Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukecjia

Co dostałyście od Mikołaja???

Polecane posty

Gość lukecjia

Co dostałyscie w tym roku od Swietego Mikolaja? Ja dostalam swoj wymarzony telefonik LG Shine, najtanszy nie byl wiec mikolaj sie troche wykosztowal ale warto bylo!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasekkkkk
nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satisfied
ja tez listu nie napisalam, ale mimo to Mikołaj przeszedł w tym roku samego siebie :) dostałam laptopa i takie milutkie puchowe kapciuszki, o mniej więcej takie http://www.schaffa.pl/produkt130.html i teraz siedzę sobie przy choince, grzeję stópki i delektuje się ciężko wywalczonym urlopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam...
iPoda, perfumy Versace Woman, piękny kalendarz w skórzanej okładce, jeszcze jakieś drobiazgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysianna
suszarko-lokówke, sporo ciuchów, pół tony książek (sama też głównie książkowe prezenty wybierałam, w tym roku zdecydowaną większość świątecznych zakupów zrobiłam w internetowym empiku) no i jeszcze budzik, bo jestem strasznym śpiochem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka11
Bieliznę triumpha, sweter, dwie pary kolczyków, brokat do ciała, lakier do paznokci, zel do mycia, balsam, czekoladki, smieszna pizamke i jeszcze smieszniejsze skarpetki (takie puchate, z naszytymi misiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deniska23
Ja dostalam laptop LG E200, taki ladniutki, malutki i bardzo lekki. Dostalam tez sweterek, mikolaj w tym roku byl wyjątkowo bogaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj5a
do lukecji zazdroszcze Cie tego Shinea, marze o nim od dawna no ale mój mikolaj nie byl taki bogaty :( za to dostalam cieplutkie kapcie, zakiet i perfumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy koralik
ja dostałam kask na narty , skarpetki z naszytym śmiesznym zwierzątkiem, polar, obrus , dzbanek do soku i wyciskacz do czosnku hihi( to dlatego że od niedawna jestem na tzw. "swoim" więc każdy gadżet do domku się przydaje) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuńka
czesc, ooo widze ze Mikołaj w tym roku to się starał :) i ja nie narzekam :) dostalam kolczyki od mojego kochania, slodycze i kasiorke od wujostwa no i laptopik hmm :) tez LG ale nie wiem dokladnie jaki :) przyda sie bo studiuje w Gdansku a mieszkam prawie na drugim koncu Polski :) polecam takie święta po dlugim nie widzeniu sie z rodzinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę w Mikołaja :] coś tam dostałam, taki prezent to dla mnie symbol, a drogie gadżety kupuję sobie sama...jeśli już koniecznie muszę. potrzebowałam nową mysz do laptopa i dostałam i też dobrze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda z poznania
ja dostalam obiecany samochod od mezusia nie jakis drogi sredniej klasy.A od wiekszosci rodziny kase , torbe do laptopa pierre cardin, telefon Nokia E95.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda z poznania
a ten Shine to brzydki telefon taki mocno zabawkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
a mnie w domu rodzinnym mikołaj załamał, jestem przerażona tym jak bardzo nie znaja mnie moi właśni rodzice. z gruntu nie nawidze bibelotów, mam mało półek nie ma gdzie tego trzymać, kurzy się tylko to to i ogólnie nie lubię...a dostałam: porcelanowego aniołka, porcelanowego pieska na choinkę (wygląda jak pierniczek), drewniany malowany na biało i złoto świcznik w kształcie serduszka, drewnianą skrzyneczkę nie wiadomo na co, poduszkę ozdobną, która w zasadzie nie pasuje mi do żadnego pokoju...i hit...zegar na ścianę w różyczki...nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać nad ta paradą kiczu i ochydy...jeszcze przeżyła bym bibeloty gdyby choć ładne były, jakieś nowoczesne...a tak to mi tylko szydełkowej serwetki i 60 lat w metryce brakuje żeby się tym cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart-enka
ja sobie sam kuilem prezent w tym roku, bo mama nie miala czasu:D ...w empiku 3 filmy z maklakiem za 19.90:D siedem czerwonych roz itp....wyczes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominka0rr
shine jest swietny, tez chcialabym go dostac no ale niestety... za to dostalam dwie ksiazeczki Kinga, kapciuszki i spodniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz _
a ja powyginane kolczyki :( i to wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winnie_the_pooh
a ja dostałam takie bzdety, że teraz muszę sama odreagowywać na wyprzedażach :) przykladowo mój ostatni poprawiacz humoru jest dokładnie stąd http://www.schaffa.pl/produkt254.html nie sądzicie, że to pomaga na prezentowe frustracje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaaa5
Od męża nową część Mikołjka z mareno.pl , od rodziców koszulę nocną i szlafrok, od siebie nic:) ale na szczęście teraz sobie to wynagrodzę szalejąc na wyprzedażach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam LG Shine i jestem nim zauroczona do tej pory:) Od Mikołaja dostałam perfumy Chanel - 5 i Coco Mademoiselle, bieliznę i piżamę Triumpha, komplet biżuterii z białego złota, książki, bluzeczkę, czajnik, telewizor LCD, talon do spa i pieniążki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania.g
a ja sie uszczesliwilam nowym laptokiem z 1klik.pl mikolaja nie bylo na to stac to musialam mu troche pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×