Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

wrocilam z usg !!! Wszystko ok :) :) Jeju jak fajnie bylo ogladac moja kruszynke, chcialabym miec taki aparat w domu i ja podgladac :) Termin porodu ten sam, 18 wrzesnia. Dlugie bylo to usg, ogladalismy wszystkie narzady i wyglada na to ze wszystko jest na swoim miejscu :) i wymiary wszystkie ok. Druga macica zostala zepchnieta na bok, nie rosnie wiec jest dobrze. Aha, i lozysko mam z przodu i lekarka powiedziala ze wtedy ruchy czuje sie pozniej, dobrze bo juz sie martwilam ze nic nie czuje.. Dzidzi strasznie ruchliwe, lekarka zartowala ze jak juz bede czuc ruchy to da mi popalic kopniaczkami :) Postaram sie potem wrzucic pare fotek, teraz ide cos zjesc :) Aha, a retrere niech sie opanuje ze swoimi uwagami o zabijaniu dzieci :( jasne, mozna sie wypowiedziec i doradzic ale nie takim gestapowskim tonem i zarzucac dziewczynie ze jest zla matka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i zapomniałam sie pochwalić ze wczoraj kupilam pierwszy ciuszek dla dzidziusia :D:D w realu na promocji byly rajstopki za niecale 2 zl... i zostaly ostatnie biale i stwierdzilam ze je wezme bo 2 zl to tak jak nic a się przydadzą :D:D:D no i dla chlopca i dla dziewczynki beda pasowaly... bo po mani rajstopek nie mam bo tak ściuchrala wszystkie ze jej wywalam do kosza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem,mąż siedział i buszował po allegro,no ale się zlitował nademną i mnie już puscił:) Myszka5 dzieki za informacje o kwiatuszku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam naskarżyć:( Mój Dawid mnie kopie i okropnie się wierci............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani plci nie znam, bo tatus dzidzi uparl sie ze chce niespodzianke, trwa w tym swoim postanowieniu wytrwale :) i jakos mnie przekonal wiec nie bedziemy znac plci raczej do konca.. Ja obstawiam chlopczyka a on mowi ze bedzie dziewczynka, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka! To powiedz swojemu Mężczyźnie, tj. temu większemu ;), żeby przemówił do brzuszka. Może chociaż tatusia posłucha ten Twój Dawidek i da mamie chwilkę spokoju ;). Moje dzidzi coś się dzisiaj wyjątkowo uaktywniło. I to w pracy, normalnie to tylko czasami wieczorem coś czułam, bardzo delikatnie i po przyłożeniu ręki do brzucha. A dziś wyraźnie poczułam tam aktywność tego mojego maleństwa, coś robiłam, w ogóle o tym nie myślałam i nagle czuję. Takie przesuwanie w środku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska, Dawid może posłucha Tatusia, chociaż jak jest Tatuś to on też wariuje - nawet czasem jakby bardzie (może cieszy się że jest Tatuś) hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle, to dzisiaj mam wrażenie, że mój brzuch już osiągnął szczyt swoich możliwości jeśli chodzi o rozciągliwość, bo tak mnie wszystko ciągnie i mam taki napięty brzuch że szok..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brzuch osianał już szczyt MOICH możliwości i czuje ze zaraz pęknę... czuje sie jak slon, jak wielka tocząca się pilka... jak banka wstańka... jak pingwin... moglabym wymieniac jeszcze dlugo... w kazdym badz razie ostatnio taks ie czulam w 9 miesiacu pierwszej ciazy... ide spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam chyba czarny dzien. bylam u lekarza i pani mi zmierzyla cisnienie 140/80 w gabinecie pan dr dal mi DOPEGYT 2*1 tabl na nadcisnienie luteina 2*3 tabl i skierowanie na badanie: -bad ogolne moczu -bialko -kwas moczowy -mocznik -kreatynina za tydzien kontrola jezeli sie nie unormuje to do szpitala,usg odwolane bo jest mozliwosc ze pojde do szpitala i tam mi zrobia(slowa lekarza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze juz zmiana tematu:) Mam pytanko- lekarz mi przepisala witaminki aleoprocz tego kazala kupic magnez i lykac,ale jak z pania w aptece patrzylysmy to wszystkie albo niewskazane w ciazy albo z dodatkiem witaminy B6 albo kwasu folio. tak, ze przewyzsza dzienna dawke razem z moimi witaminkami. Nie wiem co robic. Mozecie cos polecic,moze ktoras z was ma podobny problem? Moze ktos jeszcze nie spi o tej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pani zadzwonila z kliniki obok mnie...minutka jazdy samochodem,ze zajecia ze szkoly rodzenia zaczna sie 7 maja i beda trwaly przez 5 tygodni po ok 1.5-2h. mowi,ze jak dla mnie to troche wczesnie,ale nie bedzie juz wiecej zajec przed wrzesniem. w Duluth, 2 godziny ode mnie w sierpniu beda mieli ...express i juz powiedzialam Nickowi,ze jak nie zalapie wszystkiego w maju po pojedziemy na ten przyspieszony,jednodniowy kurs. ja chce isc bo to moja pierwsza ciaza, i ogolnie tutaj system troche inny. nigdy nie bylam tutaj w szpitalu i nie chorowalam wcale,wiec czasami jak teraz chodze do mojego lekarza to w ten sposob poznaje tutejsze zwyczaje. no i ja bede musiala dojechac 2 godziny do szpitala aby urodzic w tym , w ktorym chce....wiec moj maz musi tez troche sie podszkolic,aby jakos wytrzymal ze mna. :) i ja tez podziwiam MaMani...za odwage i gotowosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
Dziewczyny co myślicie o badaniu połówkowym,lekarz mi obiecał,że następnym razem mi to zrobi,zastanawiam się co mi to da jak dowiem się ,że coś jest nie tak,leczyć się nie da a tylko do samego porodu będę się gnębić znając moją psychikę. Czy podobne badanie do połówkowego nie robi się po 34 tygodniu ciązy,wolałabym wiedzieć jak co ś nie tak jak najpózniej. Co myslicie dziewczyny o tym, miałyscie juz takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunienka24-a czy lekarz przepisal Ci moze MAGNE-B6 bo jesli tak to mozesz smialo brrac,ja i moje kolezanki bierzemy magne-b6 i feminatal N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Betty trzymamy kciuki za twoje i malenstwa zdrowko, mam nadzieje ze zapisane leki pomoga i obejdzie sie bez szpitala 🌼 Ewunienka niestety nie moge nic ci doradzic jak tylko pytac sie w kolejnej aptece. A w witaminkach ktore juz bierzesz nie ma magnezu? Izabelcia a jak dlugo juz mieszkasz w Stanach? Jestes zadowolona? Szczerze mowiac czasami mysle z niepokojem o naszym wyjezdzie do Stanow..co prawda teraz tez jestem za granica ale juz sie tu zadomowilam. Jestem tu 10 lat, wiem co i jak, czuje sie jak u siebie. Wczoraj rozmawialam z moimi rodzicami w Polse. W polowie maja koncze studia i chcialam ich odwiedzic, bo potem mam juz wolne do porodu. Myslalam ze sie uciesza a oni wpadli w panike i mnie opieprzyli ze mi sie jezdzic w ciazy zachciewa..az sie na nich zdenerwowalam ze traktuja mnie jak kaleke jakas, bez przesady..bede dopiero w 6 miesiacu i nie jest to podroz na koniec swiata. No nic, czas sie brac za pisanie bo sie do grudnia z ta praca nie wyrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewwa oczywiscie ze masz isc na to badanie! To jest usg w ktorym oglada sie maluszka od stop do glow, i patrzy jak funkcjonuja jego narzady wewnetrzne, oglada uklad kostny i patrzy jak polozone jest lozysko. Oczywiscie, moze sie okazac ze plod ma jakas wade, ale statystycznie masz duzo wieksze szanse ze zobaczysz zdrowego maluszka i sie uspokoisz. Poza tym to wspaniale uczucie podgladnac jak malenstwo bryka w brzuszku, wiem bo mialam to badanie wczoraj :) A gdyby nawet okazalo sie ze jest cos nie tak to jest wieksza szansa zeby malenstwu pomoc zaraz po urodzeniu, bo lekarze sa wtedy przygotowani. Idz na polowkowe a zobaczysz jaka sliczna istotke masz w brzuszku! :) nie ma sie czego bac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem wczoraj mialam 140/80 a dzis na cisnieniomierzu automatycznym-140/78 analogowym-140/70 zobaczymy po badaniach i w srode co lekarz powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! wzoraj wieczorem mialam wizyte u swojej gin i widzialam swojego maluszka:) BEDZIEMY MIELI SYNKA!! czulam od poczatku ale nikt nie chcial mi wierzyc hehe. Kubuś jest zdrowy i duzy bo wg USG jest wiekszy o tydzien:) 30 cm:):):) ja czuje sie wspaniale ale mam mala anemie wiec musze lykac tabletki:/ i jak na razie nie przytylam ani kilograma chociaz brzuszek wielki jak u słonia hehe:) poprawiam tabelke:) NICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ wiewiorka2004...21............27 sierpień........Kubuś BETTY83..........24.............1 wrzesień.....Kuba/Alicja mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? magia_............31..............3wrzesien.......?????? ???????? MaMani............22..............4 września......Lilka MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 września......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............10 września...... Dawid el79..............28..............11 września......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana ewunienka24.....24.............14 wrzesień.....Karim/Amira karro.............29..............18 wrzesień.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesień.......Ksawery sanday1..........25..............18wrzesień....... ?????? aga................25..............19 wrzesień.....Jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię \'robocze\': Kluseczka marlenaaa.........20............18 wrzesień........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesień.......?????? nina.............. 30..............19 wrzesień ........?? magdae..........26...............20wrzesnia.........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,ja mam dzisiaj podły dzień:( Betty trzymam kciuki,że będzie wszystko w porządku:) co do tabletek to ja biore feminatal 400 metafolin+dha i oprucz tego biore magnez biofer,taki mi w aptece dali gdy powiedziałam co biore za tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche tego bierzesz ja oprocz wczesniej wypisanych lekow biore luteine i dopegyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny:) Sluchajcie bylam wczoraj na basenie:D I czuje sie jak nowo narodzona:D Potem bylo jacuzzi i na koniec calendarium, takie pomieszczenie relaksacyjne:D Sluchajcie---POLECAM!!!! Tak sie lekko czulam ze jak wychodzilam do domu to zpomnialam ze mam 4.5kg na plusie;) Powracajac do terazniejszosci, oczywiscie piatek za sciana i pogoda sie zj***la😡😠:P No ale humorek wciaz dopisuje:D Jutro wizyta w szpitalu:D Marlenaaa-wyslalam Ci zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro- witaj w klubie:) Ja tez Moja niespodzianke odkryje dopiero w dniu narodzin Mojego Malenstwa:D Juz mylalam ze bede sama w niewiedzy tutaj na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brutta mysle ze wytrzymamy te pare miesiecy :) Mnie wszystko jedno co bedzie, maz z rodzina wznosza modly o dziewczynke bo w jego rodzinie same chlopaki (ma 2 braci i ich dzieci tez chlopcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro-no Moj tez czeka na dziewuszke:) Ale tak naprawde to najwazniejsze zeby zdrowe bylo:D Jeszcze Nam zostalo 5m-c:D Damy rade:) Oki zmykam do pracy....Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinska24
Dzień dobry :)! Ewunieńka! Ale kwas foliowy to można cały czas brać o ile wiem, nie zaszkodzi, nie bój się. Co do magnezu, to można brać np. Aspargin i na wielu już forach czytałam, że ginekolodzy to zalecają - magnez generalnie działa rozkurczowo, Aspargin to magnez +potas i ja to kiedyś brałam na skurcze (miałam często w łydkach), bo właśnie taka mieszanka najlepiej im przeciwdziała. Teraz też czasem biorę tak na wszelki wypadek. Ja niestety swoich witaminek nie polecę, bo to takie tutejsze (ginekolog mi przepisał), nazywają się chyba Omnibionata Pronatal. Ale zapewne możesz brać np. Falvit M albo Feminatal N. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha, rano jest i nieprzytomna chyba jeszcze ciut jestem ;). Przed chwilą odmłodziłam się o kilka latek ;). Jak widać wiek nie ma dużego znaczenia he he ;) 🌼17 tyg. 5 dni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mamuśki! wiewiórka gratuluje synka!!!! u mnie dzis z humorem nie najlepiej, pogoda do d..y, najchetniej posiedziałabym sobie trochę w domu, ale niestety nie ma takiej opcji :( najblizsze kilka dni wolnego w majowy weekend....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×