Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Karro....a do jakiego stanu bedziecie sie przeprowadzac? ja mieszkam w Minnesocie,choc przez ponad pol roku moj jeszcze chlopak namawial mnie na floryde. Nick sie nawet tam przeprowadzil,ja bylam z 4 razy i probowalam sie zaklimatyzowac i nie moglam.jedna pora roku to nuda. Zawstydzacie mnie z tym gotowaniem.Ja sie nawet zaczelam zastanawiac co my jemy,bo ja prawdziwy obiad-drugie danie gotuje pewnie raz czy dwa razy na dwa tygodnie. ja uwielbiam kopytka z cukrem i cynamonem,ale moj maz jak uwielbia jedzenie serwowoane w Polsce przez moja mame,to mojego \'polskiego\' jedzenia nie za bardzo :( uwielbia moje golabki,ale nalesnikow juz nie.tutaj jemy takie pulchne,z pudelka nalesniki ...blee takze on i kopytka ...chyba nie przejdzie. dzis wolne i spalam caly dzien,moje cialo jak worek z kartoflami,leze i zasypaim w tej samej minucie. slyszalam,ze w Polsce snieg,u mnie....tez znowu padalo.moja znajoma z pracy wczoraj miala grozny wypadek,jadac do pracy dachowala,ale na szczescie jej sie nic nie stalo.samochod chyba na zlom.tutaj dosyc czesto ludzie laduja w rowach zima.ja tez bylam bardzo blisko rok temu,ale zatrzymalam sie na sniegu,choc samochod byl po lewej,prawej stronie ulicy a potem obkrecil sie 180C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://nasza-klasa.pl/profile/1794755 zapraszam!! Izabelcia 78 to....Izabela O-S :) urodzona w pieknym Bialymstoku,wychowana w Lodzi,mieszkam od 4 lat w Grand Marais,MN. Kazde miasto dalo mi cos niesamowitego. Mam bardzo duzo rodziny w Bialymstoku,kiedys mieszkalam przy Palacu Branickich i uwielbiam ten park.Nawet moj maz byl juz w Bialymstoku.Ale moje zycie to Lodz,bo mam najpiekniesze wspomnienia z tego miasta na cale zycie. Jak przylece do Polski w kwietniu/maju(???) to moze odwiedze rodzinke w Bialymstoku i was dziewczyny :) aaaa...wrocil mi apetyt na SLODYCZE :( kupilam sobie paczke M&M peanut....tzw BUnny Mix i takie sliczne pastelowe kolorki.ta paczka to taka XXL. teraz juz jestem pewna,ze pierwszy trymestr minal :) MaMani.....mialam pare lat temu swoj pokoj pomalowany na ciemny niebieski/granatowy,ale tylko 2 sciany,a 2 biale.mebelki z Ikea...czerwone,troche zoltego, jasne drewno i 4 duze okna,poludniowa strona,caly dzien slonce. dlatego nie czulam,ze pokoj byl ciemny,ale na pewno optycznie zmniejsza ciemny kolor pokoj.takze dobrze,ze zmienilas zdanie :) a teraz sofa i TV :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Jest niedobrze............. Prawie nie spałam, jestem głodna, tak mnie ząb i ucho i głowa boli, że poł nocy przepłakałam. Mój dentysta powiedział, że mnie teraz nie przyjmie bo ma pacjentów na NFZ....... A do niego nie trzeba się zapisywać, tylko wystarczy jak sie przyjdzie i poczeka. Mój Misiu zadzwonił do swojego dentysty, który przyjmuje na zapisy i czasem trzeba czekać miesiąc na wizytę i on kazał mi się od razu pojawić, tak więc muszę się ubrać i doprowadzić do stanu używalności bo cała jestem zapłakana.... A głodna jestem że szok...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja Ci z całego serca współczuje z tym zębem :( Lekarz napewno coś zaradzi - daj znać jak wrócisz 🌼 A mnie dopadło choróbsko :( chyba po tym wczorajszym spacerku 😠 Gorączka, dreszcze, ból gardła, kaszel i katar ;( A tu trzeba pracować ;( ;( ;( a łóżeczko mnie ciągnie strasznie - wziełam już rutinoscorbin, wwypiłam wapno i teraz piję mleczko z miodem - może mi się polepszy ale jak narazie nie mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was w ten strasznie zimny dzień oj Myszka widze ze trzymanie kciuków zawiodło, dentysta napewno cos na to zaradzi daj znac jak wrocisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Z gory dziekuje za zaproszenia na NK:) Myszka-powodzenia u dentysty🌻 Eryka-do mleczka z miodem dodaj czosnek i troszke maselka bedzie bardziej lecznicze:) Ja tez wczoraj utalentowana chodzilam po balkonie w pizamie i dzisia to odczowa:P Mam nadzieje ze to tylko tak straszy;) Zycze Wam kochane milusniskiego dnia🌻 Ja zmykam do pracy...:P Len na calego!!! Bleeee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki myszka wspolczuje Ci bo wiem co to znaczy mocny bol zeba brrrr dziewczyny co Wy takie chorowite ja na szczescie nie choruje i czuje sie super moze to przez to ze spozywam duuuzo soku ze swiezej cytryny :) u mnie dzis tez zimno wlasnie wrocilam ze spacerku z pieskiem dzic bedzie spal u nas ostatnia noc i jutro wraca do wlasciciela. bylam w kwiaciarni ( bo bede robila kolezance kompozycje wiosenna z zywych kwiatow i musialam pare kwiatkow kupic a reszte rzeczy urwe z lasu) ta baba w kwiaciarni jest nienormalna za pare smiesznych kwiatuszkow zaplacilam 16 euro normalnie szok tak zdarla ze mnie chyba dlatego ze wie ze jestem polka (wredna s*cz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem Dentysta jak mnie zobaczył to wizyta trwała AŻ 10minut. Szczękościsk mam taki, że ledwo można jeden palec włożyć, zapalenie dziąsła i może nawet stan ropny. Zapisał mi antybiotyk i płyn do płukania. Kazał zadzwonić do mojego ginekologa i go to tym poinformować. Tabletki są wielkie jak dla konia - nie wiem jak ja je będę połykać. Za wizytę nic nie zapłaciłam i kazał mi po świętach przyjść się pokazać - też bez kolejki. Jak mu powiedziałam,żeby mi dziąsło naciął, to powiedział, że nie ma mowy bo jest zbyt silny szczękościsk i stan zapalny Po prostu umieram z bólu........... Kupiłam sobie banany, serki homogenizowane, jogurty i inne płynne pychotki :) Zaraz idę sobie zrobić płatki czekoladowe z mlekiem a potem zetrę sobie jabłko i wymieszam ze zwykłymi płatkami kukurydzianymi. Musze jakoś uzupełnić niedobory witamin przez to moje niejedzenie przez ostatnie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka to sie niezle zalatwilas z tym zebem ja sie dentysty panicznie boje i jak siadam na fotel to pierwsza rzecz to znieczulenie bo bez niego ani rusz nie dam sie dotknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam myszka współczuję, po antybiotyku powinno ci szybko odpuścić, też nie raz się tak męczyłam i wiem, że to nic przyjemnego. u mnie dziś dosypało śniegu :( więc mamy zime pełna gębą :( wkurza mnie ta pogoda, jest mi zimno, musze sie ubierać na cebulkę, wszystko mnie swędzi, mam dziś od rana podły humor przez ta pogodę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka oby ten antybiotyk zadziałał szybko zebys sie tak nie meczyla tez wiem co to bol zeba bolal mnie kiedys 4 tygodnie a dokladnie 2 tygodnie przed wyrwaniem i dwa tygodnie po, dobrze ze wtedy nie bylam w ciazy to moglam chociaz lekami przeciwbolowymi sie faszerowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Wzięłam ten antybiotyk 20 minut temu i już mnie prawie nie boli. Jeszcze nie mogę otworzyć z bardzo buzi, ale różnica jest niesamowita :):) Cieszę się jak głupia - dzięki Dziewczyny za wsparcie:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tej radości zadzwoniłam do fryzjera i umówiłam się na wtorek na 11:00 na farbowanie :):P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny dzisiaj ide na wizyte do gina i mam problem bo chciałabym juz przejsc na l4 a nie wiem czy on mi da,juz nawet mysle zeby cos nakłamac prosze doradzcie mi jak mozecie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogóle to codziennie pod wieczór mam takie kłucia w dole brzucha jak by mi ktoś igły wbijał i brzuszek mam taki twardy czy to sa skurcze ?biore wtedy nospe nie wiem czy dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra ja tak miałam z brzuszkiem i poleciałam do lekarza, to powiedział, że macica jak to mięsień się stawia i kazał mi brać nospę rano i wieczorem Dziewczyny co jeszcze można brać na przeziębienie ???? Bo mnie nic nie pomaga a jest coraz gorzej - pracę olałam i położyłam się do łóżeczka ale leżeć też nie mogę - wszystko mnie boli (mięśnie i kości) i jak kaszle to boli mnie w klatce piersiowej. Żadnego fervexu czy coś takiego nie można brać ?? Teraz piję herbatkę z cytryną i malinami a cytryny tyle wcisnęłam że aż mi mordkę wykręca. Poradźcie coś please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja jestem z poczatku pażdziernika- więc czasami Was podczytuje. Eryko, mi na przeziebienie pomógł Prenalen - czy jakoś tak - syrop dla kobiet w ciązy - to wyciągi z soków z malin, czarnego bzu, czosnku i czegoś tam jeszcze. Oprócz tego na katar woda morska w spraju - taka jak dla dzieci. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryka, ferveks odpada Spróbuj septolete i Hascosept - ja miałam aerozol do gardła. Dużo cytryny, mleko z miodkiem, masłem i czosnkiem. Nie wiem co jeszcze - my w ciąży jesteśmy takie biedne jak nas coś dopadnie. Trzymam kciuki żeby szybko Ci przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra nospa jak najbardziej!! a co do twojego lekarza i L4 to zależy jakie masz z nim układy, jak długo cię zna itp. moje koleżanki czasami prosto z mostu pytały gina czy jest mozliwość zwolnienia, co do stanu zdrowia to bym raczej nie kłamała, może prędzej zgoń na sytuacje w pracy, że bardzo mecząca... mi raczej przyjdzie pracować do końca, ale ja u siebie, więc inaczejdo tego podchodzę. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamm mamusie[kwiatek[ evi mi lepiej podobasz sie w blondzie myszka wiem co to za bol wspolczuje a z tym antybiotykiem to poszukaj w internecie przeczytaj ulotke i zadz do ginekologa czy napewno mozesz brac i najlepiej unikaj slodkiego bo to sprzyja bakteria moze zaopatrz sie w jakis zel przeciwbolowy do smarowania dziasel moze jakis dla dzieci wiem ze sachol jest dobry ale nie wiem czy mozesz i plucz szalwia ona dziala sciagajaco i przeciwbakteryjnie co do przeprowadzek to ja tez mam ich juz dosyc co prawda w polsce ale caly czas gdzies na 2 domy od stycznia mieszkam w gdansku i mam nadzieje ze dziecko wprowadzi jakas stabilizacje i jeden dom choc teraz wynajmuje mieszkanie i wszysyko byloby ok ale jest jakis problem z wentylacja bo jak sasiadka cos gotuje to do mnie ida wszystkie zapachy jakbym sama cos gotowala a to stara emerytka i caly czas cos gotuje wczoraj nawet o 11 w nocy wrrrr... ale wlasciciel wymienial juz cos na gorze komiina zeby zapachy sie laczyly ale niestety to nic nie dalo i teraz beda musieli rozwalac przewody kominowe i nie wiem co mam robic czy to przeczekac czy szukac innego mieszkania tu jest o tyle dobrze ze jest spokoj cisza sasaiadow nawet nie slysze a jak sie gdzies przeprowadze to nie wiem gdzie trafie i boje sie ze besde zalowac nie wiem co mam robic... co do wlosow to farbuje tak ok co 2 mc czesze taki sygzak jako przedzialek i jak jest odrost to nawet fajnie to wyglada a wiecie moze czy mozna jesc wedzone ryby a szczegolnie szproti albo makrele bo wyczytalam ze szprotki zawieraja duzo wapnia i bialka tylko ze one wystepuja tylko w wersji wedzonej albo w puszce w sosie pomidorowym ale nie wiem czy mozna takie ogolnie powinnysmy jesc ryby najlepiej te tluste ale jakos na lososia nie mam ochoty wiec co innego? i napiszcie co jecie jak sie odzywiacie bo ja caly czas patrze zeby zdrowo jesc ale chyba srednio mi to wychodzi staram siepic mleko powinnysmy pic 3-4 szkalnki ale wypij 2- gora 3 robie inke czekam na ciekawe pomysly i wasze dietki gorace buziaczki🌼 ❤️to juz 13 tydzien i 7 dzien❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryka podaję ci przepis na syrop z czosnku, ja go zawsze robie jak nas dopada przeziebienie i moja lekarz też to poleca. główke czosnku przecisnąć przez praskę dodać sok z 2 cytryn, 4 łyżki miodu, zalać 0,5 l przegotowanej ciepłej wody, odstawić na kilka godzin, następnie przecedzić i wstawić do lodówki, pić 2, 3razy dziennie po łyżce. ja niedawno zmagałam sie z katarem i zatokami, katar trwał tydzień bolała mnie przy tym głowa, ale pomagał mi olejek oil olbas, na noc to skraplałam sobie piżamkę u góry żeby sie ulatniał i jako tako mogłam oddychac przez nos :) zycze szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamohuberta masz racje powiem prawde lekarzowi moze mnie zrozumie:-( nie wiem jak u was ale ja mam taki bęben ze joj strasznie cięzko mi sie oddycha no i jeszcze na dodatek całe moje sniadanie poszło w kanał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Myszka, jak dobrze ze juz lepiej z twoim zebem, strasznie mi ciebie bylo szkoda :( przeszlam to samo pare miesiecy temu a na dodatek skurczybyk zab wyszedl tylko do polowy i musialam chirurgicznie go usunac. Wiem jaki to bol.. Izabelcia, mielismy sie przeprowadzac do Stanow w tym roku na jesien ale zaszlam w ciaze i jeszcze troche zostaniemy w Szwecji. Moj maz jest z Michigan i tam mieszkaja jego rodzice. Ma tez dwoch braci i obydwoje wywedrowali na Alaske i tam tez prawdopodobnie sie przeprowadzimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoHuberta ten syrop z czosnkiem odpada bo mnie odrzuca od czosnku teraz w ciąży a wcześniej jadłam nawet sam :) Jak Myszka radziła dodałam do mleka i niestety cofnęło mnie :( Wypiłam tę herbatkę i mnie rozgrzało, więc troszkę popracuję a poczytałam o tym Prenalen i już do męża zadzwoniłam żeby mi kupił w aptece - mam nadzieję, że pomoże :) Sandra też uważam, że lepiej ponarzekać na warunki w pracy niż skłamać na temat zdrowia . W pierwszej ciąży od samego początku narzekałam, że mam straszne warunki w pracy i byłam całą ciążę na L4, choć oprócz tego ciążę miałam zagrożoną ale to się okazało dopiero później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga widziałam twoje zdjęcie i musze ci powiedzieć że bardzo jasny masz ten blond.moja koleżanka jakis czas temu farbowała włosy tylko na blond i to jaśniutki, a włosy ma bardzo cienkie i słabe, kilka razy tez doczepiała, ale to dodatkowo obciązyło jej naturalne włosy, doprowadziła do takiego stanu, że właściwie włosy sie jej kruszyły. i trafiła na jakaś super fryzjerkę stylistkę z trójmiasta, jeździła specjalnie do niej i ta fryzjerka zaproponowała jej radykalna zmianę koloru na brąz, nie taki ciemny, ale ciepły średni brąz, laska wygląda fantastycznie, włosy jej odzyły, rosna jej jak na drożdżach i jest wierna temu kolorowi juz jakieś 2 lata, teraz kolor ten kładzie w zakładzie fryzjerskim w swoim mieście i wspomaga włosy raz na jakiś czas kuracjami w salonie. może i ty zaszalej z kolorem, jak nie całe włosy to może pasemka. ja mam włosy do połowy pleców, niedawno miłam do pasa ale ściełam 10 cm, farbuję włosy ok 8 lat, ale zawsze robie pasemka jasne i brązowe i zawsze fryzjerki blond kłada mi na odrost a tylko ciemne pasemka na całe włosy. fakt że mam sporo tych moich kudłów, ale pomimo farbowania sa zdrowe, a teraz w ciązy rosną szybko i sa jeszcze bujniejsze :) a co do mieszkania poczekałabym na ten remont kanału wentylacyjnego, jeśli wszystko inne ci odpowiada to szkoda zmieniac mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamohuberta widzisz tylko ze ja juz mialam wszystkie mozliwe kolory o czarnego poczawszy i wtym czuje sie najlepiej a pzrez to czeste farbowanie na ciemne kolory jestem uczulona na nikiel a on znajduje sie w ciemnych farbach .... a co do przedluzania to fakt ze sie niszcza bo ja je prostowalam codziennie ale tez ich zbytnio nie odzywialam ale wiem tez ze swoich nigdy sie nie dopuszcze a nawet jak urosna to beda takie liche cienkie a jak mialam przedluzone to najbardziej sie sobie podobalam tylko ze wtedy mialam doczepiane 100 pasemek i to na cala glowe czyli boki i tyl natomiast teraz chcialabym doczepic je glownie z tylu a wygladaloby to tak jakbym miala je pocieniowane bo teraz pozostaje mi czesanie bo jak widze je rozpuszcone to sie wkurzam ze sa takie liche i tak w kolko.....ale ma problemy co... pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Karro. Mi też wyszedł na razie do połowy - została mu jeszcze końcówka i mam nadzieję, że obejdzie sie bez usuwania. Eryka, szkoda, że nie tolerujesz teraz czosnku - to najlepsze lekarstwo. Ja na L4 jestem od początku - lekarka wiedziała jak bardzo nam zależy na tym Maleństwie, tym bardziej, że staraliśmy się od kwietnia i już nawet miałam skierowanie do poradni endokrynologicznej do Poznania. Jednak zanim tam pojechałam, wcześniej zdecydowałam się na testy owulacyjne i takie testy to super sprawa jak ktoś ma problemy z zajściem w ciążę. Działają :):) Trzymajcie się cieplutko Czekają nas białe święta....... Wielkanocne hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:D Mam wlasnie przerwe w pracy i pomyslalam ze sobie do was zagledne:) Mnie niestey tez chyba czeka praca do konca sierpnia:P Z drugiej strony to dobrze bo przynajmniej sie troche ruszam:) U Nas tez pogoda do d...y:P😠 Co prawda sniegu nie ma ale zapowiadaja totalne ochlodzeni na Wielkanoc:P Wiec prawdopodobnie spedzimy je przed telewizorem:P:) Widze ze temat wlosow poruszylyscie...Wlasnie o tym myslalam zeby sie umowic na jutrzejszy dzien... Trzeba sie doprowadzic do stanu uzywalnosci bo wygladowo czuje sie strasznie😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×