Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Impressia

Operacja powiek!!!!! PILNE!!!!!

Polecane posty

Gość gość
najlepiej zapisz się na konsultację do kliniki, do jakiegoś dobrego chirurga plastycznego. Ja ci mogę polecić Dermed w Łodzi i pracującą tam dr Dorotę Żukowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Instytut Oka Dzięgielewska - polecam, miałam tam robioną operacje, szybko sprawnie bezpiecznie i profesjonalnie. Bardzo mi się podobało podejście do klienta, wszyscy są mili, pomocni i wiem na czym stoję i czego się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa347
A poleciłybyście kogoś w Trójmieście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianes436
ArtLife, świetni specjaliści!! :) Robiłam u nich i korektę laserową wzroku, i korektę powiek, oba zabiegi oceniam na 6 z plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zabieg chirurgi plastycznej u dr Joanny Jedrys. Lepszego specjalisty nie znajdziecie. Efekty rewelacyjne. polecam niezdecydowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
operacja powiek ? A nie lepiej od razu lifting zrobić ? Mniej inwazyjne i przede wszystkim bezpieczne no i efekty sa ogromne, ja akurat robiłam swój lifting powiek w Medbeauty i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na plastyke powiek radze udac się do dr Doroty Żukowskiej, przyjmuje w klinice Dermed w Łodzi. Świetna chirurg plastyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lekarz chirurg Witold Kolber z www.lekarze-kolber.pl mógłby tu sprostać zadaniu, dopytaj się, na stronie masz kontakt i szczegóły czym się zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu byłam z siostrą w klinice doktora Knakiewicza, gdzie poprawiała sobie powieki i wszystko poszło bez zarzutów. Szczerze mówiąc, ja tam nie rozumiem po co sobie coś robić z powiekami, no ale tak już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam dzisiaj powieki dolne w Lublinie. Teraz już wiem jak to jest mieć obitą twarz. Pobolewa delikatnie natomiast sińce i opuchlizna duża . Znieczulenie miejscowe nieprzyjemne. Reszta ok. Czekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg PLEXR :) daje dobre efekty wykonuje go dr Mudel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy któraś dziewczyna robiła plastyke powiek dolnych u dr Zukowskiej? A może macie do polecenia kogos innego także dobrego w Białymstoku do takiego zabiegu, sa rozne opinie na temat specjalistów wiec trudno sie na kogos zdecydowac zeby nie oszpecic sobie twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarioM
Poszukuję informacji czy ktoś wykonywał korekcję powiek górnych w szpitalu Orthos w Komorowicach? Przymierzam się do tego ale szukam informacji o zabiegu i o samej placówce. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opadające powieki bardzo negatywnie wpływały na mój wygląd twarzy. Były moim dużym kompleksem więc zdecydowałam się na ich plastykę. Zabieg robiła mi dr Jędrys i bardzo ja polecam. Wszystko przebiegło bez komplikacji, widać że Pani doktor to wykwalifikowany specjalista, który wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takim to o to sposobem nikt nie pójdzie robić powiek do dr.Jedrys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje plastyka powiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie pania doktor Żukowska :) Ja wlasnie u niej wykonywalam ten zabieg i moge Ci szczerze polecic, bo naprawde pierwsza klasa podejscie. Widac, ze pani doktor przejmuje sie kazdym pacjentem i naprawde angazuje w sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaaO
Ja robiłam w zeszłym miesiącu nieoperacyjnie plazmą u doktor Ritter-Pasek w gabinecie Estetyka Oka w Katowicach. Mam 43 lata i nie bylo jeszcze potrzeby cięcia skalpelem. Sam zabieg znośny, mało bolało, za to efekt zdecydowanie na plus - powieki wyraźnie podniosły się i czuje się z tym lepiej :) Zastanawiam się nad drugim zeby jeszcze zwiększyć efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz mieć dobrze wykonaną operację polecam ci łódzką klinikę Dermed, super warunki, a dr Dorota Żukowska to wspaniały chirurg, ma doświadczenie w tym temacie. Sama u niej operowana byłam w zeszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Czy ktoś robił powieki dolne u Bromy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaCz59
Czy ktos robił operacje powiek górnych u doktora Bienkowskiego w Bydgoszczy . Prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1236

jest coś takiego jak plastyka powiek górnych ( bo rozumiem, ze o to chodzi ) to w Dzięgielewska Instytucie Oka cena waha się między 4000-5500 zł.  Sama się nataki zabieg wybieram. W lutym będzie 10% rabatu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga36

a czy ktoś posiada jakieś zdjęcia przed, bezpośrednio po i z efektem końcowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga36

bardzo chciałabym poprosić o przysłanie mi takich zdjęć na maila, byłabym bardzo wdzięczna, chciałabym skorygować powieki górne, ale się boję i nie wiem, czy warto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga36

podaję adres mailowy akro2006@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita

najlepszy jest dr Osuch, polecam jechać do kliniki Dr Osuch Clinic w Warszawie, super miejsce, bardzo nowoczesne, wspaniałą opiekę u nich miałam. Plastyka wykonana bardzo dobrze, już nie mam problemu z widzeniem ale i oczy nie wyglądają na zmęczone https://drosuch.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Ja usuwałam nadmiar skóry z powiek górnych, bo bardzo mi opadała na oczy. Po pierwsze nie ładnie to wyglądało ,a jeszcze pogarszało mój wzrok. Ciesze się , ze zrobiłam zabieg bo teraz widzę lepiej i lepiej wyglądam. Zabieg robiła mi  dr Mielnik-Mierzwińskiej w Krakowie przyjmuje w Bona Dea

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×