Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rząd usa

znane perfumy w rossmannie - oryginalne?

Polecane posty

Gość rząd usa

często w rossmannie widuję perfumy znanych marek (gucci, arden, armani), ale za stosunkowo małe pieniądze. wyglądają i pachną oryginalnie - ciekawe skąd je biorą i czemu tak tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłopoczek
hmmmm nie powiedziałbym ze sa tanie , no moze nieco tansze niz w perfumeriach - jest mały wybór ale biora wieksze ilosci wiec pewnei moga sobie pozwolić na nizsze ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytalam kiedys w gazecie
ze sa tanie bo A) nie placisz marzy ekskluzywnej perfumerii B) nie ma testerow Z tego co jednak piszesz testety sa, skoro je wachalas :P No chyba, ze ci chodzi juz o takie za 20zl, to na peno podroby :) Jednak kolezanka i cos brzdakala, ze to nie sa oryginaly, wiec nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam ostatnio Paco Rabanne Pour Elle w Rossmannie i sa z pewnoscia oryginalne, nieslychanie trwale i tanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakaka
po ile i jak pachna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakaka
drogo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanie tanie na swieta by7ly jakies promocje gucci za chyba 130 zl perfum plus chyba zel czy balsam do ciala w perfumerii sam perfum kosztuje 180 wiec roznica jak widac duza gdybym miala kase ehh:) mysle ze musza byc oryginalne bo to w koncu duza sieciowka a nie bazar wiec naporawde jakim cudem mieliby sprzedawac podrobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakaka
mi nie chodzi o te powieki nawet, tylko zeby twarz wytzrymala chocby przez 4-5h w ladnej formie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś202
To na pewno NIE sa oryginaly...!!!Bo dziwne,ze takie same perfumy w perfumerii kosztuja 250zl,300zl...a w Rossmanie 20,30zl...Tandeta i oszustwo!Chyba ze chcesz zaoszczedzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×