Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

ja sie w tym roku na zadne wakacje nie wybieram... wole sie uzerac z maniula w domu niz gdzies tam w obcym miejscu... za rok sie wybierzemy nad morze :D:D dzieci już wieksze bedą a ja pewnie tez jakos dojde do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinska 28
Coś mnie nie chciało zalogować, w ogóle jakoś nie proponowało takiej opcji, nie wiem dlaczego - może teraz się uda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinska ja ci powiem dlaczego :D:D zrobilas spacje miedzy kasinska a 28. wywal tą spacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie pogoda taka sobie, dosc duzo chmur ale czasem sloneczko wyjdzie. Siedze i mecze ta swoja prace ale powoli posuwam sie z nia do przodu.. musze zaraz myknac na uczelnie bo dostalam emailem upomnienie z biblioteki i musze oddac ksiazke. Kasinska jesli przystanek alaska to twoj ulubiony serial to serdecznie zapraszam do nas za jakis rok bo sie tam przeprowadzamy :) Jesli chodzi o wakacje to ja wybieram sie do Polski pod koniec maja jesli mnie doktor pusci ale reszte lata w tym roku spedze w domu. Wole nie ryzykowac, moja ciaza jest \"specjalnej troski\" z powodu podwojnej macicy, wiec eskapady w tym roku odpadaja. Ale za to bedziemy mieli gosci, brat mojego przyjezdza (Z Alaski faktycznie) no i tescie, tak ze mysle ze nie bede za bardzo sie nudzic. A jak ktoras z waz ma ochote mnie odwiedzic latem to tez zapraszam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kiedyś już wspominałam, że pogoda w Belgii jest bardzo zmienna? No więc pogoda byłą piękna parę minut temu, teraz leje (taka tradycja, zwykle zaczyna w porze lunchu, jak by ktoś przypadkiem miał ochotę zjeść poza służbową stołówką) Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za wsparcie,jednak glowa mnie nadal boli.ale jutro ide do swojego lekarza i zobaczymy jakie bede miala tam cisnienie i co on na to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Za oknem śliczne słoneczko i niedługo jadę do miasta załatwić kilka spraw. Plecy nadal bolą ale najbardziej tak do godziny 15 a potem to trochę przechodzi. Najgorzej jak się obudzę :( Mój Dawidek strasznie znów Mamę kopie Łobuz jeden :):) Super uczucie tylko mógłby nie tak często :) Mi też śnią się sny \"długometrażowe\" - fajne to jest:) Brzusio rośnie i zrobił się piłeczkowaty. Jutro rano idę na badanie krwi i moczu, w piątek na USG 3D a w poniedziałek do mojej Pani doktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez sliczne sloneczko i ptaszki cwierkaja wiec otworzylam sobie okno przy ktorym mam biurko i komputer. Niestety obok mojego okna jest balkon sasiadki ktora ma wlasnie gosci i chyba ze 3 osoby tam stoja i pala papierochy. Wiec zamiast swiezego powietrzu nalecialo mi tylko dymu :( fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski !! Ja wlasnie wrocilam z Polski wczoraj... Niestety do Polski zabralam z soba na caly tydzien deszcz i zimno!! Ale i tak musialam latac po miescie pozalatwiac sprawy i sie troche podziebilam ale juz jest ok :) Przez ten tydzien tak mi brzusio wywalilo, ze moj maz nie mogl uwierzyc jak mnie zobaczyl :) a moje malenstwo kopnelo po raz pierwszy w samolocie :) mam nadzieje,ze to byl objawzadowolenia a nie strachu :) W Polsce bylam u dentysty, zalatala mi dziurki dwie jakie mialam jeszcze sprzed ciazy i poza tym wszystkie zeby cale i ladne a osemki, ktore sie wylegaja(na szczescie bezbolesnie)sa zdrowe i moze sie naqwet zmieszcza.. Marlena ja tez mam USG na 5 maja i juz sie doczekac nie moge..Tak bardzo chce juz plec znac,chociaz i tak mysle ze to chlopak :) Betty dobrze ze srawdzilas co z tym cisnieniem- zawsze lepiej dmuchac na zimne :) Ja tego rpoblemu na szczescie nie mam-cisnienie mam 110/70. W stosunku do poczatku ciazy(80/50) to duza poprawa :) Jak u was dziewczyny drugi trymestr? ja czuje sie swietnie i zaczynam wierzyc ze to najlepszy okres ciazy :) Jeszcze mam pytanie,bo juz sie gubie z tymi tygodniami :( co to znaczy ze mam 18 tydz. + 1? to znaczy ze juz sie dziewietnasty zaczal? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam sie do tabelki, bo widze,ze nowa :) NICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ wiewiorka2004...21............27 sierpień......Kubuś/ ?? BETTY83..........24.............1 wrzesień.....Kuba/Alicja mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? magia_............31..............3wrzesien.......?????? ???????? MaMani............22..............4 września......Lilka MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 września......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............10 września...... Dawid el79..............28..............11 września......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana ewunienka24....24.............14 wrzesień......Karim/Amira karro.............29..............18 wrzesień.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesień.......Ksawery sanday1..........25..............18wrzesień....... ?????? aga................25..............19 wrzesień.....Jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię 'robocze': Kluseczka marlenaaa.........20............20 wrzesień........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesień.......?????? sandra27..........28.............22wrzesień........Vanes sa/Dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem spokojniejsza ale tak nie do konca bo glowa jednak nadal mnie boli a cisnienie mialam dzis 150/80 jutro naszczescie sie wyjasni co i jak jak bedze u ginekologa. jak wstaje to mnie tak pobolewa w dole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
NICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ wiewiorka2004...21............27 sierpień......Kubuś/ ?? BETTY83..........24.............1 wrzesień.....Kuba/Alicja mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? magia_............31..............3wrzesien.......?????? ???????? MaMani............22..............4 września......Lilka MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 września......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............10 września...... Dawid el79..............28..............11 września......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana karro.............29..............18 wrzesień.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesień.......Ksawery sanday1..........25..............18wrzesień....... ?????? aga................25..............19 wrzesień.....Jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię 'robocze': Kluseczka marlenaaa.........20............20 wrzesień........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesień.......?????? magdae............26.............20wrzesień........??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
ja na szczescie nie mam problemu z nadzcisnieniem, w porywach mam 110/68 a normalnie 110/58: z cisnieniem trzeba uwazac w ciazy ale ja nie stawialabym na elektryczne cisnieniomierze bo one sa za bardzo wrazliwe mozna miec co pochwile inne!a po co sie stresowac!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
ja na szczescie nie mam problemow zcisnieniem u mnie z reguly jest 100/58, zawsze mialam, tendencje do niskiego, a ztymi elektrycznymi to trzeba uwazac bo sa za bardzo czule i za kazdym razem pokazuja troche innaczej!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:D Przerwa na lunch:) Ja drugi trymestr odbieram superowo:D:) Energi mam za dwoch:) W ogole jestem zadowolona bo wlasnie przed chwila znalazlam kolezanke ktora bedzie ze mna chodzic na basen;) Mamy zaczac od jutra:D Juz sie nie moge doczekac:) Co do wakacji to ja postanowilam sobie zrobic takowe i na ostatnie dwa tygodnie maja ruszamy do wloch:) Juz sie nie moge doczekac:D Pewnie przy okazji odwiedzimy mamusie Mojego...:) kasinska-pociesze Cie ze to nie tylko w belgi pogoda sie zmienila... Tutaj tez juz nie widac niebieskiego nieba:P😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Co do cwiczen to ja i owszem zaczelam porzadnie jakies trzy tygodnie temu. Maz kupil mi takie urzadzenie treningowe, zebym miala kndycje :) co prawda nie cwicze za duzo bo maksymalnie poki co 10 minut bo to jednak wysilek a i doktor powiedziala ze powolutku :) Moj maz twierdzi,ze jak ja bede cwiczyc sobie to i dziecko bedzie sport milowalo i wysportowane bedzie :) hihi..chyba najbardziej mu na tym zalezy,niewazne czy dziewczynka czy chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
do kasińska28, czesc milo mi!!u mnie dokladnie ten sam tydzien co u ciebie!17t 3d; mam pytanko jak sieczujesz w tym drugim trymestrze?bo ja nie za ciekawie, energii zero, do tego caly czas mdlosci popoludniowe,sennosc!jedynie co to czuje juz ruchy od tyg !no i brzuch juz widoczny!!a jak u ciebie? aha czy ktoras z was ma delikatne krwawienia z nosa codziennie rano?bo ja mam podobno to nic zlego bo sluzówka powiekszona i przekrwiona ale meczace!!na szczescie za dwa dni do polski i w koncu zbadam szyjke bo w angli nie wykonuje sie badan ginekologicznych!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
17 tyg. 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale burza u mnie była :) Ja mam dwa ciśnieniomierze: nadgarstkowy (którego nie lubie) i normalny - i zawsze wychodzi inaczej :) więc nie wiem któremu wierzyć ale ten zwykły to mi podaje takie ciśnienie jakie mam u lekarza (książkowe) a ten nadgarstkowy zawsze wyższe :) więc biorę pod uwagę tylko ten normalny :D Sandra, Ty czujesz ruchy pod żebrami ?? Bo ja to pod pępkiem i czsami nawet czuję jak mnie kopnie w kość łonową :D Chyba mam niziutko dziecko ułożone :) Nie wiem czy to dobrze ?? W pierwszej ciąży dopiero czułam jak mnie kopie Filip po kości łonowej i po miednicy hihi w 8-9 mies. więc nie wiem sama czy jest ok :( Zaraz się zbieram na kursik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos mnie wywalil z tabelki wiec wklejam znowu :) NICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ wiewiorka2004...21............27 sierpień......Kubuś/ ?? BETTY83..........24.............1 wrzesień.....Kuba/Alicja mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? magia_............31..............3wrzesien.......?????? ???????? MaMani............22..............4 września......Lilka MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 września......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............10 września...... Dawid el79..............28..............11 września......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana ewunienka24....24.............14 wrzesień......Karim/Amira karro.............29..............18 wrzesień.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesień.......Ksawery sanday1..........25..............18wrzesień....... ?????? aga................25..............19 wrzesień.....Jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię \'robocze\': Kluseczka marlenaaa.........20............20 wrzesień........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesień.......?????? sandra27..........28.............22wrzesień........Vanes sa/Dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii 85
Wklejam siebie ;-) NICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ wiewiorka2004...21............27 sierpień......Kubuś/ ?? BETTY83..........24.............1 wrzesień.....Kuba/Alicja mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? magia_............31..............3wrzesien.......?????? ???????? MaMani............22..............4 września......Lilka MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 września......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............10 września...... Dawid el79..............28..............11 września......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana Justiii 85..........23..............16 wrzesień.....Zuzia/Artur karro.............29..............18 wrzesień.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesień.......Ksawery sanday1..........25..............18wrzesień....... ?????? aga................25..............19 wrzesień.....Jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię 'robocze': Kluseczka marlenaaa.........20............20 wrzesień........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesień.......?????? magdae............26.............20wrzesień........????? ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii 85
Mam pytanko. Dziś zaczynamy 18 tydzień ciąży, a jeszcze nie czuję żadnych ruchów maleństwa, czy wszystko OK? Może nie umiem ich wyczuć? Jak jest z Wami kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki 🌼 Dziewczyny, bierzcie ostatnią tabelkę bo Ewunienke znowu wyrzuciło U mnie też burza, ale więcej jest błyskawic i grzmotów niż deszczu Co do ruchów, to ja Dawida poczułam równo w 16 tygodniu (chociaż to moja pierwsza ciąża) ale dla każdej z nas to indywidualne, więc nie ma się czym martwić. Podobno przy pierwszej ciąży można to odczuć dopiero między 18 a 21 tygodniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
nikt nikogo nie wywala z tabelki tylko zalezy jaka sie kopiuje a potem wkleja!!!!!!!ja pierwsze ruchy poczulam na koniec 16 a poczatek 17 tyg ale tylko kilka razy!teraz jestem w 18 tyg i czuje ruchy juz duzo czesciej i mocniej ale w pierwszej ciazy poczulam w 20 tyg sama polowka!!!!!wiec naprawde nie ma sie co martwic!!!kazda ciaza jest indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nie ma burzy ale tak sie szaro buro zaczyna robic... moze cos z tego bedzie poźniej... z tego co ja wiem to ruchy to indywidualna sprawa kazdej mamusi i kazda czuje we wlasnym czsie i nie ma co sie martwic :) a moja panna/ kawaler znów się wiertoli... czy to dziecko cierpi na bezsenność? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii 85
Dzięki za info ;-) U mnie (okolice Lublina) też jest dziś jakaś taka pochmurna pogoda, pewnie będzie lało... Mam jeszcze jedno pytanko, dlaczego czasami, zwłaszcza jak chodzę lub siedzę, mój brzuszek robi się bardzo twardy, a skóra na nim staje się na maksa napięta? Czyżby dzidziuś się wiercił, tylko ja tego jeszcze nie czuje? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę, że ruch nam się zrobił w temacie :) witam nowe. u mnie spadł deszcz przez chwilę i znowu wyszło słonce, pogoda jest śliczna :) śmiałkowie na krótki rękaw chodzą. eryka podziwiam cię z tym kursem na prawko, ja poszłam na kurs jak mój synek miał pół roku i jak miał roczek to smigaliśmy razem autem. nie ma to jak niezalezna i mobilna mama:) eryka moja sąsiadka obok ze sklepu jest w 7 miesiącu i ma nisko ciążę, tez czuje ruchy bardzo nisko w brzuchu, lekarz jej mówił, że ma uważać i się nie przemęczać, ale wszystko jest ok. a co do tego żelu na zgage kupiłam, ale pani w aptece kazała zapytać lekarza czy mogę przyjmować, idę w poniedziałek na wizytę, więc do tego czasu się wstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justiii 85, ja mam napięty brzuszek jak chodzę albo stoję bo wtedy wszystko sie bardziej naciąga, ale żeby był jakoś bardzo twardy to nie zauważyłam. Owszem, jest twardszy niż wtedy gdy siedzę ale to chyba nic złego. jak siedzę to wtedy mniej się wszystko napina Takie jest przynajmniej moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii 85
dzięki na odp. Zmykam na obiad. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×