Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angeliczka17

KOPENHASKA!!!! START 1STYCZNIA2008!!!!!!!!

Polecane posty

wiecie teraz to ja dopiero nabrałam motywacji skoro "chce ważyć.." wytrwała trzy dni ja wytrwam więcej tak sobie dla samej siebie heh:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zaczynam z wami od jutra:P gosci mialam i wujek z tortem wpadl bo urodziny mial:P i nie mogłam mu odmowic:P a co do chce wazyc........ odpier*** sie od nas:) kazda z nas i tak bedzie robiła co chce a nie to co ty nam mowisz:) ja na tej diecie schudłam raz 10 kg i jakos nie mam rozstepow itd... a co do dzieciakow... ty jestes bardziej glupia skoro mowimy ci ze nie chcemy abys pisala to nam sie wpier***** w nasz topik. to ze raz jak bylas na diecie i ledwo wytrzymalas 3 dni to nie znaczy ze mozesz teraz na innych dziewczynach wyladowywac swoja zlosc... my robimy swoje ty rob swoje;) szczesliwego nowego roku i wiecej rozumku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady pimko.. wklejam Ci tu artykul dotyczacy kawy Czy kawy można nie pić? Czy kawę można czymś zastąpić, np. herbatą? Kawa z cukrem poprawia przemianę materii i troszkę nas ożywia, żebyśmy dotrwali do obiadu. Jeśli zwykła czarna jest dla ciebie nie do przełknięcia, może spróbujesz lżejszego odpowiednika? Obecnie w sklepach są dostępne bardzo rózne rodzaje kaw, w tym szereg łagodnych, np. * Jacobs Velvet * Nestle Ricore Ostatnio na rynku pojawiła się nawet specjalna kawa dodatkowo wspomagająca odchudzanie! Jest to: * Slim coffe Proponujemy sypać niewielką ilość kawy, być może twój żołądek przyzwyczai się do niej. Jeśli mimo to kawa jest dalej nie do zaakceptowania, pij herbatkę, ale uprzedzamy - może to wpłynąć bardzo źle na Twoją wytrzymałość, a co za tym idzie, pojawią się problemy, aby dotrwać bez jedenia do pierwszego posiłku! Pamiętaj - dieta kopenhaska jest ciężka i restrykcyjna, jeśli twój żołądek źle akceptuje kawę, może warto pomyśleć o lżejszym sposobie odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:):) he mój pierwszy dzień pora zacząć:))kawka za mną samopoczucie ok ale to dopiero początek:):)siedze sobie w pracy i chyba sie skusze na następną kawunie pije gorzka zawsze wiec może mogę...ale poczekam na wasza opinie;):) heh dziewczynki najgorzej zacząć a pozniej wytrwać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaza
Skoro jest taka dobra ta dieta, to proszę ją opisać, co to jest za dieta i na czym ona polega tzn.chodzi mi o cały opis. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dziś sa wszystkie wcześnie:))ja siedze sobie w pracy i byle do 14 później szybciutki powrót do domku i mój obiadek hmm szpinak jajeczka i pomidorek no no pyszności:))mniamu:))oj wiem pocieszam sama siebie do tego wiadro wody i bedzie oki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny ja tez juz sie melduje:P I dzień przed nami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudelkowa
Hej dziewczynki! Dziś już ( ;) ) 2-gi dzień dla części z nas. Ja mam 1 kg mniej i się cieszę. Genellanie wczoraj nie było mi specjalnie ciężko, może działa też ten Aplefit. Trzymam kciuki za pozostałe z Was, chwalcie się efektami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh najpierw musimy przetrwać pierwszy dzień żeby czymkolwiek sie chwalić:P:P:P:P jaka cena tego apelfit-u?jak ktoś z firmy będzie wychodził może dam sobie kupic:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dzis drugi dzień diety czuje sie wspaniale zaraz poczytam co dzis jemy hehe ide kawke zaparzyć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudelkowa
Aplefit kosztuje coś koło 25 zł, w opakowaniu jest 100 tabletek i bierze się 1-3 dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diewczynki ja w pracy cięzko pracuje:P i jestem z Wami, ja też po kawce:P jAKOŚ wolno czas dziś leci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokowciag
czesc dziewczyny! ja kopenhaska zaczynam od jutra:) kiedys juz stosowalam ta diete a efekty byly praktycznie zadne... ...jednak tak zle czuje sie w swojej skorze ze sprobuje jeszcze raz!! poprzednia porazke tlumacze sobie swoim totalnie rozwalonym trybem zycia:/ teraz pracuje o stalych godzinach i licze na inne efekty. mam nadzieje ze zagladanie na to forum mi w tym pomoze!!:) pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze własnie pochłonęłam obiad Co najważniejsze czuje sie najedzona hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapomniałam że jestem na diecie :D i dziś już zjadłam: -200ml pepsi {nie lajt ;/}+ talerz zupy warzywnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już za pol godzinki zjem obiadek:):)heh gotowana pierś i sałata z cytryna zamieniam sie z kolacja jak wiadomo jest to dozwolone w tym samym dniu:)ale co wam będę mówić wy to wiecie;) o dziwo nie jest tak zle jadę sobie na wodzie zapycham żołądek i nie czuje głodu:)a jak wy dajecie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po obiadku,ledwo wchlonelam szpinak,pomidory o tej porze roku tez jakies takie bez smaku,a jeszcze do tego bez soli :( ale troche daje im smak oregano....zaczynam z waga 65,5,a moj cel to 60-58kg.mam 170cm wzrostu.. ktos tam wyzej pisal,ze bedzie pil kawe bez cukru w ilosci wiekszej niz jest w jadlospisie.czytalam,ze nie wolno wiecej niz dwie kawy dziennie,bo ona odwadnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po obiadku,ledwo wchlonelam szpinak,pomidory o tej porze roku tez jakies takie bez smaku,a jeszcze do tego bez soli :( ale troche daje im smak oregano....zaczynam z waga 65,5,a moj cel to 60-58kg.mam 170cm wzrostu.. ktos tam wyzej pisal,ze bedzie pil kawe bez cukru w ilosci wiekszej niz jest w jadlospisie.czytalam,ze nie wolno wiecej niz dwie kawy dziennie,bo ona odwadnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisab
dziewczyny ta kopenhaska jest do d... powaznie mowie to bo sama jzu byłam jakies 3 razy na tej diecie i efekt jest zawsze ten sam schudne jakies 6 kilo a potem wszystko wraca z nawiazka! ostatnio bylam na tej diecie w grudniu i znowu to samo-schudłam 6 kilo a potem wszystko wrociło-jeli powaznie myslicie o utrzymaniu dobrej figury trzeba trwale zmienic pewne nawykii style zycia-a ta dieta jest dobra jesli potzrebujesz zrzucisz szybko np. na jakas impreze kilka kilogramów ale nie wierzcie w to ze kg. nie wróca!!! bedziecie sie meczyc, bedzie kręcici wam sie wgłowie i bedziecie miąły dosyc wszystkiego a to na darmo bo to co schudniecie wróci bardzo szybko! wiem ze zarz sie na mnie rzucicie i zjedziecie ale taka jest niestety prawda! TA DIETA TO ZWYKŁE OSZUSTWO! spróbujcie jesc przez dwa tygodnie cos innego akle o takiej samej wartosci kalorycznej i efekt takze bedzie taki sam tyle ze ja chyba wole zjesc same owoce niz kolejny raz wcinac szpinak i wołowinę! boze to jest koszmar! ale zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×