Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Twoja polowa

Weroniczko Kochana jestes tutaj?

Polecane posty

Gość weroniczka ka
powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hochsztapler z Ciebie
Obudziłaś się w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
Si :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hochsztapler z Ciebie
Po 5 dniach, chyba nie za bardzo była pobudka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
Tęsknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hochsztapler z Ciebie
a za czym tak tęsknisz? Ciekawe czy w ogóle jesteś tą prawdziwą Weroniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hochsztapler z Ciebie
Jak będziesz chciała porozmawiać to czekam, choć nie będzie to łatwe bo dawno zostawiłem Ciebie w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
lancome...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
Czytalam dzisiaj ten topik, to jak pisalismy kiedys ... Twoje slowa o zmianie, ze sie zmieniles...i tak sobie to podsumowalam i stwierdzilam, ze masz racje...zmieniles sie i to bardzo na plus. Zobaczylam tez powyzszy wpis i przyznam, ze te slowa sprawily mi przykrosc...ze zostawiles mnie juz dawno w tyle...bo widzisz ja czesto czulam, ze Ty chcesz mi cos udowodnic, pokazac na co Cie stac...a ja to wiedzialam i wiem nadal ze jestes kims silnym i pomyslowym, nie musisz mi udowadniac i pokazywac jak wielki jestes bo ja to wiem...pokochalam Cie dawno w Twej prostocie i naturalnosci, nie wiem tylko dlaczego potem zaczales mi udowadniac i ranic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
tak wyszło, że zostawiam ludzi w tyle, nie ode mnie to zależne. Często muszę zwalniać, żeby właśnie ludzi nie ranić. Zresztą nie mam dzisiaj siły dla Ciebie, jak chcesz możesz liczyć na rozmowę, na nic więcej nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
Skoro twierdzisz, że jesteś w stanie za mną nadążyć to co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
jestem w stanie za Toba nadazyc a nawet wyprzedzic...jednak tego nie chce ...chce bysmy szli rowno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
Zresztą nie mam dzisiaj siły dla Ciebie, upsss...zabolalo... skad ta niechec dzisiaj do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
to raczej nie możliwe, widzę, że nie wiesz jak to działa, ale dobrze zatrzymam się dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
Narobiłem się i jestem zmęczony, ale póki co nie ma powodów do niechęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
wytlumacz mi jak to dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
To proste, ale dla mnie Tobie nie wytłumaczę bo i tak nie zrozumiesz, choć nie wiem jak bym się starał. Dlatego moim zdaniem możesz tylko dotrzymywać mi kroku i czasem iść równo obok mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
Ale jak twierdzisz, że jest inaczej to czekam na Twoje propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
To proste, ale dla mnie Tobie nie wytłumaczę bo i tak nie zrozumiesz, choć nie wiem jak bym się starał. sprobuj wytlumaczys...wnioskujesz ze brak mi madrosci...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
A gdzie tam, jesteś mądra na swój sposób, ale przy mnie wysiadasz niestety, ale to nic nowego. Żadna zatrzymać mnie na dłużej nie umiała. Próbuje to wytłumaczyć jak najprościej, nie którzy ludzie są bardzo rozwinięci, czy to fizycznie czy psychicznie do takiego stopnia, że reszta po prostu już na starcie zostaje w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
Musisz po prostu pojąć, że są ludzie którzy nie mają sobie równych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
Dlatego moim zdaniem możesz tylko dotrzymywać mi kroku i czasem iść równo obok mnie. chetnie...jesli mi zaimponujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
Żadna zatrzymać mnie na dłużej nie umiała. moze zadna nie chciala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
czy to fizycznie czy psychicznie do takiego stopnia, że reszta po prostu już na starcie zostaje w tyle. rozumiem ze Ty masz jedno i drugie? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
Heh to był nie takt. Ja się w imponowanie nie muszę bawić. To nie żaden konkurs gdzie ważna jest nagroda. Zamknęłaś sobie drogę napisaniem o zaimponowaniu. Pomijam, że nawet nie sprecyzowałaś czym mam zaimponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
To czy mam jedno i drugie jest tajnym przez poufne i tak nie pojmiesz, nie drąż tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
zaimponowac np. zdrowym podejsciem do sprawy. Sluchaj nic na sile skoro nie chcesz to ja Cie szmuszla nie bede, skoro zamknelam sobie droge to ide.. tzastanawi mnie tylko skad ta pewnosc ze ja chce ta droga isc? Ja to dopiero rozwazam , wiec Twoje losy sie waza, a punktow Ci niestety nie przybywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
No to trudno takie, życie. Nie będę ściemniał ładnymi słówkami bo nie o to chodzi. Chciałbym być miły po prostu. No fajnie, zdrowe podejście do sprawy może być, tylko zastanów się najpierw czy pisanie tutaj jest taką zdrową sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
To czekam, aż moje losy się rozważą. Mam nadzieje, że długo czekać nie będę musiał. Widzisz, dla Ciebie to jakaś gra, zbieranie punktów. Szybki foch i idziesz. Wiesz ja nie mam pojęcia jaką drogą chcesz iść, bo wcale tego nie ułatwiasz i choć trochę nie tłumaczysz jak to ma być po Twojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
Pisanie tutaj nie jest normalna sprawa...my nie umiemy sie w realu dogadac, wiec pomyslalam ze napisze tutaj...mozemy to zmieni.. proponuje bys zmienil myslenie o mnie, bo to ze czasami zadzwonie czy napisze nie oznacza od razu ze chce Ci na wylacznosc, czy cos w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×