Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

KATE nie poddawaj się :) ja cały czas dostawiam Wiki, i cały czas coś polatuje :) może to mało, ale jakby co to odwodnić się nie odwodni, bo herbatkę pije z witaminkami, a z wagi przez 5 dni spaść nie powinna :l Jutro spróbuję P namówić by przygotował i spróbował podać, może jak nie będzie czuć zapachu cyca, to łyknie :) I na prawdę spróbuj koper włoski, albo jakąś herbatkę dla kobiet karmiących, a jeśli w ciągu dnia będzie licho, to na noc oszczędzaj, w końcu nie będzie trzeba kombinować z butlami :) Trzymaj się, na pewno dasz radę :) W trzecim tygodniu też miałam mały kryzys, ale dałam radę :) Ty też dasz pewnie :) Znalazłam kleik ryżowy z nestle :) jeszcze nie podawałam, bo nie mam z czym :) A smaruję ją Oilatum soft całą, ze względu na wrażliwą skórkę, ale kąpię ją też w NIVEA Hypoalergicznym z oliwką i przyznam się, że jak strasznie płacze, to smaruję tylko szyjkę, paszki, pachwinki i buzię i jak coś dodatkowo wyskoczy... Nie martw się tym wymuszaniem, spróbuj nauczyć ją obracać się, a zobaczysz, bedzie miała w nosie Ciebie i Twoje ręce :P przynajmniej na dzień :P Zgadzam się ze stokrotką :) nie ma nic wspanialszego niż głośny śmiech malucha :) U nas Wiki śmieje się, jak skacze z tatą na piłce :) a jak mama robi jeszcze głupie miny to po 5 minutach idzie spać, ze zmęczenia oczywiście :P Oby nasze dzieciaczki dużo się śmiały :) Buziaczki i hop w nowy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
ahh dokładnie rok temu dowiedziałam sie ze jestem w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
Sczesliwego Nowego Roku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Wam skladam troszke spoznione ale najserdeczniejsze zyczenia :) Ja dokładnie rok temu w sylwestra robiłam 1 test był negatywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszeko Kobiety i buziaki dla Maleństw :) Ja robiłam test późno w sylwestra i test wyszedł pozytywnie. Dla pewności jeszcze w Nowy Rok go powtórzyłam :) Ale była radość ! Wczoraj Dawidek dostał pierwszy raz zupkę jarzynową Gerbera :) zjadł około 50 g - bardzo mu smakowała - podczas jedzenia cały czas miał uśmiechniętą buzię :) Dzisiaj też mu damy troszkę :P Zaczynają się problemy z ząbkowaniem - marudzenie się zaczęło i ślinotok jest interesujący - próbujemy go uczyć już trzymania gryzaka w buzi. Mam nadzieje że nie będzie za bardzo cierpiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate :) nie wiem czy Tobie pomoże, ale ja dzisiaj odstawiłam smoczek... Fakt ciężko trochę, bo Wiki zamiast niego ssie pierś, ale dzięki temu już jest troszkę więcej mleka :) Poza tym... Wiki pluje mieszanką, spróbuję jeszcze dać łyżeczką jutro :), bo z butelki fe :l W każdym razie zaczyna pokazywać, że coś jej smakuje a coś nie :) Witaminkami dzisiaj pluła, aż ją potrzepało, herbatki nie chciała :l Też zaczynamy ząbkować, ale chciałabym jej kupić gryzak w stylu http://www.tommeetippee.pl/listproducts/parentcat/3/subcat/10/ tego pierwszego. jutro zajrzę do apteki, albo do jakiegoś dziecięcego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birka, ja zamówiłam właśnie takie gryzaki :) Tommee Tippee są chyba najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się tak wydaje, a te bardzo fajnie się prezentują, zwłaszcza dla maluszków, które jeszcze nie do końca kumają co się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro Nina tez ma 2 zabki z boku chyba 3 symetrycznie na dole i na gorze. Dałam jej dzis jabłko mhm mine miała okropna:-) ale zjadła ładnie:-) wrocił jej apetyt zjada 180ml co 4h :-) do kapieli uzywam płynu firmy cleanic z oliwka rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po nim mała nie ma uczulenia. kate mam nadzieje ze bedzie ok z laktacja. w polsce sa herbatki pobudzajace laktacje moze u Ciebie tez? a robienie mleka w nocy to pikus:-) termos sie przydaje:-) ok spadam buuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
hej Birka moja niunia rzadko ma smoczka jedynie na spacerze bo płacze bo mam juz sportowke i marta jak sie obudzi to mnie nien widzi-takie cudo mój maz kupiła BEZNADZIEJNY WÓZEK !! Ale dzis juzn lepiej.Marta dostała tylko 60ml mleczka a tak smokała mojego cycuszka i nawet nie wrzeszczała tak, ale co zrobiłam to poprostu lezałam z nia w łozku.Jutro to samo powtorze a takze pije duuuzo napojów wody itd Laseczki ten gryzak widac super sprawa.Czy ktos juz go ma??? jak dobry to zakupie Malutka teraz spi a ja po sylwestrze odpoczywam Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
Myszka5 ty juz dałas dawidkowi Gerberka??? karmisz butelka rozumiem>>>?? Bo dawidek jest dzien młodszy od mojej niuni A widze ze martusia bardzo zle sie czuła po kaszce, wiec nie moge jej dac na razie chyba nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu... Wiki dopiero teraz mi usnęła, normalnie koło 20 już spała :/ Chyba dziąsełka dają się we znaki :l Albo brzuszek :l cały wieczór spędziła przy cycu, smoczka nie chciała, na szczęście herbatka uspokajająca pomogła :) i lula teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - dałam Dawidkowi Gerberka bo po pierwsze nie mogłam się doczekać kiedy będzie mógł jeść coś innego niż to paskudne mleko nutramigen, a po drugie duży chłopak już z niego - waży ponad 7 kg i rośnie zdrowo :) W pierwsze święto dostał jabłuszko Gerberka i też był nim zachwycony :) Ani po jabłuszku ani po zupce nie zauważyliśmy żadnych objawów nietolerancji takiego jedzenia, więc wszystko OK. Na razie nie przesadzamy z ilością:) My do kąpieli uzywamy Oilatum (ale chce zmienić na Emolium) Po kąpieli stosujemy Emulsję Specjalną do ciałka i Krem Specjalny do buzi Do włosków stosujemy Szampon firmy Emolium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam swoje wypowiedzi i sama się z siebie śmieję :) Balsam i krem do buzi dla Dawidka mamy z firmy Emolium - najbardziej mi ta seria odpowiada :) A gdzie się podziała Mama Huberta i Oliwii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
Wiecie Marta sie slini i wydaje mi sie ze ma po brudka sucha skorke, smarujecie maluchy jakims kremem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruję buzię Dawida Kremem Specjalnym firmy Emolium. Ma po nim ładna buzię i znikają wszelkie chrostki a na początku straszne mu sie nawet plamy robiły, a po tym kremie - spokój i gładziutka buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Myszka Dawidek ma juz 7 kg .. wow :) ciekawe ile wazy moj Maksio wizyte mamy w przyszlym tygodniu w sumie nie zdziwie sie jak jemu tez juz stuknelo z 7 kilo bo taki papusny sie zrobil a szczegolnie czuc jaki z niego klocus jak sie go wezmie na rece No faktycznie stuknal topikowi roczek i 300 stron !! Mam nadzieje ze za rok tez bedziemy pisac :) Ja teraz mam dobrze bo moj N jest w domu wiec razem sie malym zajmujemy ale niedlugo skonczy sie to co dobre bo on wyplynie w rejs a ja bede miesiac sama .. Aa musze wam powiedziec ze zaimprezowalam wczoraj pierwszy raz od roku - maly poszedl na butle a ja opijalam z kolezanka moja 30 stke :) Fajnie bylo :) A dziecmi zajmowali sie tatusie (tez maja synka tylko trzyletniego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate ja uzywam do twarzy małej kremu linomag jakkolwiek to głupio zabrzmi to ten sam co do pupy:-) bo on super łagodzi podraznienia a na dwor mam ziajke. acha do włoskow uzywam szamponu nivea nina ma mnostwo włosow :-) ja w sylwestra mało piłam ale D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszalał ostro tak ze nawet lodowce składał zyczenia:-) nina pieknie spała dzis w nocy zasneła o 20:30 i wstała o 7:30 bez przerwy:-) jest kochana:-) buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:D My nadal w polsce... 18-go odbeda sie chrzciny wiec az do tej daty bedziemy w polsce... tylko troszkę smutno bo na chwilę obecną bez tatusia i nam się troszkę tęskni:( No ale niestety ... ktos musi pracować:P Biletu powrotnego nadal nie mamy i na chwilę obecną nie wiem co robić... Chciałabym wracać razem z E po chrzcinach ale początkiem lutego muszę się zgłosić na wizytę kontrolną z moim aparatem... A powiem szczerze że nie uśmiecha mi się latanie w te i we w te:P:( Musze to z nim obgadać:) Ja też mojego maluszka kąpie w oilatum a buźkę mu smaruję oilatum soft... Ale i tak się musimy wybrać do jakiegoś dermatologa bo ma strasznie szorstką skórę... I to tak miejscowo... tak jakby był na coś uczulony:( Zobaczymy U nas sylwester był udany:) Francesco maiał pobudkę o 3rano więc Go nakarmiłam i dalej ruszyłam na pląsy:) Wytańczyłam się i muszę powiedzieć że nawet drineczka wypiłam:) Mniammmmmmmmm...:D Ale był dobry:D:D:D Oki zmykam bo jadę do siostry a szwagier po mnie przyjechał...:D Buziolki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaniny to niezle bedzie lodowka miala dobry rok ha ha :) Jeny jak wy to robicie ze wasze dzieciaczki spia cala noc .. moj Maksio w nocy budzi síe minimum 2 razy na jedzenie .. Ale nie narzekam bo je na polspiaco i zaraz zasypia z powrotem jak go odloze do lozeczka wiec nie mam jakichs zarwanych nocy. Gorzej niestety z samym usypianiem, potafi niezle wieczorem dac w kosc :) Bylam dzis na zakupach i kupilam mu spiworek do wozka bo jezdzi juz spacerowka :) Oczywiscie prawie na lezaco. W gondoli jak tylko sie obudzil to ryczal, chce juz sie troche porozgladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Też mnie zastanawia, jak wy to robicie, że maluchy tak śpią :) U nas i tak sukcesem jest 7 godzin ciągiem :) Więcej nigdy nie było, a i to sporadycznie :) raczej 5 godzinek snu :) ale przynajmniej póki co ładnie zasypia dalej :) Mamo Niny przekaż swojemu D, żeby lodówkę pozdrowił, skoro taki dobry kontakt mają :P (przepraszam, nie mogłam się opanować :)) Ja do buźki stosuję \\oilatum soft i na ciałko też, Brutta, Wiki też ma czasem takie szorstkie miejsca (np na kolanach - jak smaruję jej 2-3 razy oilatum to w ciągu dnia znika, jak zapomnę to znów jest - lekarka mi powiedziała, że to może być skazowe :( i w dodatku teraz po Wigilii dostała takich czerwonych plam na skórze na łokciach, ramionach, buzi i uszkach, po tym jak zjadłam \"coś\", najprawdopodobniej czekoladę lub orzechy. Poznikało po 3 dniach. Dobranoc dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) kupiłam ten gryzak z tommee tippee :) wydaje się być ok, póki co Wiki kilka razy go gryznęła (spodobało jej się), ale zaraz wyciągała go rączką i próbowała włożyć raz jeszcze, to trudniej - i zaczynała ssać jedną część :) głuptas mały :) ale wydaje mi się, ze jak dziąsełka znów dadzą o sobie znać, będzie jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
Witajcie, Myszka5 dzieki, maz w PL to kupi ta masc.Bo tu w Angli na podraznienia to SUDOCREM MAMONINY moja to budzi sie o 5 wiec co ty robisz ze spi tak długo ??jakn ja karmisz?? Birka87 ja własnie zanowiłam ten gryzak ! Ale poki co Martusia zasypia ze smoczkiem.......wiec kupiłam z tej samej firmy jakis co jest jak moja piers czy jak oni to nazywaja A co z OLENIGA ?? co u niej wie ktos?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcielo mi moj wpis...bo za szybko zamknelam strone :( skrot: u nas zebow jeszcze nie ma. do kapieli...produkty johnsona i aveeno jak na razie tylko moje mleko i z puszki. wizyta u lekarza za tydzien wiec dopytam od czego zaczac,ale ogolnie wczesniej mi mowila,ze dziecko karmione piersia do pol roku nie potrzebuje jesc nic innego. ale ja powoli bym chciala jej cos podac i zobaczyc jaka mine zrobi np na jabluszko :) u nas kupki nie ma od dawna, wizyta u lekarza a ona,ze dziecko ok, brzuszek mieki, humor dopisuje i kazala mi ja dokarmiac mlekiem z puszki bo powiedziala,ze mala rosnie i zuzywa wszystko co je i dlatego nie ma kupki.....hmmm wsadzilam jej nawet czopek pare dni temu i termometr i nic. takze czekamy i czekamy od 2 tygodni. to znaczy dokladnie tydzien temu miala jedna mala kupke, ale akurat opiekunka byla wiec ja nawet nie widzialam.ogolnie Zoska wyglada i zachowuje sie normalnie, tylko puszcza baki,ale nie widac aby jej to przeszkadzalo. jak czesto kapiecie dzieci? my rzadko, ja czasami po prostu zapomne,a Zoska 20 czy pare minut po i odpada na cala noc. ja nie mam pojecia jak to sie dzieje,ze ona spi tak dobrze cala noc. ogolnie to policzcie ile wasze dziecko spi w nocy i w dzien. Zosia ok 14-16 godzin na dobe. wiec jezeli spi od 20 do 6 rano to juz 10godzin, wiec od 6 rano do 20 gdzies w ciagu calego dnia spi razem (jak podlicze wszystkie drzemki ) ok 5-6 godzin. to musi zalezec od dziecka, bo ona tak dobrze spi bez budzenia sie w nocy od czasu jak miala 5-6 tygodni.od tego czasu obudzila sietylko raz o 3 nad ranem i ja nie mialam pojecia o co jej chodzi,a ona cala byla zadowolona i skora do zabawy. zjadla i zasnela po 4. zmykam do spania bo jutro do pracy. myslalam,czy aby nie pojezdzic na nartach tej zimy,ale obejrzalam program o wypadkach na nartach i mi cala chec przeszla plus zdrowy rozsadek mowi,ze za duze ryzyko. no wlasnie mama huberta i oliwki??????? a gdzie mamani????? pisz co tam u kornelka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
Ja kapie MArte codziennie okolo 19 to ona juz wie ze butla i spac.ostatnio to sie zepsuło ale podejrzewam ze to zabki i skutek tej kaszki. Ja mam coraz wiecej mleka !!! pije bardzo duzo wody,i dostawiam czesto a popoludniami nawet 2h z nia leze i sobie cyca to podobno pomaga.n o i Faktycznie znowu mi cieknie:) ale mowia ze dzieci kotre sa najedzone w dzien to w nocy tak duzo nie jedza i spia całe noce.no Marta to na pewno nie dojada w dzien na razie, zobaczymy po 4m kaszka smakowa z PL :) wysle meila do Olenigi i Mikołaja moze poprostu sa bardzo zabiegani albo sa w PL pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×