Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Gość przyszla mamusia
oj dziewczyny co z wami? kare na komputer macie? czy maluszki tak dokazuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam ..........................i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis majstra i juz mam kladzione plytki, wiec wiadomo..czasu brak!!! :) sama jestem z dzieciakami..echhh oczko Oliwierka zakraplamy i masujemy..czekam na efekty :) JLo- oj Hawajeeee mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :) poza moim zasiegiem na dzien dzisiejszy :) Tula- moje wielkie gratulacje...:* Bysiu, Bysiu..a Ty gdzie ?:D a Desperate???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Melduje sie i brak czasu nie pozwala mi na pisanie...dom , komunia, drugi dom. Ogólnie wszytsko ok. Ivoon kochana 🌼 wszytskiego naj 🌼. A na zgage to proponuje łyczek piwka i powinno przejść :P ale łyczek. Tula ty mi tu nic nie mów bo ja jestem romantyczka i zaraz zachce mi sie przeżywać na nowo takie akcje i bede musiała sobie nowego przystojniaka szukać :P Kochane coraz bliżej nasz rocznica ----> czytaj 9 lat z jednym :P chyba pora porozrabiać troche :P przyszła mamo nie moge otworzyć zdjęc bo mi kradną internet i za długo czekam ale dam rade żeby was zobaczyć tylko późnym wieczorkiem:D Szefowo fajnie ze se wam udał wieczór tylko pozazdrościcć. Jednak z jednym dzieckiem jest troche łatwiej niż z dwójką . U nas w sumie tez nie było źle w walentynki ---> o 21 poszłam spać:P Powiem wam tak po cichu że wrócił mi mój stary temperament i nie wiem czy to dobrze cy źle . Mi narazie pasuje tylko mój mąż wraca ciągle zmęczony z pracy 😠 Kurcze Ulcia 🖐️ O to bie kochana zapomniałam ❤️ Pisz jak tam w robocie ja wracam po wakacjach :-( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczątka:) Melduję się po jednodniowej nieobecności, ale wczoraj byłam na ciekawym szkoleniu i jak wróciłam po 20stej to miałam siły na myju myju i nynu nynu:D Tulka....ja tam czekam na zaproszenie ślubne i już:D Przyszła mamusiu...córcia ślicznotka, ale jak widać po mamie:D Bysiu Ty to chyba najdłuższy staż z nas masz:D Tyle czasu z jednym chłopem :D Aniaj oczko szybiutko się u kawalera zagoi:D Jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe ❤️ Lecę sandwicze \"towrzyć\" :D Której podrzucić??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaj i z Tobą sie nie przywitałam :-( przepraszam ❤️ ivoon hmmm chyba na to wygląda ....albo aniaj ??????????? A kochana za kanaapeczki to dzikuje :D właansie szukam sobie fajnego miejjsca do ćwiczeń tzn mysle o jakims pilatesie albo ATB:D Muszę sie pchwalić kochane bo w tą sobote z młodym zaczynamy zajęcia na basenie :-) tylko kurcze jak ja si rozbiore i pokaże z tymi zwałami tłuszczu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
jajku dziewcztny,ale przesadzacie z ta nieobecnoscia:( ja caly czas mam komp otwarty i od rana taka cisza,a wczoraj tez jakos tak smutno tu bylo:( wychodzi na to,ze ja sie dzieckiem nie zajmuje tylko na kompie siedze:) aniaj malutka to niestety do tatusia podobna:(wszyscy tak mowia:(po mnie bedzie iala wredny charakterek:) zaraz dopisze mala glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
bysiu a jezeli moge byc wscipska:)to ile z mezem sie znacie?9rocznica slubu a znajomosci? ja ze swoim jesem juz 8lat:)a po slubie pol roczku dopiero:) aniaj oczko napewno szybko wyzdrowieje zoaczysz masz dziewczyno urwanie glowy co?pilnuj aby kafeleczki ladnie polozyli:) ivoncia zjadlas juz ta kolacyjke co to sie chcilas dzielic?bo ja mam lenia w pupie i pojde spac bez kolacji:) oj jak ja maze o basenie:)jejku bysia super zabawa na basenie sie zapowiada:)malutki napewno bedzie zadowolniony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamusiu wszystkie sandwicze zjadł nam tatuś ....wrrrrrrrrrr :D Właśnie siedzę i myślę nad zajęciami na jutro, bo mam studentkę....Dziewczyna w 8 miesiącu ciąży :D moje dzieci jak ją zabaczyły dzisiaj (sposób poruszania i siadania) to się przeraziły i do mnie z hasłem: Pani też będzie się ruszać jak słonica?????? myślałam, że padnę, ale musiałam im burę dać za nieładne odzywki i spostrzeżenia :D Tak to jest z dzieciakami...szczere do bólu:D Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj trochę ponarzekam.... :( jakoś mam doła.. wnerwia mnie ten kryzys... wszędzie tylko słychać, że tego zwolnili, tamtego zwolnili... i do tego te kursy walut pędzące w górę... normalnie dzisiaj to mam dość. za miesiąc mam wrócić do pracy, a nawet nie wiem, czy mój etat jeszcze będzie... :( normalnie załamka... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mamusiu ja zanił wyszłam za mojego męża znaląm się z nim 1 rok :-) to w sumie wychodzi na to że razem huśtamy się już 10 lat :D Tula bez przesady zakop dołek i sie nie martw jakos to bedzie :-) chociaż tak prawdę pisząc to u mnie w gospodarstwie domowy tez jakos tak inaczej zaczynamy podchodzic do tych sparw....ale myśle ze to wina budowy no i Księciunio jest wymagający ...co dwie godziny życzy sobie zmaiany pieluch ;-) aniaj bedzie git nic sie nie denerwuj 🤗 ivoon no no to masz niezła konkurencję na praktykach u siebie :D Ja miałam w szkole praktyki jak byłam chyba w 6 miesiącu :D Spokojnej nocki Laseczki P.S Desperate co z Tobą ????????❤️ odezwij sie kochana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mamusiu udało mi sie otworzyc zdjęcia :D fajne z Was laseczki .....ojjj dobrze ma z Wami kochane ten mój Książe same ładne mamusie i córeczki :D IVONNN najważniejsze JA STAWIAM NA DZIEWUSZKĘ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
tulcia to mialysmy dola razem,ja wczoraj az plakalam poniewaz szykuja sie zwolnienia w firmie mojego brata:(a on dopiero wzial kredyt i mieszka w nowym mieszkanku od grudnia,a jego dziewczyna rodzi w maju.i tysiac mysli na minute jak oni sobie poradza? juz teraz maja ciezko,a co dopiero jak malutka sie urodzi?wiecie przeciez ile kosztuje dzidzie,a kazdy rodzic chce dla swoich pocech jaj najlepiej. widze jaj im ciezko jak sie boja kolejnych dni miesiecy iaz mi serce peka:( ale trzeba byc dobrej mysli prawda.kazdy odczowa ten cholerny kryzys na swoim portFelu ja juz czekam na moment gdy moj luby zostanie bez pracy:(pisalam ze pracuje w upadlej stoczni:(i budowa domu stanie:(a pozaciagane kredyty trzeba splacac prawda wiec tulcia nie lam sie przeciez musi byc dobrze:) MUSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Moj maly spi wiec ja lece do kompa:D Wczoraj robilam na kolacyjke danie meksykanskie enchilade pychotka i bardzo sycace:) Ja tam nie patrze na zbedne kilogramy i jem dowoli trzeba z zycia brac co najlepsze,a jedzenie jest przyjemne:)Choc z drugiej strony nigdy nie bylam na diecie ,gdyz mam dobre geny i nie tyje:) Obecna waga to 64kg przy 178 i jest OK:) Tulka dasz rade i z kryzysem-on wiecznie trwac nie bedzie:) Ajj jak ja wam zazdroszcze dziewczynki tego ze budujecie polskie domy,kupujecie mieszkania w polsce ,a jaaaa...............szkoda gadac.:( Przyszla mamusiu corcia piekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu ja tez zmieniam pieluchy co 2godziny i majatek oddam na nie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ teraz mój Książe śpi ale cholera taką miałam noc że już ryzeć ze złości mi sie chciałao ..........a mianowicie mody tak sie wiercił , kręcił jakby nie mógł sobie miejsca znaleźć tragednia i tak do 5 nad ranem z dwiema przerwami na jedzenie. Podejżewam że to przez to że ostatnio zaczął mi wiecej spać w dzień :-( .........albo śniła mu sie jakieś piękne królewny bo wczoraj oglądaliśmy tazem zdjęci aWikuni i Jagódki i biedny tak intensywnie myśłał :-( Ledwo widze na oczy tak mi sie chce spać :-( czuje sie jak kret 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do jedzonka Szefowo to ja niestety muszę uważaz bo przy drugim dziecku już tak lekko nie jest z przemianą materii:-( I powiem szczerze że tez nigdy nie tyłam zawsze ważyłam 50 kg i do takiej wagi wróciłam po gabi a teraz wisi mi te chlerne 6kg na plusie. A najgorsze jest to że wszytskie ubrania mam w rozmiarze 34-36 i w wększość nie wchodze 😭 ide na kawkę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
byska:)to mnie rozbawilas:) ja pitole ja myslalam ,ze ty biedna ze 80kilo wazysz,a ty 6kilogramow tak przezywasz? kobietko taka waga do kazdej babeczce sie marzy:) to z ciebie szkielecik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Byska -jeszcze do mnie na oddzial trafisz jako pacjentak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie dołujące tematy wybrałyście :P Na temat kryzysu się nie wypowiadam, bo staram się myśleć pozytywnie i wogóle:) A o wadze to już nie wspomnę..............przed ciążą miałam prawie 70 kg :/ więc ja to będę miała co zrzucać, ale Wy?????????????? Byśka nie szalej Chudzinko:D J.Lo zapodaj przepis na te smakołyki :) Hmmmmmmmmmmmm....tylko Tulka stawia na synusia?? ciekawe, ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposób przyrządzenia Pomidory, cebulę, czosnek, 1 łyżeczkę soli i chilli zmiksować na gładką masę. Na patelni roztopić masło, włożyć zmiksowaną masę i dusić na bardzo małym ogniu przez 5 minut. Jajka zmiksować ze śmietaną i 1 łyżką gorącego sosu. Masę stopniowo, ciągle mieszając, dodawać do pozostałej części sosu. Nie przerywając mieszania ogrzewać (nie gotować) do zgęstnienia sosu. Na patelni podsmażyć wieprzowinę (w trakcie smażenia mięso rozdzielać widelcem) oraz pokrojoną w kostkę paprykę. Dodać rodzynki, 1/4 łyżeczki soli i ¼ sosu. Wymieszać wszystko razem i rozdzielić równo między tortille.Ja dodalam jeszcze sera żółtego do farszu. Rozsmarować farsz i zwinąć tortille w rulon. Położyć na blasze do pieczenia złączeniem do dołu, polać resztą sosu, posypać serem i zapiekać przez 15-20 minut w piekarniku nagrzanym do temp. 180 stopni (aż sos zacznie się gotować). składniki: 340 g mielonej wieprzowiny 280 ml 24% śmietany 1 ząbek czosnku 2 jajka 1/4 łyżeczki chili (można nie dodawac) 1 czerwona papryka 4 łyżki rodzynek 1 cebula 8 gotowych tortilli 240 g pomidorów z puszki 4 łyżki tartego żółtego sera 2 łyżki masła sól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska321
Tula a dlaczego rozstałas sie ze swij facetem? tak pytam z ciekawosci. sledze wasz watek i tak mnie to zaciekawilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
dziewczynki ja jestem a wy co?znowu zarobione? jestesmy sledzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem po małej drzemce:D I właśnie zamawiam dla się ciuchy na allegro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ivoon czyli robisz to co kobietki lubia robic najbardziej:).............................ZAKUPY:) POPRAWA SAMOPOCZUCIA GWARANTOWANA W 100%:) JA POZARLAM SIE Z MOIM,ZABILABYM GO CZASAMI:( ide pod prysznic,malutka spi ale .................jestem.................wsciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze.....ja to dawno się nie pokłóciłam z małżem:D Aż niewiarygodne:D Przyszła mamusiu nic się nie martw...szybko wszystko wróci do porządku:D J.Lo dzięki za przepis....będę próbowała na weekend:D Zamówiłam sobie tylko spodnie dresowe z \"golfem\" i tuniczkę na ciepłe dni z krótkim rękawem :) coś mi znów na pawiki się zbiera:/ więc ładuję się szybko do łózia chachanki robić:) Dobrej i spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny\\! ledwo mi czasu starcza by Was czytac :((( tesknie juz za odrobinka wolnego czasu... co do kryzysu..to mi tez ciarki wychodza jak slysze o kursie zlotowki i zwolnieniach...echhhhhhhhhhhhh. Najlepiej pracowac w budzetowce i ma sie spokoj (wzgledny) dzis idziemy sie szczepic..zobaczymy ile moj maly urosl :) ciekawska321..napisz nam cos o sobie lepiej :P:P:P przyszla mamo- naprawde ladna dziewczyna z Ciebie..a Bysiu- rozbawilas mnie ta waga :D patyku jeden. napisze pozniej jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laseczki A ja sie dziś wyspałam :D ale poszłam spac razem z Księciem i drazu mi lepiej :D Ivoon bidulko ale ty sie męczysz z tymi pawikami ....ja sie tak z gabi męczyłam a teraz przy Czarku też mnie męczyły ale nastawiłąmsie na nie psychicznie i wmówiłam sobie że tak byo zawsze i juz :-( przyszła mamusiu ty to masz skarb z tej Wikuni ale spokojnie jeszcze chwilke i tez zacznie byc coraz bardziej kumata i nie posiedzi tak sobie w leżaczku itd Książe też był taki kochany ale z dnia na dzień jest coraz bardziej wymagający.Ale zycze Ci oczywiście żeby Wikunia zawse taka była. :-) Przyszła mamusiu ja jestem w trakcie wykańczańia domu i powiem Ci szczerze że to sa dopiero koszty .....sama budowa to pikuś w porównaniu z tym co teraz tam wkładamy :-( ale niemoge całe życue mieszkania wynajmować i niestety musimy bez względu na kryzys i tak zacisnąć pasa :-( A tak bardzo lubie wydawać kase na siebie i Gabi :-( aniaj Z Ciebie to prawdziwa matka Polka i podziwiam Cie bardzo mi z dwójką jest czasem ciężko a co dopiero z Trójeczką :D Szefowo Ty mi nie wypisuj przepisów tylko pakuj sie i przyjeżdżaj do mnie zrobić mi to cacko:D Tula wczoraj nic nie pisała hmmmm pewnie teraz jest zajęta :D Tulcia tylko ostrożnie mi tam :D A co do mojej Wagi kochane to ja wiem ze to nie jest duzo ale ja nie jestem przyzwyczajona do takiego stanu . Najbardziej to wkurza mnie ten brzuch bo to on jest winien temu że sie nie dopinam w żadnych spodniach 😭 Dziewczyny dawno w Wa-wie nie było takiej zimy , wszędzie same baławany ;-) Ciekawa jak masz ochotkę dowiedzieć sie czegos o historii Tuli to zapraszamy jakieś 100 stron wcześniej ---> tam się toczył nasz serial wenezuelski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ale sie wnerwilam,od samego ranca, czekam na ta mate dla malej i zamowilam jeszcze kilka innych rzeczy wiec czekam i czekam ale moja cierpliwosc dobiegla konca,iec pisze do teo sklepu i pytam wyslaliscie? otoz nier wyslali bo czekali na ksiazeczke i oczywiscie nie doszla:( wiec paczka miala isc do 7 dni,a jej ani widu ani slchu:( byska ,i od razu wiecej werwy czlowiek ma jak sie wyspi PRAWDA:) ja dla odmiany spalam dzisiaj bylejak moja mala tak sie wiercila stekala ,ze o snie moglam pomazyc jedynie:)ale jedna nocka od czasu do czasu jest ciezka napiszcie mi co wy robilyscie malucha jak mialy zatkany nosek,swoje sposoby,czym odciagalyscie,bo moze ja cos zle robie:(ze katar nie chce przejsc Bysiu ja obawiam sie wykonczeniowki strasznie,wiadomo,ze dom chce sie urzadzic jak najpiekniej przeciez drugiego juz nie wybudujemy prawda:)my mamy szczescie ze teraz za to mieszkanko (czyt.rudera)nic nie placimy:) nie wyobrazam sobie placic za wynajem,przeciez z czegos trzeba zyc aniaj dziekuje za komplement podobalam sie sobie kiedys teraz z przerazeniem obserwuje kolejne zmarszczki:(w grudniu na torcie bedzie juz 25 swieczek:) i od razu prosze napiszcie jakich kremow przeciwzmarszczkowych uzywacie:)aniaj czytalam ,ze to ty taka mloda mamuska jestes:) tulcia chyba spaceruje z mezem i corcia szczesliwa rodzinka.i nie ma dla nas czasu:) ivooncia to ja chyba zmieniam zdanie co do twojej dzidzi:)bedzie chlopaczek,cos dlugo pawikami strzelasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Zjadlyscie juz po paczku?Ja juz dwa:) Byska juz zadzieram kiece i lece do Ciebie gotowac otwierajjjjjjjjjjjjj!!!!:) Ivoon ja jeszcze Cie potrzmam w niepewnosc:D wrdna jestem ,a jak! Przyszla mamusiu25laaaaaaatttttttt!!!! Sikso jedna!!!:)My tu dekade starsze jestesmy,a jeszcze jakie mlode:D A kremy na zmarszczki?Ja stosuje z Yves Rocher lubie ta firme,dobre kosmetyki w dobrej cenie.Aaaaa wlasnie i ciesz sie jak pisala Byska ze mala jest grzeczna.Ja juz nie mam pomyslow czym zabawiac Gabryska:o a wymagajacy sie zrobil rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×