Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

u nas niezla burza byla w nocy,az sie obudzilismy. jutro mam usg i zamiast sie cieszyc,to sie okazalo,ze Nick nie moze dostac wolnego i pojade sama :( pewnie bym mogla zmienic na innly dzien, znowu, ale on sam nie wie kiedy bedzie mogl wziasc wolny dzien. a u nas lekarz i usg od 8 do 17. moze jutro bedziemy wiedziec czy chlopak czy dziewczynka! jak sie dowiem to kupie cos w odpowiednim kolorze,albo poszukam koszulki dla siebie z jakim fajnym napisem,gdzie Nick znajdzie odpowiedz na plec dziecka. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dzisiaj byłam w pracy,ale nie było żle:)umnie pogoda w kratke rano nawet żle nie było,ale teraz troszke pada. Ewunienka,ciesze sie że wam się nic nie stało! Ja do lekarza ide za dwa tygodnie,też mam nadzieje,że już sie dowiem kto mieszka w moim brzuszku:)Jutro musze zadzwonic się umówic na usg.Pozdrawiam gorąco:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Kasińska ja też miałam takie dziwne bóle w poprzedniej ciąży.Lekarz mi powiedział że moje dziecko upodobało sobie miejsce pod wątrobą i takie bóle miałam do 8 miesiąca.Im dziecko będzie większe tym częściej tym bólom bedzie towarzyszyła zgaga (o ile to taki sam przypadek). Córcia odwróciła mi się dopiero na 11 dni przed porodem a po gąszczu jej włosków lekarz stwierdził ze faktycznie musiałam mieć nieźle skopaną wątrobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke zmienic dane w tabelce na bardziej aktualne, a reszte napisze jutro jak zbiore myśli bo dzis jestem zmeczona szczeliwa i strasznie roztargniona :D:D NICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ wiewiorka2004...21............27 sierpień........Kubuś BETTY83..........24.............1 wrzesień.....Kuba/Alicja mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? magia_............31..............3wrzesien.......?????? ???????? MaMani............22..............4 września......Kornelek MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 września......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............10 września...... Dawid el79..............28..............11 września......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana ewunienka24.....24.............14 wrzesień.....Karim/Amira karro.............29..............18 wrzesień.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesień.......Ksawery sanday1..........25..............18wrzesień....... ?????? aga................25..............19 wrzesień.....Jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię 'robocze': Kluseczka marlenaaa.........20............18 wrzesień........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesień.......?????? nina.............. 30..............19 wrzesień ........?? magdae..........26...............20wrzesnia.........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha :)! Mamani - przyznaj się, Lilka zmieniła płeć ;)? No to będzie parka - moje gratulacje :D! Ja się przyznam, że jednak się stresuję przed jutrzejszym USG. Trzymajcie kciuki jutro tak gdzieś od 16:15 do 17:00 ;). Koug - dzięki :)! Swoją drogą zapytam jutro lekarza jak z wrażenia nie zapomnę. Pozdrawiam i dobrej nocy 🌼!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No MaMani!! Ale numer nam wywinęłaś! CHŁOPAK - GRATULUJĘ!!! Mnie dziś wzięło na słodkie, ale już mi od tego niedobrze...... Co do kopnięć, to u mnie jet koniec 20 tygodnia i dno macicy mam na wysokości pępka, (ruchy czuję od pępka w dół) więc nie czuję ruchów za wysoko, za to często boli mnie (lekko jakby ciśnie) pod piersiami. Widocznie wszystko się rozrasta. Kasińska - zazdroszczę Ci wagi - ja już mam 6,5 więcej od początku....... Na fotce prawie wcale nie masz brzuszka Ewunienka - cieszę się, że nic Wam się nie stało i z Maleństwem wszystko OK, no i gratuluje córeczki. Mam nadzieję, że ten osioł co spowodował wypadek odpowie za to w jakiś sposób. Izabelcia, szkoda że Nick nie pojedzie z Tobą na badanie - po pierwsze byłoby bezpieczniej, a po drugie to naprawdę wspaniałe doświadczenie dla obojga Rodziców zobaczyć Dzidzię wspólnie:) Cieszę się,że mnie namówiłyście żebym pojechała z moim T. na to badanie w piątek :):) Karro - jak Ty wytrzymywałaś tyle czasu, jak Twój mąż był na morzu?? Dla mnie to niepojęte.... Cały dzień się wkurzam, ale T. uruchomił sobie roaming i pisze smsy, dzwoni, pyta jak tam Dawidek, jak moje plecy, i obiecał mi.............. masaż po powrocie :):):) Właśnie zadzwonili do mnie z kumplem, że ich zakwaterowali w pokoju z jednym dużym łóżkiem........ Ale się uśmialiśmy. Zapytałam,czy mam po niego przyjechać........ hihih Zobaczymy jak będę sobie radzić do piątku - MASAKRA :( To chyba tyle..... Do jutra Kobiety i Maleństwa. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mamani ale jaja :) :) ha ha to ci numer :) bedziesz mu mogla kiedys poopowiadac jak to pare miesiecy Lilka byl :) Ewunienka az mnie przeszedl dreszcz zgrozy jak napisalas o tym wypadku, dobrze ze jestescie cali i zdrowi, na pewno najadlas sie strachu... Myszka jesli chodzi o dlugie rozstania to faktycznie ciezko bylo. Ale w tym czasie oprocz studiow tez pracowalam wieczorami wiec czasami nawet nie mialam czasu tesknic..za to za kazdym razem jak wracal to bylo swieto, warto bylo na to czekac. Tak czy siak wole jak teraz jest w domu caly czas :) U mnie wiosna w pelni, jest cudnie :) a ja przed kompem pol dnia :( mam nadzieje ze sie utrzyma do weekendu. Kasinska i Izabelcia powodzenia dzis na usg, zobaczycie jak fajnie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Pogoda piękna, Dawid szaleje i mnie obija, T. już do nas dzwonił :) Tylko te plecy trochę dokuczają. W nocy znów sie obudziłam i 40 minut siedziałam żeby mi trochę przeszło, ale już jest lepiej. Dzisiaj chcę się przejechać do apteki i kupię może jakiś pas rozgrzewający bo na dłuższą metę to nie do wytrzymania. Może się obejdzie bez leków. Teraz jak siedzę, to mi słoneczko na plecy grzeje i jest super :) Karro, może i nasze powitanie też będzie super. Dzięki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Mamani-hi hihi........:D Moje najszczersze gratulacje:)...:) Ale numer... Wlasnie slyszalam ze czesciej z dziewczynki zrobi sie chlopiec niz na odwrot:)....... Jeszcze raz gratuluje:D Myszka- trzy dni zleci nawet sie nie obejzysz:) Moj wlasnie dzisiaj wyjezdza tez na jakies trzy dni a ja jestem z tego powodu zadowolona;) W koncu bede mogla miec loze dla siebie,telewizje dla siebie i czas dla siebie:D Dzisiaj w planie salon odnowy biologicznej po pracy, oczywiscie w domu:) Zawsze trzeba jakies plusy wyciagnac:) ewunienka-super ze wszystko na strachu sie skonczylo:) kasniska-tutaj w ciazy chodzi taka litwinka,mysle ze mniej wiecej w takim samym okresie jak my... Wlasnie wszyscy sie dziwia bo Ona ma tak strasznie wysoko brzuszek.... Smiesznie to wyglada:) Wlasnie w mojej ksiazce sa pokazana rysunki ruznego ulozenia macicy, ja mam ten calkiem na dole, a Ona z tego co widzeto nawet nie musi spodni ciazowych kupowac bo jej ten brzuszek chyba nie przeszkadza w zapinaniu ich:) Dlatego mozliwe ze czujesz kopniaczki maluszka:) Sluchjcie u mnie od wczoraj super pogoda... Szczerz sie wkurze jak sie nie utrzyma do niedzieli:P:) Mamy plan jechac wielka grupa ludzi na grilownie w jakies ustronne miejsce:) Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :D to wam skrobne cos o wczorajszym usg a fotki to poźniej jak zeskanuje zreszta nie są najlepsze i niektorych nic nie widac... wiec mialąm na 17.30 ale cos tam sie przesunelo i siedzialam w poczekalni godzine... a jak juz weszlam to prawie 2 i pol godziny trwalo badanie... myslalam ze usne na tej kozetce... doktor wszystko pomierzyl posprawdzał... wszystko jest super. rozwija sie odpowiednio i jest z niego maly klocek bo prawie pol kg wazy :D:D:D doktorek mi pokazal raczke z 5 paluszkami a ja sie pytam \"to jest jej rączka?\" no i lekarz sie pyta jakiej jej?? to mu mowie ze to córcia jest chyba a on mi na to ze chyba nie :P I mi pokazal to i owo :D:D:D jeszcze sie go pytam czy to nie przypadkiem pepowina? to mi mowi ze jak zyje to pepowiny z jajeczkami nie widział :D:D:D:D No i mam syncia :D:D:D Filip sie cieszy :D:D:D a najsmiejszniejsz jest to ze.... przed pojsciem na Usg jedna kolezanka nauczyla mnie wrozny z obraczki i sobie ją zrobilam i mi wyszlo ze 1 dziecko corka 2 dziecko syn i wiecej dzieci nie ma... maz wrócil z pracy to mu tak dla zartów tez zrobilam.... wyszlo mu tak samo :D:D:D:D cos w tych obraczkach jest :D:D:D Nastepne USG mam 28 kwietnia, ale to juz nie bedzie takie usg ( genetyczne) tylko takie myk myk raz dwa i już bo to na NFZ...a jak juz wiem ze wszystko z dzieckiem ok to na to 28 ide w celach rekreacyjnych :) zeby malego poogladać... a jest co ogladac :D:D co on wyczynia :) wklada paluszki do buźki, ziewa wierci się... tak mnie skopal na usg ze jeju :D:D a lekarz mu serca nie mogl sprawdzic. przez godzine z nim walczyl bo co chcial to maly sie odwracal :D:D:D ech mówie wam jakie to cudne uczucie widziec jak taki maluszek wkląda sobie łapke do buźki :D:D:D Mój skarbuś malutki :D:D:D No to teraz poczekam do 28 na potwierdzenie wersji o chlo-pcu i musze powystawiac wszystkie sukieneczki na allegro... mam duzo roznych slicznych szmatek- niektore nowiuśkie bo mala dostala jak juz byly na nią za male :D:D Prawie sprzedam a zakupie jakąs pake dla chlopaka :D:D:D:D No nic pozdrawiam i zycze milego dnia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunieńka ciesze się że się nic nie stało, nastraszyłaś nas. mamani gratuluje i powiem ci że ja czułam że bedziesz miała synka!!!!! niektórzy mówia że ja czarownica jestem, bo jak coś przepowiem to się sprawadza!!!! oby moje przeczucia sie sprawdziły co do córci, bo jak pisałam na usg scisnęła uda i nie ukazała sie , lekarz podejrzał coś z innej strony i na 80% córka, także potrzyma nas trochę w niepewności jeszcze. ja czuję córkę i mówię juz mała, ona itp...... dziewczynom co maja dziś i wkrótce usg zycze cudnych wrażen!!!!!!! u mnie od wczoraj pogoda superrr, ale ja chcę taką w długi majowy weekend, bo mamy 4 dni wolnego i jedziemy do znajomych do pieknęgo Torunia, pewnie rozpoczniemy sezon grillowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki :) Co sie strachu najadlam to moje... Ale przy okazji sie dowiedzialam,ze corcia prawdopodobnie wiec jakis plus z tej sytuacji jest. Moj maz jednak caly czas czeka na potwierdzenie 5 maja, bo juz sie przyzwyczail do mysli, ze chlopak :) Ja od poczatku mialam uczucie ze to chlopak i zadnych mdlosci itp. i w ogole sie zdziwilam jak powiedziala, ze dziewczynka :) Wielkosc dziecka odpowiada tygodniom wyliczonym z @, wiec faktycznie musielismy z mezem trafic na ostatni dzien plodny :) Mamani ale niespodzianka!!! Sie usmialam z twojej historii :)A to znaczy,ze ja tez moze powinnampoczekac az sie upewnimy. A tak z gorszych wiadomosci to dzis weszlam na wage i od ostatniej wizyty jakies trzy tygodnie temu przytylam1,5 kilo!!! Nie wiem jak to sie dzieje...nie jem duzo a i cwicze codziennie,musze uwazac na swoja wage bo mam tendencje do tycia.Od poczatku ciazy mam juz 6 kilo...:( Piekna pogoda dzis, w koncu wiosna w pelni a ja musze pisac magisterke :( Trzymajcie kciuki,zeby szlo szybko. Pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dawno mnie tu nie bylo a to z tego powodu ze bylam w polsce :) wlasnie dzis wrocilam.\"wyciagalam\" przez ten czas malenstwo dwutygodniowe mojej kolezanki ;) nawet paznokietki jej obcinalam bo kolezanka sie bala ;) MaMani niezle bedziesz miala chlopca.bardzo fajnie :) gratuluje teraz musze isc sie rozpakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) a ja sę dziś kiepsko czuję siedzę przed kompem i jakoś tak mnie nosi, nie umiem tego opowiedzieć w głowie mi się kręci, nie mogę się skoncentrować, brzuch mi twardnieje, mam dreszcze, to znowu mi gorąco, odpływam chilami... a t do końca roboty jeszcze 3 godziny... na jutro umwiłam się z lekarzem... Mamani, no to będziesz miała parkę :) GRATULUJĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanday-jak sie nie myle to chodzi o wrozbe gdzie obraczke wieszasz na wlasnym wlosie i trzymasz nieruchomo nad lewa reka....:) Jak sie rozchusta do przodu i do tylu to znaczy ze chlopak:) a jak zacznie robic kolo to dziewuszka:) a jak sie w ogole zatrzyma to na tym koniec:) Ja taka wrozbe z obraczka znam...powodzenia:) Ale nie wiem czy Mamani takiej akurat uzywala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam że na łańcuszku się wiesza obrączkę reszta bez zmian jak opisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki a ja jutro ide na usg i nie moge sie doczekac jak myślicie jesli dzidzius sie ładnie ułoży to da rade juz rozpoznac płec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą obrączką to ja znam sposób, że wiesza się ją na nitce.... Sandra - myślę, że Maleństwo pokaże Ci jutro kim jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Myszko za słowa otuchy i tez mam taką nadzieję.Usg mam na 16stą więc o 17 stey wam napisze ,obym dostała zdjęcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra jak tylko sie dogodnie ułozy to juz na pewno lekarz rozpozna kto to??:) chyba że będzie wstydliwy jak \"moja\", chociaz mi w 15 tc lekarz powiedział że raczej córa. a z ta obraczka to pamietajcie że trzeba uwzglednic też dzieci które juz mamy. czyli mi najpierw wychodzi synek(mam), potem córka. mojej cioci wychodzi z tej wrózby po kolei cała szósteczka, którą posiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny z obraczka to mnie nauczono ostatnio tak ze wiesza sie na nitce a polniej 3 razy przeklada nad dlonią , poźniej odwracasz dloń opuszkami palców do góry i jeśli obrączka wiruje to oznacza córcie jesli waha sie na boki to oznacza syna tą wróżbe powtarza się do momentu aż obrączka nad dlonią bedzie tak sie minimalnie wyhylac ze bedzie sie wydawala nieruchoma. tyle ile razy powtórzysz wrozbe zanim obrączka \"stanie\" to znaczy ze tyle bedziesz miala dzieci :D:D Powiedzcie mi czy wy juz cos kupujecie? jakies rzeczy dla dziecka? ja dzis przejzalam ciuszki poprzebieralam to co by sie nadawala dla chlopca i mam tego niewiele... trzeba by wybrac sie na jakies zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak krótko: będzie chłopak :)! No i generalnie wszystko w porządku - 18 cm do pupy i ponad 400 gr, nie pamiętam ile dokładnie. Drapał się w czółko, a przynajmniej tak to wyglądało ;). Przez chwilę widziałam w 3D - niesamowite! No i pan doktor wysyła mnie do specjalisty na połówkowe za ok. 3 tyg. i z wynikami mam się do niego zgłosić. Oj jak się cieszę, że wszystko dobrze :D! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinska28 gratuluje ja jeszcze tydzien w niepewnoasci :) co do kupowanie ciuszkow ja jak jest cos slicznego i jest okazja to biore ale w sumie mam 1 body, 2 kurteczki i bluze ale mysle ze za miesiac juz zaczne kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasniska-super ze wszystko w porzadku...:) Ja tez jeszcze musze tydzien poczekac:) Co do ubranek to tez nic nie mam:) Ale zaczelam juz powoli robic liste na wyprawke dla Mojego maluszka:) Nie chce kupowac za duzo poniewaz do ostatnich dni nie bede wiedziala kto sobie tam smacznie pomieszkuje:) . A mam ogolnie takie pytanie, ktore chyba jeszcze nie padlo tutaj na forum a bylabym wdzieczna za odpowiedz.... Otoz czy ktoras z Was ma moze problem z zylakami odbytnicy??? Ja mysle ze mnie to dopadlo:( Zadna przyjemnosc a pewnie bedzie gorzej:( Moze znacie jakas masc albo czopki ktore mozna stosowac w ciazy??? Jak cos to z gory dziekuje Wam za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam noca dziewczynki i gratuluje z calego serca tymktore wiedza kto caly i zdrowy mieszka w ich brzuszkach :-) Ja czekam na moje usg do poniedzialku ... mam nadzieje , ze wiesci bede tak dobre jak u Was... :-) brutta- wspolczuje Ci bo wiem jak to swinstwo boli. W intenecie znalazlam cos takiego, ale mysle ze najlepiej jak zapytasz lekarza co jest najlepsze dla Ciebie i malenstwa. Niektore aptekarki tez moga pomoc tutaj masz link moze sie przyda nie tylko na to :-) Trzymaj sie. http://www.strefalekow.pl/category/view/leczenie/leki-dla-kobiet-w-ciazy-i-karmiacych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki na dobranoc... Ja malo pisze , bo mam dolaaa ale czesto Was czytam:-) Pozdrawiam E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×