Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

dobra juz sie dowiedzialam to jest jedno i to samo :D:D tylko ze w prywatnych placówkach sie z tym cackaja i nagrywaja plytki itd a w panstwowych rach ciach i już... :D:D A usg połowkowe najlepiej zrobic w 21 tygodniu bo czasem w 19 jest za wczesnie i kaza przyjsc jeszcez raz... no to juz wsjo wiem i w 21 tyg ide na 3d :D:D zaszaleje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ze sie wcinam ale chcialam odpowiedziec o konflikcie sereologicznym ... Jezeli była profilaktyka w 1 ciąży ja tak mialam podaną dawkę ok 24 tyg .... ( nie konieczne ) i po porodzie . Więc mozesz byc spokojna ... po porodzie dostanieszk olejny zastrzyk . Bez obaw . Wszystko jest jak nalezy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha 🌼 to wedlug gazety wyborczej i kalenadzra sciennego ja jestem w 15 tygodniu i ten 15 tydzien konczy mi się jutro. w piątek zaczne już 16 :D:D:D a na usg 3d moge się zapisać na 18 - 24 kwietnia... to sobie poczekam jeszcze caly miesiac :(:(:(:( buuuuu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyborczej tylko .pl :D:D:D:D:D ja nie moge jaka zakrecona jestem :D:D:D:D:DD:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani jestem z krakowa:D Bardzo, bardzo tesknie:( Ja bede teraz miala wizyte i to dokladnie bedzie 13tyd i 4d... I wlasnie nie wiem czy mam sama go zapytac o to usg genetyczne czy m isam zrobi? Powiedzial tylko ze to bedzie najwazniejsza wizyta. Sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutta moze zrobi ale zpaytac zawsze mozesz :) kiedy przyjezdzasz do krk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani-bede w kwietniu :D Mam wesele 05.04a pozniej wlasnie chce sobie porobic wszystkie badania:) Slyszalam ze wlasnie na pl.Szczepanskim zrobie wszystko:) Bywam dosyc czesto w pol poniewaz dopiero w styczniu zlozylam sobie aparat ortodontyczny i tutaj niespodzianka i dzidzius:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutta w kazdym labolatorium ci wszystko zrobią :) ja mam skierowania panstwowo to robie na rusznikarskiej... na batorego tez jest labolatorium no i w szpitalu siemieradzkiego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Strasznie długo się nie odzywałam ale podczytuje was regularnie. Wczoraj byłam na wizycie u gina i się trochę zmartwiłam bo mam w moczu ponad normę leukocytów i nie wiadomo o czym to może świadczyć bo dolegliwości żadnych nie mam a wskazywałoby na jakiś stan zapalny. Na razie przepisała mi urosept i kontrolne badania za tydzień . KUrcze strasznie się tym martwie. Miała może z was któraś tak jak ja ???? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKi dziewuszki...:) Milego dnia zycze a ja zmykam do pracy👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z innej beczki - czy ta nospa, którą bierzecie, to taka normalna nospa, którą można kupić w aptece bez recepty? Wiem, że moja bratowa w szpitalu dostawała chyba jakąś taką mocniejszą, stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani, mam pytanko, ja mam termin na 1 września, czyli teoretycznie 2 dni po tobie... i jestem w 16 tyg.. a u Ciebie suwaczek pokazuje co innego niz cyber dzidzia? Trochę się gubię... A na USG połówkowe mam przyjść 8 kwietnia, wtedy będzie ok 20 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosiaczek nie martw się 🌼 Ja też miałam leukocyty ponad normę i dostałam natamycynę dopochwowo i stosowałam przez 21 dni i teraz mam zrobić badanie i zobaczymy ale lekarz powiedział, że nie ma się co martwić - zdarza się w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek, ja miałam tak w pierwszej ciąży, weźmiesz urosept, skontrolujesz i wszystko powinno być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska ja biorę nospę forte po pół tabletki tak mi kazał lekarz a jeśli normalna to jedną tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs bo u mnie suwaczek pozakuje termin z ostatniej miesiaczki czyli 4 wrzesnia a cyber dzidzia termin z usg czyli 30 sierpnia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs mam taki maly balagan w moich "suwaczkach" ale ja sie w tym łapie jak narazie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, tak pięknie było tutaj rano, słoneczko, czyściuśkie, błękitne niebo, a teraz znowu chmury i szaro, tylko czekać jak zacznie padać... Ja generalnie kiedyś myślałam, że to w Polsce mamy zmienną pogodę... Tyle, że u nas ta zmienna pogoda jest przynajmniej jakaś przewidywalna, tutaj to dopiero mają ... I zazwyczaj się psuje w porze lunchu jak na złość he he gdyby przypadkiem ktoś chciał wyjść z pracy w jakieś fajne miejsce, żeby przypadkiem mu nie było za fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiewiórka to naprawdę zniknęła jak kamfora... Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ale się rozpisałyście!!! a ja od rana latam po lekarzach, aptekach i dopiero odstawiłam synka do babci, ma anginę :( Mamani dobrze wyczytałaś o tym usg genetycznym, a ile ono trwa to zależy chyba od lekarza, a ja gdzieś wyczytałam, że połówkowe usg jest takie ważne, ponieważ bada się dokładnie serce i wtedy można juz u płodu wykryc wadę, a jak wiadomo teraz to niektóre sercowe usterki usuwa się juz w brzuchu mamy. z tym liczeniem tych tygodni i miesięcy tez uważam że jest to porypane, a to fakt że w ciąży chodzi się 10 miesięcy:) ja mam termin na 2 września i teraz mam 17 tc????? dobra biore się za papierkową robotę, bo księgowemu musze papiery dziś zawieźć, ale jeszcze do was zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamahuberta, ja mam na 1 września i teraz zaczął mi się 16 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamWas dziewczynki a ja własnie siedze i sobie czytam zaległe i wcinam żurek =miłam taką ochote że masakra.Ja juz od tygodnia biore tylko prenatal classic,wczoraj mi sie skończył duphaston ale za tydzien mam wizyte u gina to pewnie mi przepisze mozna go brac zapobiegawczo do 17 tyg.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamahumerta, i właśnie z ostatnią @ jest problem... miałam niby 17 grudnia, ale lekarz ożekł, że to stanowczo nie była @ tylko próba poronienia przez macicę... :/ I wziął termin z pierwszego USG, bo z usg wychodziło 8 tydzień, a z @ 3 tc... a było już widać rączki i nóżki :) termina na kolejnym USG powtórzył się z poprzedniego USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki ja juz swojemu wytolkowalam ze 13 tydz to 4 miesiac ciazy u mnie dzis strasznie wieje a ja wlasnie wrocilam z basenu i super teraz sie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w międzyczasie zapadłam w sen zimowy ;), ale już wróciłam do żywych he he Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :) A ja po spacerku i 30 minutach rowerka stacjonarnego :) I też super się czuję :) Nie ma to jak się trochę poruszać :) Kasinska :) mam pytanie :) bo widzę,że chodzisz na basenik:) Też mi to chodzi po głowie i jest super na kręgosłup.Tylko tak się zastanawiam, bo u nas nie ma żadnych zajęć dla kobiet w ciąży....no i czy coś ćwiczysz w wodzie,czy po prostu pływasz????? no i jeszcze jedno....nie boisz sie infekcji??????bo ja chce chodzić, a z drugiej strony troszkę się obawiam.... A jak reszta dziewczynek??? jaki dziś ruch zaliczyłyście???????ćwiczonka??????? Ja się ruszam bo tyje i dużo jem-taki mam wilczy apetyt.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta ja dzis zaliczylam 3 pralki prania i wieszanie a potem biegusiem zbieranie z linki bo deszcz zaczal padac i wieszanie w piwnicy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×