Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Czesc dziewczyny ewunienka- ja biore magnez z witamina B6 pomimo ze w witaminavh ktore biore (Prenatal Classic) jest rowniez witamina B6 Pani w aptece mi powiedziala ze to nie szkodzi ze jest w witaminach ze z magnezem tez mozna brac i nic sie nie stanie i ze ta witamina pomaga przyswoic magnez Jak dotad biore i nic mi z tego powodu nie dolega wiec pewnie jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :D:D Ale mialam wczoraj wieczór i noc... tak mnie wsjo bolalo :( dzidzia mi sie wbijala nie tam gdzie potrzeba... ech koszmarek... ale dzis juz ok :) mala plywa i jest dobrze :D:D:D jeszcze 5 dni do usg :D:D:D:D:D Pozdrawiam i życze miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)! Dzisiaj w metrze na przeciwko mnie siedziała dziewczyna w nieco bardziej zaawansowanej ciąży niż moja i jej dzidziuś musiał nieźle dokazywać i włazić pod żebra, bo biedna co chwila tylko się krzywiła i kładła rękę na innej części brzuszka i tak właśnie pod żebrami. I mnie to wkrótce czeka ;). Postanowiłam więc cieszyć sie, że chwilowo jeszcze mam jako taki spokój :) Aaa, wczoraj wieczorem miałam takie dziwne bóle pleców, ale tak nisko, takie nagle nachodzące i mijające, dość intensywne przyznam, bo mnie wykręcało, jak by mnie tam ktoś kopał po kręgosłupie od środka ;) , allbo może po nerkach. Ale nie sądzę żeby to dzidzia tak dokazywała, chyba jeszcze za malutka, a to był bardzo wyraźny ból. No i mam nadzieję, że nie są to początki żadnej rwy kulszowej - tutaj pozdrowienia dla Myszki, mam nadzieję, że u Ciebie choć troszkę się te bóle uspokoiły. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) Dziś mamy z mężem 4 rocznicę ślubu :D Idziemy na kolacyjkę i coś jeszcze ma mężuś dla mnie podobno, ale to niespodzianka :D Już się nie mogę doczekać ale najpierw muszę swoje odsiedzieć na kursie :( no nic ale myśl o romantycznej kolacyjce z moim ukochanym pozwoli mi to jakoś znieść :) Miłego dzionka kobitki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGI78
Hej, rzadko zagladam,ale nie mam stałego dostępu do neta. Bóle krzyżyu tez miewam ostatnio, zaczął się 17tydzień. Rano jest super za to po południu mnie prostuje, a najgorzej jest wstać i chodzić, potem mija. To podobno z powodu rozciągających się wiązadeł krzyzowych. Powiedzcie mi kiedy powinnam zacząć pierwsze ruchy dziecka, jestem w pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi78 w pierwszej ciąży tak ok połowy, czyli 20 tc, nie spodziewaj się od razu mocnego kopniaka, bo pierwsze ruchy sa raczej delikatne, za to później...........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska, mam nadzieję, że Ciebie ominie rwa kulszowa :) Mnie dzisiaj boli tak umiarkowanie za to wydaje mi się, że mój brzuch już bardziej się nie rozciągnie:( Wczoraj tak mi ze wszystkim było źle, takiego miałam doła, że się popłakałam (no i mi nie pomogło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryka gratuluję kolejnej rocznicy 🌼 my z mężem w sierpniu 7 bedziemy obchodzić, sierpień to nasz miesiąc, oboje tez mamy urodzinki w sierpniu, no i może w tym roku ktoś dołączy z urodzinkami w sierpniu, bo choć termin mam na 2.09 to z niektorych kalkulatorów wychodzi końcówka sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka mnie tez dopadaja takie nastroje, dziś właśnie mam taki humor... brzuch tez czuję taki naciągnięty, wczoraj wieczorem zgaga jak cholera...codziennie musze się jakoś do pracy normalnie ubrać i się sobie nie podobam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym moje maleństwo coś cicho w brzuchu siedzi, jak dłuzszy czas nie czuję ruchów to mam schizę :( nie mogę się doczekać poniedziałkowej wizyty. ide połazić po sklepi, może obudze kruszynkę...i da jakis znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta! Uszy do góry :)!!! Ja mam świetny humor, bo a) moje Kochanie wczoraj wreszcie do mnie przyjechało :), b) pogoda cudna, nie zapeszając, tfu, tfu - w niedzielę tutaj ma być podobno 20 stopni, a w sumie niedaleko jest taki zamek z duuużym parkiem, a w nim mnóóóstwo tulipanów i myślę, że taka wycieczka przy ładnej pogodzie może byś super :) c) zgagę miałam dosyć regularnie jeszcze ze 3 tyg. temu, ale od jakiegoś czasu już mi nie dokucza, myślę, że to m.in dlatego, że zaczęłam jeść posiłki o regularnych porach, no i dosyć częste d) właśnie wcinam jabłko, bo zostało takie jedno biedne samotne do szarlotki, którą piekłam z moją siostrą, a właściwie ona piekła, a ja tylko minimalnie pomagałam ;), no i o dziwo - smakuje mi, bardzo dawno nie kupowałam jabłek, bo jakoś w ogóle mnie nie ciągnęło e) jakoś chyba ostatnio zaczęłam się lepiej odżywiać, od może 2 czy 3 dni nie jem już frytek na obiad, za to zawsze obowiązkowo duży talerz sałatki ze świeżych warzywek, z bułeczką, ale taką ciut ciemniejszą, a na deser np. świeży ananas - zazwyczaj zabieram go ze sobą i zjadam później, bo już się nie mieści ;), codziennie staram się wypić Actimel, albo wciąć jakieś muesli z mlekiem na śniadanie, wieczorem jakieś dobre kanapeczki kielbaska krakowska/serek żółty plus pomidor i ew. ogórek, czasem jakieś jajko f) za niecały tydzień obejrzę sobie mojego dzidziusia na USG g) za tydz. i 1 dzień jadę do Polski na długi weekend majowy :D I to może tyle na razie, bo się naprodukowałam że ho ho ;). W każdym razie mam nadzieję, że i Wam się dobry humorek chociaż trochę udzieli - przecież jak mamusia zadowolona, to i dzidziuś :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 dla WAS :) Pozdrówki K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, no i cierpliwie piję wodę, choć łatwo nie jest, ale się staram, no i idzie mi całkiem nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Dzieki ogromne za odpowiedzi w sprawie magnezu 🌼 Ja biore tutejsze witaminki, przepisane przez lekarza-nazywaja sie GYN-PREGNANT i sa z jakiejs firmy ziolowej chyba-Vita Natura. W ich sklad wchodzi wit.B6, kwas foliowy, wit. B12, wapń, jod, cynk i chrom. Magnezu w nich nie ma,dlatego pytalam :) Z tym kwasem foliowym to czytalam ze niedobrze jest przekroczyc dawke a w tych moich wit. jest akurat dzienna potrzebna dawka, wiec nie chce przesadzic :) Cholercia czemu moja wizyta dopiero 5 maja... Kupilam taki magnez rozpuszczalny ale nie wiem czy go brac na zmiane z witaminkami np.? Bo tez jest z dodatkiem innych wit.? A tak z \'innej beczki\' to dzis mam piekna pogode, juz bylam na spacerku a teray pieke ciasto, bo wieczorem idziemy z mezem i szwagierka na kolacje do znajomych :) Moje malenstwo czasami sie wierci tak porzadnie,ze czuje ale jakos tak smiesznie :) nie narzekam...Jedynie jak czasem sie chyba dziwnie ulozy i napiera na przednia sciane brzucha to tak mam napiety i cisnie i boli,ze hej...mysle,ze pilkarz maly rosnie :) tatus by sie cieszyl :) Poza tym dzis kupilam pierwsze ubranko :) A jak wy sie czujecie mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska a ile tej wody trzeba pic? Tak z ciekawosci pytam bo mnie tak suszy ze wypijam dziennie ze dwie butelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałyscie może dzisiaj Rozmowy w Toku?był fajny temat,mężowie przy porodzie:)a co do wody to najlepiej wypijac dziennie 2,5 litra płynów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
karo dzieki za wsparcie pewnie każe sobie zrobić to badanie połówkowe.Pozdrawiam Was mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy wierzycie w zabobony? Zostałam poproszona na chrzestną.............. Nie wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - A co chodzi z tym ze ktos Cie poprosil na chrzestna?????? Bo nie rozumiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są jakieś dziwne zabobony, że chrzczone dziecko odbiera dziecku nienarodzonemu szczęście, albo nawet coś o śmierci.... Ja raczej nie wierzę w takie rzeczy, ale wiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie wierze .... W ogole pierwszy raz o tym slysze... No w szoku jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, ja tam w zabobony specjalnie nie wierze, ale moim zdaniem jak masz nawet cien watpliwosci to po prostu powiedz rodzicom dziecka prawde, na pewno zrozumieja. Nic na sile. Po co masz sie stresowac, to ma byc szczesliwy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusio sliczny i wazne ze wszystko dobrze i nie dlugo bedziesz sciskac dziecko nie rozumiem od wczoraj biore te leki na obnizenie cisnienia wczoraj mialam analogowy-140/80,150/75,140/70 automat-126/74,138/86,141/84,143/77 a dzis analogowy-140/70,145/80,148/85,150/80,146/84 automat-140/78,131/81,148/81,141/89,144/86,150/80 i cos mi sie wydaje ze jutro zadzwonie do dr i powiem ze mi cos nie maleje,no moze tyci tyci ale to chyba jednak malo i zobaczymy co powie,mialam dzis isc na badania ale wczoraj zapomnialam kupic pojemniczek a w domu podobnego nie mam i M jutro u prosze o wycieczke z rana do apteki.potem na badania i oplacic telefon bo dzis zapomnialam wziąć.bo moze gdybym miala wyniki to bym mu podala ale jak mi nie spada to cos jednak jest nie tak.babelek -dzidziolek od wczoraj sie dosc czesto kreci mam nadzieje ze nie przez te tabletki? a jak Wam kochaniutkie minol dzien o tych zabobonach to slyszalam nawet sa strony o takich rzeczach .wystarczy w google wpisac przesady-zabobony o ciezarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierzę, ale mój T i jego Rodzice raczej tak....... To nie tylko moje dziecko więc muszę liczyć się też z jego zdaniem. mam już chrześniaka a teraz miałabym dziewczynkę do pary, ale teraz to już nie wiem. Nie chciałabym odmawiać mojej kuzynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka to moze kuzynka niech poprostu poczeka na Twoje rozwiazanie:) Chyba najlepsze wyjscie:) Glowka do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrzciny mają być 18 maja - już i tak późno robią bo Mała jest z sierpnia. Kurcze, muszę porozmawiać z moim T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja już po miłym, romantycznym wieczorze :D Było cudnie, fajna knajpka (nie wiedziałam, że mój mąż zna takie), romantyczna atmosfera przy świecach, piękna muzyka grana przez gościa na fortepianie :) Jednym słowem CUDO!!!! Gdy zjedliśmy kolację (jadłam łososia z rusztu-mniam) i podali deser lodowy :) nagle przyciemnili światło :) i gościu na fortepianie zagrał naszą piosenkę :D :D , którą również mieliśmy jako pierwszy taniec na weselu :D to się popłakałam :) ze wzruszenia oczywiście :D Mąż mnie przytulił i było cudnie :D Potem spacerowaliśmy sobie w deszczu jak para zakochanych nastolatków :D Dziewczyny myślałam, że takie rzeczy zdarzają się tylko w filmach :D Myszka ja nie słyszałam o czymś takim, że chrzczone dziecko zabiera szczęście nienarodzonemu - raczej słyszałam, że jak Cię ktoś poprosi na chrzestną to się nie odmawia. Ale to tylko przesądy, więc sama musisz zdecydować. Ja raczej nie wierze w takie rzeczy ale coś w tym napewno jest, że ludzie wierzą. Batty a ile razy już brałaś te tabletki na obniżenie ciśnienia, bo jeśli raz to może to za mało i trzeba odczekać troszkę aż zaczną działać - no sama nie wiem. Ja mam zawsze książkowe ciśnienie a czasami niskie. Kurcze ja też musze iść na badania, ale nie mam kiedy :( może po niedzieli skoczę rano, bo coś mnie już 2 razy skurcz w łydkę złapał :( Niezbyt fajne uczucie :( Dobra biorę się za robótkę - czas wrócić do rzeczywistości po taki m wieczorze :D Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×