Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

dziendobry :-D dziewczynki ja dopiero wstałam -przegiełam z leksza heh,nom i na dodatek głowa mi pęka.Cholerne cisnienie:-(.chyba sie nic nie stanie jak wypije sobie kawke z jednej łyzeczki z mleczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra ja właśnie o tym samym przed chwilką pomyślałam, o takiej słabej kawusi z mleczkiem i ciacho do tego :D Taka słaba nie zaszkodzi :D Muszę sobie przerwę zrobić w pracy :) Bo własnie odebrałam dziś rano robótkę i muszę zrobić na po świętach :( Cholercia zawsze dają przed świętami ehhh :( A jeśli chodzi o pieska to jeszcze się zastanowię :) Mam czas jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie sobie zrobiłam kawunie i do tego kawałek serniczka,moze przestanie mnie głowa nawalać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie głowa peka :( :( :( :( Kawa nie pomaga :( :( :( :( chyba cos w powietrzu wisi :( A ja po pracy jeszcze na angielski jadę :( Po angielskim może na jakiś spacer pójdę.....juz o nim marzę :) A ciacho tez bym zjadła,ale nie mam :( :( :( a ruszyć się nie moge, bo szefowa jest :( My mamy mix wilczura- tak odnosnie psów,ale mieszka na zewnątrz.zawsze z nia spaceruję :) ale marzy mi sie golden :) :) :) :) od lat wielu,ale Łukasz mówi,że dwa psy to za duzo :( niestety :( ale kiedys sobie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez boli glowa :( wlasnie nastawilam zupe na obiadek... Mania spi... ja narazie pije zimna herbate :) nie mam ochoty na kawe... za 3 godz wroci mezu... wypadaloby isc do fryzjera i podciac sobie wlosy i zrobic kolorek... musze z nim to przedyskutowac czy ma tyle kasiorki dla mnie na zbyciu :) wkurzaja mnie te wlosy. sa juz takie dlugie ... na dole sie porozdwajaly i nie moge ich uczesac... wole takie krotsze co by sie tylko zwiazac dalo i jjuz :) i myc wygodniej i nie bede musialą sie godziny czesac zeby to cholerstwo rozczesac... a kolor by sie przydal bo odrosty juz wielkieeee... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra działa link, działa :D Wyślę Ci zaraz zaproszenie ok :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od wczoraj popołudnia bolała strasznie głowa. A rano myslałam że w pracy nie wysiedzę, ale mała kawka z serniczkiem o dziwo pomogła. Mam nadzieję że już ten ból nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny my z Eryka juz sie zapisałysmy do znajomych na naszej klasie jak macie konto to sie wpisujmy do znajomych bedziemy miały super pamiątke🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka jakie piękne kompozycje robisz :D Zdolniacha z Ciebie :) To tak zawodowo czy hobbistycznie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryka milo ze sie Tobie podobaja :) skonczylam dwa kursy i pracowalam troche w kwiaciarni.jest to moja pasja jednak teraz bawie sie kwiatami tylko w domu robie sobie rozne kompozycje stroiki i znajomym.chcialabym tu isc do pracy do kwiaciarni a kiedys otworzyc swoja :).jednak narazie na prace nie mam szans ze wzgledu na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra wejdź na mój profil i dodaj ostatnią moją osobę - Paulinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra wyslalam ci zaproszenie :) jak mnie dodsz do znajomych to bedziesz mnie miala :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Trudno się będzie przestawić z naszych ników na imiona i nazwiska hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam ze spotkania, zawalili mnie robotą, głowa mi pęka...ech, zycie! kasinska, ja wcześniej chodziłam do lekarza do Piaseczna, ale się wkurzyłam, zadnych badań mi nie robił, olewczy stosunek... to sie przeniosłam. Pan dr nazywa się Sujkowski, przemiły facet, moim zdaniem kompetentny, od razu mnie zbadał (on pierwszy od kiedy zaszłam w ciążę!), zlecił zaległe badania, pogadał po ludzku... moje odczucia - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja was sobie zupelnie inaczej wyobrazalam ale to fajnie :) teraz bede kojarzuyc nicki z twarzami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie MaMani - mam to samo odczucie:) Ale wiesz co? Myślę, że Wrześniówki 2008 to najfajniejsze i najładniejsze dziewczyny ze wszystkich :):) Nie ma to jak poprawić sobie samoocenę hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka :D:D widze ze masz dzis dobry dzien :D:D:D:D:D a u nas kurna tak buro ze jej... a jeszcze fryzjerka nie ma czasu :( buuu i dopiero jutro ide do niej buuu :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani wysłałam Ci zaproszenie :) Śliczna ta Twoja córa :) Też chcę taką :D Ja też Was sobie inaczej wyobrażałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani - rzeczywiście. Jestem jak mały wulkan energii i to na dodatek pozytywnej :):) Od rana (7:00) zrobiłam już 130 km :) załatwiłam ważną sprawę dla mojego Miśka, a teraz robię mały remanent :P wyrzucam wszystko ze wszystkich szaf, szafek i regalików i robię przegląd generalny. Pewnie zajmie mi to ze 3 dni....... ale ważne, że będzie efekt. Mam wrażenie, że jestem małym chomikiem który przechowuje różne rzeczy, więc czas się wziąć za siebie i zrobić z tym wszystkim porządek :) Tym bardziej, że niedługo czeka mnie przeprowadzka do mojego Miśka więc jest to wskazane.......... hihihih Pogoda za oknem kiepska ale ważne że nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka masz racje ze jestesmy najpiekniejsze :) Mamani a co chcesz zrobic z wloskami? a ja wlasnie wrocilam ze spaceru zaliczylam godzinny spaceek z pieskiem teraz popijam kawusie a potem jeszcze zalicze swoje cwiczenia ;) moj T mowi ze po tyg piesio nie bedzie chcial wracac do domu do wlasciciela bo ja go tak rozpieszczam i ma ze mna tak dobrze hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka chce je obciac bo juz mam takie prawie do pasa i konówki poniszczone i mi sie plataja tak ze rozczesac nie moge... chce zeby byly takie krotkie zebys ie zwiazac dalo i tyle :) ech... a mi sie nie chce sprzatac a tez by sie przydalo powywalac wszystko z szafek i poprzebierac co sie nadaje a co ma juz 1000 lat :D:D eryka juz Cie dodalam :D:D a co do córeczki to bedziesz taką miala... no chyba ze bedziesz miala synka :D:D Ja ci tylko zycze z calewgo serca zeby cokolwiek sie nie urodzi bylo grzeczniejsze niz mój zbójnik :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×