Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Impressia

Operacja powiek!!!!! PILNE!!!!!

Polecane posty

Gość paletka_l
No kurcze pol roku to strasznie dlugo, ja kolo 2 tygodni wracalam do siebie. Bole odczuwalam tylko na poczatku, ale to sie bierze leki przeciwbolowe i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes 74
Miałam wycinaną skórę górnej powieki i też zrobione jest niedokładnie,bo są inne cieńcia na każdym oku. Oraz usunięcie worków spod oczu,miałam cięcie wzdłuż rzęs. Po tym, nie miałam już worków,ale za to silnie podkrążone oczy dosłownie na fioletowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no to Cie niezle ktos zalatwil :/ Nastepnym razem jak bedziesz chciala cos robic, to najpierw porzadnie poszukaj dobrego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paletka_l
Nie wystarczy, żeby widział w swojej wyobraźni.. Najważniejsze, żeby też Tobie to pokazał. Moja p. dr kazała mi przynieść zdjęcie i tam wszystko narysowała gdzie co i jak. W ten sposób, że potrafiłam to sobie bardzo dobrze wyobrazić no i byłam bardziej pewna siebie, nie bałam się aż tak bardzo operacji, bo wiedziałam jak będą wyglądać moje oczy :) Myślę, że w końcu się kiedyś jeszcze zdecydujesz, jeśli będziesz potrzebowała jakiegoś zabiegu. Musisz tylko poznać odpowiedniego lekarza, któremu można zaufać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes 74
może i masz rację,ale sprawdzę jaką ma opinię,no i nie będę słuchała jednego,tylko przeprowadzę kilka konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalineczka
ja robiłam górną i dolną w poznaniu i gorąco polecam! :) nie chcę reklamować, po prostu poszukaj w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operacja powiek
Czy są osoby które robiły operacje powiek w Warszawie w 2011 r.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alternatywa dla oczu
Zanim pojdziecie pod nóz, sprobujcie nowego serum z Dermatopoietina na gorną powiekę . Nadmiar skory znika a oczy zachowują swoj wyraz . Zdjęcia po kuracji do obejrzenia na facebook ( Institute of Beauty Doris Dorin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny kochane
czy ktoras wie,gdzie zrobic korekte powiek we Wroclawiu?? Plissss,dzieki bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkaaaaa
mi jest potrzebna operacja jednej powieki. Bo jedna powieke mam owiele wieksza od drugiej strasznie to sie rzuca w oczy :/ i najblizej miala bym do warszawy jakiego chirurga mi polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewelka 0000
Polecam to serum z dermatopoietiną . Rzeczywiście działa ! Po pełnej kuracji ( miesiąc i trochę ) wyrażnie widze zmiany na gornej powiece. skóra jest naprężona i podniesiona a oczy wydają się większe. Koszty - ok 400 PLN . Pod dolna powieką zero cieni i zmarszczek. Już nie wyobrażam sobie życia bez tego serum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej, Rewelka!
Pewnie bym musiała upaść na głowę,żeby kupić sobie serum za 400 zł. i to,jeszcze nie wiadomo z jakim skutkiem. A niby na ile to,cudowne serum wystarczy? :( I co miesiąc nowe?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 stowy za serum......
to jakas kpina.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtu
Ja miałam plastykę powiek górnych . Operacja nie udana ! Za dużo usunięta skóra i tluczcz z jednej powiki . Co pól godziny sztuczne łzy a na noc maści do oczu żeby rogowka sie nie wysuszyla i żebym nie oslepla . Oczy mnie bardzo piękly . Ćwiczenia powiek żeby rozliznic skórę . Do tego depresja . Oprowalam sie w Poznaniu ! Mój najgorszy błąd w moim życiu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gtu
Uważam,że w tej chwili nic nie możesz zrobić, gdyż skóra jest za bardz wycięta . Najlepiej udaj się po poradę do dobrego lekarza, juz sama nie wiem "dobry" czy zawsze znaczy dobry? Współczuje Ci,z pewnością przechodzisz przez piekło,jakie zgotował ci jakiś drań partacz i jeszcze kazał sobie za to oszpecenie słono zapłacic. PS.Czy byłaś u tego partacza i pokazywałaś co ci zrobił? ,żadaj zwrotu pieniędzy i zadośćuczynienia.Gdy to nie poskutkuje,napisz do Rzecznika Praw Pacjętów, otrzymasz tam pomoc... Powodzenia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuska 38
Czy ktos moze mi napisac czy artplastica w Szczecinie to dobre miejsce by zrobic sobie korekte powiek ?? czy ktos z Was juz ma to za soba ?? Mnie interesuje gorna powieka .... mam obawy i potrzebuje wsparcia badz tez przestrogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki-friki
ja odradzam szczecin ,tez robie powieki w kwietniu ale jade az do czech a jestem z kolobrzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuska 38
Ja jednak postanowilam zaufac Artplastica w Szczecinie ..... byle do maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kiki-friki: i jak robilas te powieki u Brzuchańskiego? ja mam do niego blisko i sie zastanawiam czy Czechy czy jednak Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czuje pacjent po operacji ze znieczuleniem ogólnym? Co odczuwa? http://goo.gl/bh7ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Ci doktora Ciesińskiego z Krakowa. Świetny lekarz przystępne ceny i niebywale spokojny i cierpliwy :) człowiek, ale wyjaśni wszystko od A do Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś robił u Brzuchańskiego powieki i jest super zadowolony prosze o szybka odpowież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie zrobiłam zabieg chirurgii powiek u Dr Dzięgielewskiej w Warszawie - Wilanów i jestem bardzo zadowolona. Gabinet nazywa się Instytut Oka, a Pani dr to naprawdę świetny specjalista. Nie bolało, nie ma się czego bać i uważam, że warto się zebrać w sobie żeby raz a dobrze pozbyć się kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś robił korektę powiek u Pani Doktor Sybilli Piekarskiej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Też jestem umówiona na zabieg korekty powiek u dr. Brzuchańskiego i naprawde była bym wdzięczna jak by ktos napisał czy robił taki zabieg w Czechach i czy jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też robiłam sobie korekcję opadających powiek, ale w Warszawie u dr Chęcińskiego. To doświadczony chirurg plastyczny i pochodzi bardzo indywidualnie do pacjenta. U mnie wszystko przebiegało bezpiecznie i nie było komplikacji. Możecie sobie tutaj poczytać o tym lekarzu http://www.drchecinski.pl/zabiegi/chirurgia-plastyczna-twarzy.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opadające powieki to dla mnie był koszmar, bo niestety przez nie wyglądałam dużo poważniej i starzej. Dlatego zdecydowałam się na zabieg. Postawiłam na wizytę u dr Dominiki Kwaśniak i na zabieg plazmowy. Mówię wam dziewczyny efekty naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam klinikę medycyny estetycznej w Gdyni http://lagunaestetica.pl/ Sam zabieg oczywiście nie boli, później trochę tak, ale wszystko do wytrzymania. Wejdź sobie na ich stronę, mają aktualny cennik i wszystkie niezbędne informacje jak się przygotować do zabiegu, na czym to polega :) Ja miałam u nich zabieg na powieki i jestem zadowolona z efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnada
Witam! Bardzo dziękuję za info... Proszę o podanie nazwiska osoby robiącej zabieg. Będę wdzięczna. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×