdziesz:)jak znajde to poinformuje Cie,OK. Ivoon na oznajmienie kto mieszka w Twoim brzusiu mam jeszcze troche czasu,wiec cierpliwie czekaj.A i tarota stawiac nie bede bo nie znam sie na tym polegam jedynie na wlasnej intuicji ,a i czasem mi sie cos przysni jak bylo w przypadku Tulki:) Ula zazdroszcze Ci ze maly zasypia sam:)Moj domaga sie kolysania na rekach i tylko u mnie:(czasem pojdzie do taty na podrobke;) OK,lece sie posprzatac i szykowac sie powoli do pierwszego wspolnego wyjscia na miasto :) po porodzie. Jeszcze raz milego dnia i wspanialych WALENTYNEK!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
oooooooooo ziewam sobie :) wstalam ,bo pospalam z coweczka:) ona przytulpna do mojego cycusia:) spalam od 12ej do 14 30....................................jak ja dawno nie spalam w ciagu dnia:) niunia dalej lula,wiecie ona nadal duzo sypia,wczoraj zasnela o 20ej i spala do 8 30rano wstawala tylko na cyca:)pobawilysmy 2 godz i dalej spala taki z niej len:) ale powiem lekarce na wizycie,moze ona za duzo spi,ale czy takie malenstwo moze sypiac za duzo? szefowo zazdroszcze:)swietny wieczor sie zapowiada,wyszalej sie i naciesz mezem my tez mielismy jechac na kolacje z malutka:)ale grypa i te inne wirusy nas odstraszyly:)po co mam ja narazac na stres, zaraz dokoncze ala wstala glodna,mleczarnie czas opoznic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
oproznuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Lejdiski:) U mnie posprzątane, gotowanie i przygotowywanie party w toku:) Zostało mi jeszcze pięknienie się, więc lecę zaraz pod prysznic:D Tulcia wiedziałam, że kryzys minie i będzie spokój:) od lipca to Wy bedziecie mnie pocieszać i sił dodawać :) J.Lo udanego wypadu i romantycznych wrażeń:) Przyszła mamusiu fajniutko, że Wikusia jednak zdrowa:) No i wogóle dużo miłości dla Wszystkich w takim fajniutkim dniu:* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
oproznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
oproznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
balon z helem dla wikusi to super zabawka polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Wieczor byl udany kino,(Wyznania zakupoholiczki),kolacja we wloskiej restauracji i male zakupy:)Kupilam sobie buty w ecco -czerwone fajowskie:) A jak tam u Was wieczorki? Aaaaaaa wlasnie Ivoon🌻 Wszystkiego najlepszego w DNIU URODZIN!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec podlaczam sie do zyczen dla Ivoon :-) buziolki :** a co do zgagi- to mialam gigantyczna :D:D a wiecie Co urodzilam ;)))) u mnie od wtorku przychodzi majsterek do łazienki, wreszcie bedzie postep. Jutro zas ide z Olim do lekarza..bo juz jestem zalamana..od dluzszego czasu ropialo mi oczko i tak jakos łzawilo..ale nie az tak strasznie,zeby isc do lekarza biegiem..le jest inny problem..to oczko jest delikatnie mniejsze od tego drugiego :( cos czuje,ze czeka mnie wizyta u okulisty i na pewno wymusze skierowanie do niego. Echhh jutro sie dowiem co i jak. Boje sie ..........zeby tylko bylo ok. Milej niedzieli dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) U mnie imprezka się udała......aa najbardziej się cieszę, z prezentu w postaci zielonej torebki (wielkgachnej czyli torby:D )..oczywiście jak nikt zna mnie mąż i wiedział co żonie potrzebne:D Dzisiaj strasznie boli mnie głowa i nawet apap wzięłam...co prawda nie minęło całkowicie, ale troszkę pomogło .... J.Lo cieszę się, że randeczka z mężulkiem się udała:D Walentynki chyba muszą być częściej:D Aniaj nie martw się na zapas kochana.....to napewno nic poważnego:) I bardzo dziękuję za życzonka:*🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ivon wszystkiego naj naj milszego:) aniaj a to nie jest zwiazane z tym ze maluszki maja mniejsze te kanaliki lzowe?i wtedy oczka lzawia i ropieja,sa czerwone i lekko opuchniete.ponoc okulista powieksza wtedy kanalik lzowy taka malutka igielka:(tak mowila mi pediatra.ikropelki pomagaja na ta ropke np.sulfacetamidum idz sprawdz,ale napewno bedzie wszystko oki:) JLO to fajniutko,ze wyprawa zakupowo-kolacyjna sie udala:) i szczerze ci zazdroszcze,choc to ciezki grzech:) moja malutka dzisiaj spi i spi,i tez musze z nia isc do lekari,bo denerwoje mnie to i cos furgocze jej w pluckach,pojde niech ja dla swietego spokoju oslucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
dziewczyny,al ja mialam dzisiaj lekcje obslui komputera:) moje zdjecia:)wkoncu pokkazalam wam malutka:)tu ma juz 2miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka :) Śliczna Wikunia i równie ładna Mamunia :) Fajnie, że mogłyśmy Cię zobaczyć! 🌻 a tym, że Niunia dużo śpi to się nie martw!!!! TYLKO SIE CIESZ, co za jakiś czas będzie spała mniej, a potem jeszcze mniej i zatęsknisz za tymi czasami :P IVOON - Sttttooooo laaaaaat! :D Wszystkiego najlepszego kochana :D Aniaj - trzymam kciuki za pozytywną wizytę u Pana od oczek Olisia! A ja wczoraj w Walentynki \"odzyskałam\" swój pierścionek zaręczynowy ❤️. Jagodowy Tatuś ukląkł na kolana... to co miałam zrobić?! powiedziałam TAK - drugi raz ;) ot, taka... JAGODOWA MIŁOŚĆ :D ps. BYSIA, melduj się! ps. 2. zmierzyłam Jagódkę, jeśli się nie pomyliłam, a mierzyłam dwa razy, to ma 73 cm długości. Ewidentnie wzrostem poszła w rodzinę Mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
tulcia kochana:):):) ale superowska wiadomosc:) mogliby o was nakrecic film dramatyczno milosny:) gratuluje i baaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdzo sie ciesze to kiedy slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam, zaraz ślub :D a tak poważnie, to w tym roku mamy już dwa śluby w najbliższej rodzinie (mój brat w maju a siostra mojego P. w lipcu), więc chyba musimy poczekać.... albo... weźmiemy cichy ślub, tylko Panna Młoda, Pan Młody i Świadkowa Jagoda, hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
tolcia widze ze tez dlugo wczoaj nie spalas:) moja mala caly dzien przespala i zasnela o 1 w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Oooooooooooooooooooo Tulka swietna wiadomosc!!!! To teraz mamy nadzieje ,ze CDN......... Moze to Cie skusi?:) http://www.mojehawaje.pl/ bardzo dobre miejsce a jaki romantyzmmmmmmmmmmmmm. Patrze ze Twoja Jagodka ma tyle wzrostu co moj kawaler:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×