Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

no wlasnie z tym farbowaniem itp. ja mam caly czas dylemat. Od grudnia nie farbowalam wlosow i juz bym bardzo chciala chodziaz moich odrostow zbytnio nie widac bo farbowalam na kolor zblizony do swojego i caly czas sie zastanawiam czy to dobry pomysl farbowac czy nie Zawsze uzywalam farby z amoniakiem a wiem ze to nie jest wskazane a nie wiem czy dobrze bym zrobia eksperymentujac z czyms innym wiec tak ciagle sie zastanawiam a odrosty coraz wieksze.Jak dobrze ze chodziaz w oczy sie nie zucaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie o farbowanie zapytalam mojego lekarza i powiedzial zebym sie wstrzymala do konca trzynastego tygodnia... Moja kuzynka normalnie balejaz robila... Nie uzywa sie przeciez farby co tydzien ani co miesiac pewnie w ciagu calej ciazy dwa razy wiec nie sadze zeby to w jakis stopniu szkodzilo... Przeciez nie kladziemy tej farby w okolicach brzuszka ... Ja tez nie mialam widocznych odrostow ale ja je widzialam i mnie do bialej goraczki doprowadzaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mnie tez wlasnie do bialej goraczki doprowadzaja... coprawda farba owszem na wlosy jest kladziona tyle ze to wszystko wdychasz i to chyba bardziej o to chodzi tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... Zapomnialam Wam powiedziec ze bylam przed weselem na tym Spray Tan i musze Wam powiedziec ze rewelacja.... Moja fryzjerka ktora nie wiedziala ze jestem w cxiazy powiedziala ze super opalona i w ogole :) Jak jej powiedzialam ze to Spray Tan to nie mogla uwierzyc:D Polecam jak potrzebujecie szybkiej i ladnej opalenizny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retrere
el79-----dla Ciebie Większość ze środków chemicznych używanych w gospodarstwie domowym nie stanowi większego zagrożenia dla ciąży oraz rozwijającego się płodu pod warunkiem, że stosowane są z umiarem i według zasad podanych przez producentów. Należą do nich między innymi środki utrzymania czystości używane w gospodarstwie domowym, od których trudno jest się całkowicie odizolować podczas ciąży. Kobiety ciężarne powinny natomiast unikać wdychania oparów lakierów, farb, środków czyszczących, klejów, rozpuszczalników i innych środków chemicznych, szczególnie tych zawierających rtęć lub ołów. Mogą one mieć toksyczne działanie na płód i zwiększać ryzyko wad rozwojowych u płodu, szczególnie wad układu nerwowego. Niebezpieczna może być nie tylko styczność z takimi substancjami w trakcie ciąży, ale także w przeszłości. Narażenie na działanie substancji chemicznych w przeszłości może mieć niekorzystny wpływ na płód ze względu na fakt, iż efekt toksyczny może pojawić się dopiero po tzw. okresie utajenia. Kobiety ciężarne nie powinny również mieć styczności ze środkami ochrony roślin. Środki chemiczne to również farby i lakiery do włosów. W czasie ciąży farbowanie, lakierowanie włosów czy też wykonywanie trwałej ondulacji jest jednak w pełni bezpieczne, gdyż znikome ilości niebezpiecznych środków, które mogą przeniknąć przez skórę głowy do organizmu nie stanowią zagrożenia dla płodu. Odpowiedz brzmi: mozna farbowac wlosy!!!! Farby bez amoniaku oraz szampony koloryzujace nie maja zadnego wplywu na rozwoj dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiedzmy sobie szczerze ze te farby nie sa tak szkodliwe jak 10lat temu... Po drugie mozesz zalozyc woreczek na glowe na ta godzine... Mi lekarz powiedzial ze wolno... Z tego co wiem to dziewczyny z forum tez robily... Jak uwazasz... Ja nie moglam juz na siebie patrzec:P Gruba , biala, a nadodatek jeszcze z odrostami:P Tego juz za wiele... My kobiety w ciazy tez mozemy wygladac ladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki zmykam do pracy:P Aha a dzisiaj po pracy wyruszam na basen:D:D:D huuuuuuurrrraaa!!! Milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za rade faktycznie cos musze z tymi wlosami zrobic chodziaz nie wygladaja zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena, dzięki. Muszę Wam powiedzieć że coraz ładniejsze Mamusie do nas dołączają... Same zobaczycie jak dodacie Marlenę na naszej klasie.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena wysłałam Ci zaproszenie na naszej klasie :) Zgadzam się z Myszką ładne te nasze mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka5 nie przesadzaj:)a wiesz co,jak cie zobaczyłam na zdj to nawet bym nie przypusciła że masz tyle lat dałabym ci o pare mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Marlena... aż mi się humor poprawił :) bo przez tą pogodę to nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładne:)dzięki za zaproszenie!to miłe jak sie wie z kim się pisze,no nie:) a mam pytanko jak wy te kwiatuszki robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlena wysłałam ci zaproszenie na nk!!!!!!!!!!! mamani gratuluję odwagi z tym porodem, pójść, trochę w bólach, poprzeć i urodzić, hmmmmmmm:):):) ja w sumie też nie panikuję, mój poprzedni poród wspominam miło, nie było tragicznie, ale męczyłam się całą noc i padałam juz z sił, przyszedł taki kryzys ok 7 cm rozwarcia i nagle stop, spanikowałam tak mnie wszystko bolało, niewyspana; płytko oddychałam i synkowi spadało tętno, gdyby nie to że moja połoza kazała mi natychmiast oddychać tak jak się uczyłam w szkole rodzenia, do tego pomogła mi się zrelaksować jeśli można w ogóle mówić o relaksie w czasie bólów ;) to wzięliby mnie na cesarkę, wszystko dobrze się skończyło. nie znam nikogo kto by poszedł na zajęcia do szkoły rodzenia i stwierdził, że sie mu w niczym nie przydały, wszystkie moje znajome sobie chwaliły. po za tym w niektórych szpitalach, wymagane jest uczestnictwo z partnerem żeby mógł być przy porodzie. u mnie w mieście sa 3 szpitale i przy każdym z nich sa organizowane zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el farbowałam włosy juz 2 razy, dokładnie robię balejaą, do rozwiązania jeszcze zrobię ze 2 bo włosy mi szybko rosna, a nie nawidze odrostów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena, kwiatki robi się tak: w nawias kwadratowy [] wpisujesz bez spacji słowo kwiatek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też pracuje w chemicznym laboratorium i to co pisze retrere jest bzdurą.Po pierwsze każda z nas inaczej podchodzi indywidualnie do swojej ciąży a po drugie nie wiem kim jest ta retrere ale z zatruciem ciążowym to chyba nawet się nie zetknęła czytając o tym a co dopiero chcąc którejkolwiek doradzać czy coś odradzać.Zatrucie ciążowe nie ma nic wspólnego z zewnętrznymi środkami chemicznymi np.spotykanymi u fryzjera :) To jest choroba nerek.A to czy marlena pracuje jako fryzjerka czy ja jako chemik to same wiemy po zachowaniu swojego organizmu na ile możemy sobie pozwolić. P.S. może koleżanka czy też kolega retrere się nam przedstawi zanim zacznie cokolwiek pisać..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam od gina okazalo sie ze ta podniesiona toksoplazmoza to byly przeciwciala :D:D juz chorowalam i stad te przeciwciala :D:D ale sie ciesze :D:D wszystko ok i ze mna i z dzidzia :D:D slyszalam jak jej serduszko bije :D:D:D a za 6 dni usg :D:D:D:D Oj nie moge sie doczekac jak zobacze maluszka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
NICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ wiewiorka2004...21............27 sierpień......Kubuś/ ?? BETTY83..........24.............1 wrzesień.....Kuba/Alicja mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? magia_............31..............3wrzesien.......?????? ???????? MaMani............22..............4 września......Lilka MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 września......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............10 września...... Dawid el79..............28..............11 września......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana ewunienka24.....24.............14 wrzesień.....Karim/Amira karro.............29..............18 wrzesień.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesień.......Ksawery sanday1..........25..............18wrzesień....... ?????? aga................25..............19 wrzesień.....Jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię 'robocze': Kluseczka marlenaaa.........20............18 wrzesień........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesień.......?????? nina.............. 30..............19 wrzesień ........?? magdae..........26...............20wrzesnia.........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
🌼, mam nadzieje ze nikogo nie wyrzyucilo!!!!!!ja jeszcze odnosnie tych ruchow, zastanawiam sie czy ruchy gdzies na wysokosci jajnikow to nie za nisko!!!!zazdroszcze wam tej energi w 2 trymestrze, ja mam jej troche ale jak nic nie robie a wystarczy ze ide do pracy to jestem do niczego!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis powiedzialam ginowi ze od jakiegos 14 tygodnia czuje ruchy to mnie wyśmial... stwierdzil ze to niemozliwe... no to trudno jak mi nie wierzy ja sobie tego nie wymyslilam :D:D:D Jakby mu tak ktos w brzuchu skakal to by takich głupot nieopowiadał... noa le co facet moze wiedziec o ruchach :P:D:D samą teorie :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×