Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angeliczka17

KOPENHASKA!!!! START 1STYCZNIA2008!!!!!!!!

Polecane posty

Nowy rok nowe postanowienia....wiec czas zacząć tez kopenhaska;) Kto się przyłącza??wczesniej zaczełam ale byłam 2 dni bo nie widziałam sensu aby w sylwestra nie pic;) więc 1 stycznia ożna spokojnie zacząc brać się za siebie;) zapraszam was dziewczynki do dietkowania razem ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno bedzie Ci sie cudownie zaczynac diete na kacu..... czarna kawa na sniadanie itp...... nie ma to jak dbac o zdrowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam od ! stycznia ale na serio dziewczyny bierzemy sie do roboty!!! cholerne kilogramy bede meczyc kopenhadzka i 3 razy w tygodnu siłownia zeby dodatkowo ujedrnic skóre:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻ ZACZYNAM
HEJ dziewczyny ja sie ołańczam troszke mi przybyło przez święta i trzeba to zgubić :D :D:D:D:D POZDRAWIA ŻYCZE UDANEGO SYLWESTRA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeliczka16
no to dziewczynki szykować się na przyjęcie nowego roku:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_19 to że troszke więcej wazysz niz powinnaś nie zannczy ze powinni na forum tak na ciebie wjezdzac;/od 2ostatnich cyfr wzrostu odejmuje sie 10i wychodzi waga jaka jest prawdłowa...wiec u ciebie powinno byc 55kg.wiec możesz zaczac z nami dietke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witam nowe Dziewczyny!!! żaczynajcie kiedy chceicie ja zaczynam od 1:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGELA-swietnej imprezki Ci życzę!!!!!!!! A dziewczyny Wy co robicie dzis na sylwka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z owym dzionkiem :):) wiecie kobietki ja chyba jednak od tego drugiego bo w nowy rok szykuje mi sie wizyta teściów niby nic ale wole od drugiego na spokojnie :))zobaczymy ile wytrwam kiedyś ja robiłam ale po trzech dniach poległam zobaczymy teraz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomy robił te dietkę na jesien i udało mu sie zrzucić 8liko:P:P:P wow byłam w szoku jak go zobaczyłam,troszkę mnie to zmotywowało kurcze tłumacze sobie ze to tylko kilkanaście dni da sie wytrwać:) czytałam na forum ze powinno brac sie dodatkowo jakieś witaminki w tabletkach co o tym sadzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaryssa
i ja się dołączam 1 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaczynam za chwile imprezkę więc WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudelkowa
Ja też zaczynam 1 stycznia, a po kopnehaskiej przechodze na I fazę South Beach. Ważę 73 kg , a chcę ważyć 60, albo i mniej. ( tak jak ważyłam jeszcze pół roku temu), aha, mam 179 cm wzrostu. Może któraś z was też chce na south beach przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po kopenhaskiej przejde:):) jak tam dziewczynki po imprezce?? dzis zaczynamy dietke:):):) szybciej zaczniemy szybciej skonczymy:P kurcze ide wypic kawke i ide sie dowiedziec od kogos jak ja do domku wrocilam bo nie pamietam;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaryssa
hey hey dzis pierwszy dzien zaraz sie zważe a potem pyszną kawke sobie zrobie Słyszałyście o \"magicznej\" 6 waidera?Bede ćwiczyć od dzis No i na orbitku troche przycisne..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz tyle razy stosowalam ze sie niczego nie boje:) jajek dzis nie jem ... bleeee.... same miesko zjem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytam to nawet fajna dieta:) Chyba nawet do was dołączę, ale dopiero jutro:) tylko mam jedno pytanie co mam zrobić, ja nie piję kawy można ją czymś zastąpić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaryssa
no i weszłam na wage......60 kg jak nic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaryssa
moje wymiary: biodra:99 (chce 90) udo:59 (chce 50) talia:65 (w sumie nie jest źle) biust:95 (może być!) Jestem ciekawa ile mi zleci na tej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×