Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta*

Moje miejsce na kafe

Polecane posty

Pretty, ponoć statystycznie kobiety częściej w samotności się upijają, więc nie jest z nami źle, jesteśmy typowe, przeciętne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl87
to skoro mamy taki romantyczny nastroj to opowiem Wam kawal (calkiem nieromantyczny);) Nauczyciel na lekcji:-Jutro nie przyjmuje żadnych wymowek. Piszecie sprawdzian i nie ma żadnych usprawiedliwień!!!! Na to Jasio sie odzywa i mówi: - A jak ktos będzie zmęczony po seksie??? - To będziesz pisał lewą ręką Jasiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak w tym kawale : Tatus do corki - dlaczego nie wychodzisz za mąż? Córka - bo nie chcę faceta, mam wibrator ! Na drugi dzień córka wraca do domu, tatuś pije wódkę i wznosi toast do wibratora. Córka pyta - co Ty robisz? Tatus - piję z zięciem ... :D Więc aby wieczór był romantyczny trzeba sobie kupić chłopca - lalę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl87
Hehehe dobre z ta córką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh... Fairy.... mogą być statystyki.... heheheheh..,,, PS, Mnie się podoba Jasio....hahhaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl87
Ja na "chwilkę" zmykam pod prysznic. Buziaki;);) Miłego picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toast za .... nas, żebyśmy mogły długo pic i żeby nam się powodziło i rano nic nam od picia nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nabiorą kolorów, staną się przystojniejsi..:) Tak, tak, po pijaku nawet można ich znieść :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pretty ... po pijaku nawet negatyw będzie jak rajski ptak :D Marta... no to chlup, za dzieci które wsiąkły w prześcieradło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy z tym kapaniem? :D:D Jak sie o piciu pisze, zaraz towarzystwo idzie pod szeroki strumień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toast drugi: za... ładne nasze buzie i zgrabne tyłki, i żeby nam w biodra te wina i piwa nie poszły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×