Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

z tego co mi wiadomo to wiekszosc fotelików spelnia takie normy. zeby mozna je bylo sprzedawac musza spelniac normy bezpieczenstwa ale w tych testach sa tylko foteliki powyzej 500 zl... Napewno nie dam tyle za fotelik który bede zmieniala po 6 miesiacach. dla córci mialam baby dreams dumbo i bylam zadowolona teraz kupie taki nieformowy. Nie jezdzimy duzo- tylko po miescie i fotelik bardziej sluszyc mi bedzie jako nosidelko niż jako fotelik :) Ale jak kogos stac na drogi to czemu ma nie kupic :) Wiadomo ze za firme się placi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ruch dziś :) ewunieńka gratulacje! foteliki to musza mieć jakies atesty, ten co mamy po synku był dośc drogi, dlatego go zostawiłam i ciesze się z tego bo przez 7 lat ceny na artykuły poszły w górę i jak przypomne sobie cene czegoś co kupowalismy dla synka a teraz to mnie scina z nóg czasami. ale co się dziwić 7 lat mineło :) inflacja itp.... magdae pisząc o swoich silikonach to nie mam na myśli rozmiaru, bo są idealne teraz spore C, ale raczej o kształcie i tej pełności. magdae chyba nie masz nastroju zbyt optymistycznego, bo co czytam twoje wypowiedzi to czuję duzo pesymizmu, wiem, że samej za granicą ciężko ale głowa do góry masz nas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasińska a te pajacyki super sprawa, jak napisała myszka mniej stresu i dla mamy i dla dziecka :) i w ogóle to co rozpinane w kroku to zbawienie bo niektóre szkraby nie lubia sie przebierać. ja ostatnio złapałam jakąś zajawkę i wyciagnęłam schowane głęboko kartony z rzeczami po synku. ale się uśmailismy wszyscy,synek nie mógł uwierzyć że był taki mały, zostawiłam mu na pamiątkę buciki, w których nauczył się chodzic...i pamiętałam te wszystkie rzeczy jakby to było wczoraj. odłożyłam kilka rzeczy dla małej, reszta pożółkła przez tyle lat i w ogóle mąż powiedział, że dla jednego kupował to dla drugiego też będzie, zreszta od ok 3 miesięcy to juz mały miał typowo męskie ciuchy:) a na niektórych spioszkach to ciuchcie, samochody, Oliwka by się pogniewała :) zasiliłam więc solidnie pojemnik na odzież PCK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te\'silikony\'-to przenosnia!!!!!chociaz niektorym dziewczynom naprwde mocno powieksza sie biust w ciazy-tylko co potem!!!co do fotelikow to najwazniejszy jest atest bezpieczenstwa a reszta jest malo wazna np.:super jakosc materialu malo wplywa na bezpieczenstwo ale na cene tak!!wiec stad te roznice no i oczywiscie firma za ktora sie placie chociaz firmowe nie zawsze znaczy lepsze!!!a ten pesymiz to juz mi sie od dawna udziela po prostu zawsze widze wiecej do zmartwien niz radosci-co zrobic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ciuszki to chyba od oliwki xolkna. U mnie nie lezaly dlugo bo rok tylko a tex wiekszosc do smieci posxla bo xolte plamz mialy. corcia mi zepsula klawiature i mam z tam gdzie y i odwrotnie. i brak polskich znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani - naduś jednocześnie klawisze LEWY CTRL I PRAWY SHIFT i będziesz miała polską klawiaturę z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska, co to za imię bo nie chce mi się żadne wyświetlić...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae 🌼 dla ciebie, ja tam jestem realna optymistka, choc humorzastą jak twierdzi moja rodzinka;), ale nie lubie narzekać i wole jak szklanka jest do połowy pełna, a nie pusta :) mamani chyba faktycznie od oliwki żółkną te ciuszki, a na niektórych rzeczach to powychodziły plamy, które jak pakowałam były sprane. ja po tylu latach nie mam się co dziwic, ale ty z taka różnica mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki 🌼 Nie odzywam się, bo mam jakieś gorsze dni - ostatnio pocieszałam Magde a tu mnie samą dopadło :( Może dlatego, że mężuś wyjechał ale wróci na długi weekend i mi poprawi humorek :) Może przez tą pogodę ... też nie mam humoru :( Byłam dziś na badaniach i wypiłam tę glukozę - jejku jakie to cholerstwo słodkie bleeee obym nie musiała powtarzać testu! Ja tez się zastanawiam nad wózkiem, łóżeczkiem, fotelikiem itd. Mam po Filipie wózek głęboki z gondolą i łóżeczko takie tradycyjne też mam, więc zastanawiam się nad tymi zestawami Graco ze Stanów (łóżeczko, wózek, fotelik, hustawka, krzesełko) ale sama niewiem już, bo zdanie zmieniam co tydzień hihi Jeśli chodzi o piersi to ja też mam takie pełne i jędrne, bo Filip to mi tak wyciągnął, że miałam troszkę flaczki :D ale teraz mąż nie może się na nie napatrzeć i nie tylko ... hihi A pajacyki są super - i koniecznie rozpinane w kroku Idę zrobić naleśniki, bo mam ochotę na takie z powidłami śliwkowymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, jak zwykle spacja w linku - kopiuję i wklejam : ŚWIR Pochodzenia starosłowiańskiego. Oznacza: spokojny (świerny), pokorny. Zdrobnienia: Świerek. Inne formy: Świer, Świerad, Świerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryka, Wy mnie pocieszałyście jak miałam doła i jest lepiej, więc niczym się nie martw. Będzie dobrze - proszę o pozytywne myślenie w imieniu Twojego Maleństwa :) Narobiłaś mi ochoty na naleśniki ale zrobię je może jutro :) Czy Wam też chce się tak bardzo pić? ja już wypiłam kawę, herbatę i ponad 2 litry wody mineralnej i wciąż czuję suszę w ustach...... Na badania wybieram się w przyszłym tygodniu w środę i też będę pić tą okropną glukozę...... Mam nadzieje Eryka, że również nie będę musiała powtarzać tego badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska - zwariowałam...... Zawsze myślałam, że ŚWIR, to jakiś wariat nieposkromiony, a tu proszę - SPOKOJNY........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska ale sie usmialam :) ha ha wyobrazacie sobie wolac na ulicy : swirku, chodz do mamusi..a jak ktos krzywo spojrzy : no co, staroslowianskie imie, niedouczona pani czy co hahahha Ewunienka gratulacje :) ja wlasnie dzis dostalam maila od promotorki i musze niestety sporo poprawic ehh czyli jutro znow zasiadam do kompa..a juz powoli zaczynalam czuc smak wolnosci :( Myszka ja tez b duzo od jakiegos czasu pije, a najbardziej to mnie suszy wieczorem.. no i potem latanie do kibelka cala noc wiecie co, zauwazylam dziwna rzecz. Jak chodze to mi sie nigdy tak nie dzieje ale jak sie poloze a juz szczegolnie jak wyprostuje nogi to brzuch mi sie uwypukla z lewej strony. Normalnie taka bula mi wyskakuje, bardzo dobrze golym okiem widoczna. Co to? Czy to dzidzius sie tak przemieszcza? Ale tylko na lewa strone? Tylek wypina czy co? smieszne to jest, miala ktoras z was cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dzieki za pocieszenia!!!tyle piszecie o kupowaniu no to powchodzilam troche na strony z ofertami wozkow i ceny troche duze bo taki jaki bym chciala to srednio 300 funtow, wiadomo przy mocnej zlotowce to nie fortuna ale mi tak troche zal i weszlam na angielskie allegro a tam to samo moge kupic za funta nawet plus przesylka albo czasem gratis!!tylko nie wiem na ile takie kupowanie jest bezpieczne, i ile w tym wszystkim prawdy!!no i czasami jest tak ze na zdjeciu jest wozek z fotelikiem ale w opisie nie jest zaznaczony i nie wiem czy to wszystko jest w tej cenie czy moze ten fotelik tylko do pokazania!!co sadzicie o tym!!!no i nie wiem jak dobrze licytowac zeby nie przeplacic!!!wiec powaznie zastanawiam sie nad taka forma zakupu!wozki sa prawie nie zniszczone!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasińska super imie :D:D:D:D:D dzieki dziewczyny za to naprawianie klawiatury :D pomoglo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk, dzień dobry :)! Ha ha - PIERWSZA! Chyba pierwszy raz mi się tak udało :D. Ja na razie tylko wpadłam się przywitać, lecę na rogalika, bo moje dziecko czasem jak głodne to też kopie ;). Pozdrowienia \'o poranku\' ;) K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z pracy! karro ja póki co mam brzuch symetryczny i okragły, ale sie nie martw, dzidzia może jest bardziej ułozona z jednej strony, albo ma tam więcej miejsca :) za kilka tygodni to dopiero brzuchy będa nam sie wybałuszac. słońce może twojej dzidzi smakuja truskawki:) magdae a może na tych aukcjach jest opcja zadania pytania sprzedającemu? wtedy byś się upewniła. a co do licytacji to sprawdź kiedy się aukcja kończy i wtedy licytuj, ustal sobie górna granicę kwoty jaka chcesz zapłacić jak sie nie uda to trudno. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Pogoda się poprawiła więc może dzisiaj jakiś spacerek zaliczymy i może buciki jakieś sobie znajdę........ Będzie ciężko bo wybredna jestem ale jakieś muszę kupić :P Na śniadanie właśnie zjadłam loda..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ja mam naprawdę jakiś spadek formy, bo poszłam do sklepu po paluszki, bo Filip sobie zażyczył i przyszłam taka zmęczona jakbym z 10 km pokonała :( Chyba mój nakład energii się wyczerpał :( najchętniej to bym ciągle spała bleee nic mi się nie chcę :( :( :( nic mnie nie cieszy :( Idę sobie popłakać trochę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to sie nazywa "powrót sil w 2 trymestrze ciązy"... też to przezywam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :) Eryka nic sie nie przejmuj, ja tez doluje sie spadkiem formy ... przez historie z szyjka musze duzo lezec i forma spada. Jeszcze rok temu pracowalam po 8 - 10 godzin i to ciagle na nogach i dawalam rade do tego zajac sie domem, a teraz wejde na 3 pietro i ledwo dycham..ehh a do tego pakuje sie bo sie przeprowadzamy i jak widze moje ciuszki z zeszlego lata to plakac sie chce...malusienkie takie ze trudno mi uwierzyc ze w nich smigalam. Czuje sie taka wieeelka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ostatnio łapię czasem doła aa wtedy mój T. podchodzi do mnie i mówi - nie martw sie grubasku. Wcale mi nie przeszkadza to że tak mówi bo to takie słodkie :) Ja na szczęście przegląd rzeczy zrobiłam jakiś czas temu więc tą nieprzyjemną część pakowania mam już za sobą :) W przyszłym tygodniu zaczynam pakować większość rzeczy, ale na razie te najbardziej potrzebne, bo przecież i tak będziemy zmieniać meble, więc po co robić sobie dodatkowy problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest caly czas brak energi wiec nie moge nawet mowic o spadku!!!!!dzisiaj przedzwonila pani z recepcji ze szpitala czy moze znam reszultaty moich badan ktore mialam pobrane w 14 t.c!!!a ja ze nie!!no i pojechalam!wynikow nie znam bo musi je wprowadzic w komp a potem w karte ciazy i wyniki mi wysle do domu!!-czyli polozna o mnie zapomniala!!aha jedyne co mi powiedziala to to ze mam rh-]jakbym nie wiedziala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×