Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angeliczka17

KOPENHASKA!!!! START 1STYCZNIA2008!!!!!!!!

Polecane posty

Ja właśnie wcinam szpinaczek z jednym jajkiem. Ile tego szpinaku trzeba zjeść (ja wrzuciłam na patelnie taką mrożonkę). Drugie jajko i pomidor zostawilam na kolejny posiłek. Muszę jakos rozbić, bo nie wytrzymam z głodu poźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe jaka jestem pełna pierwszy raz w życiu tak sie zapachalam taka mała porcja:):)ulala muszę przyznać ze po połowie dnia na głodzie ta pierś nawet nawet żeby nie powiedziec pychotka:))do tego sałatka z cytrynka tez ujdzie:)) to ja pije nadprogramowe kawuszki ale w międzyczasie pochłonęłam tyle wody ze raczej odwodnienie mi nie grozi:)jutro może ograniczę do jednej:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudelkowa
Ja też już po lunchu :) Ale bez szpinaku. Co do kawy - można więcej niż jedną dziennie, tylko nie wcześniej niż 2 godz po jednym posiłku i nie później niż 2 godziny przed drugim. Tzn. w takiej cztero godzinnej przerwie między posiłkami. Co do efektu jojo- oczywiste jest,że wystąpi jeżeli traktuje się tę dięte jako jedyną- trzeba po niej zmienić nawyki żywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudelkowa
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=342&w=846917&s=0 Tak w ogóle polecam wam to forum- prowadzi je od prau lat facet, który ma naprawdę sporą wiedzę, nie tylko na temat diety kopnehaskiej. Można się tam dowiedzieć wielu przydatnych rzeczy :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis moj 8 dzien i powiem ze czuje sie TRAGICZNIE :( boli mnie glowa, brak sil caly czas jestem glodna i wściekla ://// boze pocieszam sie ze jeszcze tylko 2 dni bede sie meczyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:) wrocilam ze szkoly:) ufff.... no to pol dnia juz za nami:)ja ide zaraz zrobic obiadek w szkole nie bylam glodna ale jak wrocilam do domku to masakra;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) No i dzisiaj już pierwszy dzień dzisiaj wypiłam malutki kubek kawy z rana a potem do szkoły:) A co najdziwniejsze nie jestem wcale taka głodna teraz ide robić szpinak i jako:) Reszte zostawie na później bo obiadu nie zjem bo po pierwsze za późno będzie no i zapomniałam kupić:)\\ A co do herbaty może być żółta?? Bo sie okazało że mam w dom i sypana i w torebeczce a nie chce już mi się innej kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo?? Ja właśnie zjadłam szpinak i jajko:) i co mnie bardzo dziw najadłam sie a poza tym czuje sie taka napchana że juch chyba nic nie przełknę:) A jak tam wy sobie radzicie w 1 albo 2 dniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja radze sobie doskonale tylko w pracy jestem to mało piszę:( ogólnie samopoczucie świetne i wszytko oki:p dobra dziewczyny lecę bed wieczorkiem po 21 jak wróce z pracy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide na siłownię:D tak sobie wymarzyłam że jutro dam niezle czadu na siłowni:p pamietajcie o witaminach!!! bo bez nich to nawet nogą nie ruszymy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey, nie dostałam nigdzie wołowiny, zjem w takim razie pierś ale l-karnityny tez nie miałam gdzie kupić. Trudno. Ale to dopiero ok 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany czuje sie tragicznie, głowa mi pęka Może jak wciągne jogurt to mi przejdzie A jak Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oOoLaDyPiNkoOo ok 18 :) cześć kobietki! Jak tam dietka? Ja jestem na drugim dniu i czuje sie na razie ok:) Właśnie piekę sobie nozke z kurczaka, bo nic innego w domu nie ma, przed chwilą wróciłam po domu:/. Ehh Od rana jestem na nogach, to szkola, to proby, to ang i jeszcze zaliczenia semestrane;P jak skończe dietke to bede najszczesliwsza dziewczyna w Polsce:) hehehe buziolce i trzymcie się!:) napisze jeszcze wieczorem. Nonemi, a Ty nie miałaś czasem zaczynac od wczoraj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz pomidorek zjedzony tylko jajko się głupie jeszcze gotuje;P Dzisiaj zjadłam troche mniej tz: Śniadanie:1 kubek kawy z mlekiem(można mleko??) Objad:jajko na twardo, gotowany szpinak Kolacja:jajko na twardo, 1 pomidor I sie najadłam:P śmiech kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedzmy ze jestem najedzona:)) hehe za chwilkę wypije herbatkę zielona i wskakuje na rowerek:)) dziś juz brzuszki zrobiłam wiec teraz popedaluje i mogę zaliczyć pierwszy dzionek:)uszki do góry jutro będzie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakies chorobsko mnie bierze.goraczke mam i wlasnie wstalam bo sie polozylam i zasnelam;( ale dietki nie przerywam:) witaminki łykne i bedzie ok:P a ja jadlam dzis tylko jajecznice z 2 jajek;/ i tak sie zastanawiam czy nie za pozno na piers z kurczaka jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×