Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kodus

dobry stomatolog wrocław - poleci ktoś?

Polecane posty

Gość Jarek291
Hej, byłem w Mediconcept ale nie byłem zadowolony, chyba zależy na kogo trafisz. Potem wylądowałem w Omnidencie na Ślężnej z ostrym stanem zapalnym i tam zostałem. Robią solidnie ja u nich zrobiłem sobie dwa wypełnienia z kanałowym i rwanie zęba mądrości. Przyjemnie nie było ale wszystko się trzyma a plomby są wygodne i dopasowane więc ich nie czuć, w każdym razie polecam Ci ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak miałam trochę więcej do zrobienia z zębami to przychodziłam do Centrum Stomatologicznego Margo na Trawowej. Leczyłam się u Kowalskiej i bardzo dobrze sobie z tym poradziła. Do tego wcale nie wydałam jakiś kroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja to miałam w ogóle koniec świata bo cała góra i przód do zrobienia. Robiłam na Krzykach w Omnidencie, w sumie to poszły 3 korony, 1 kanałowe i jeden implant razem z rekonstrukcją. Całość zajęła prawie rok ale wygląda naprawdę dobrze chociaż tak naprawdę nie wiem jak się trzyma bo skończyliśmy dopiero parę tygodni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszukuję dobrego stomatologa dla swojego dziecka (6lat), ale ze Szczecina. Czy ktoś może polecić odpowiednią osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę z dzieckiem do Pani Magdy z Froe (froe.pl). Klinika znajduje się na ul. Panieńskiej, czyli w samym centrum, a Pani Magda ma bardzo dobre podejście do dzieci, moje jest zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazielonegowzgórza
Marcin Jesion i Krzysztof Mól z Dental cover na szybowcowej są świetni. Są dokładni, punktualni no i ceny są stosunkowo niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz sobie „dentysta Wrocław” w www.pkt.pl i wyszuka wszystkie propozycje w danej lokalizacji przez co latwiej się zorientowac ile jest opcji, jakie warunki, cennik itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin Jesion i Krzysztof Mól z Dental cover na szybowcowej są świetni. Są dokładni, punktualni no i ceny są stosunkowo niskie. xxxx Ja też tam chodzę. U nich akurat nie byłam, ale mam zakładany aparat u Pani Kamili Borek. Słyszałam, że Krzysztof Mól z Dental Cover ma świetnie podejście do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we wroclawiu niestety nie znam, ale osobiscie chodze do http://www.kuroczko.pl/ w zamosciu i naprawde sa swietni w swoim fachu. mysle ze spokojnie moge ich polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na Trawową do Margo i jestem zadowolona bo cały niezbędny sprzęt mają na miejscu więc jak musiałam zrobić tomograf przed zabiegiem to mogłam się tym zająć na miejscu w klinice, a nie jeździć po przychodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, byłem w Mediconcept ale nie byłem zadowolony, chyba zależy na kogo trafisz. Potem wylądowałem w kochamstomatologię na energetycznej z ostrym stanem zapalnym i tam zostałem. Robią solidnie ja u nich zrobiłem sobie dwa wypełnienia z kanałowym i rwanie zęba mądrości. Przyjemnie nie było ale wszystko się trzyma a plomby są wygodne i dopasowane więc ich nie czuć, w każdym razie polecam Ci ich. Ps. łap doktor Czarnowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy :O Ja polecam swoją dentystkę Hannę Garlikowską, która przyjmuje na Legnickiej we Wrocławiu. Dokładne namiary znajdziecie w necie. W tym samym gabinecie przyjmuje też inny lekarz, chirurg, dodatkowo ortodonta, gdyby ktoś miał potrzebę. Tak więc full serwis w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, a implanty to u Michała Chrobaka. Młody, solidny, nie naciąga, nic się po nim nie paprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowaliście w http://www.apexcentrum.pl/ ?? To jeśli chodzi o Wrocław to moim zdaniem super miejsce. Leczyłem u nich zęby, efekt jest ciekawy, ząbki równe, białe, poleczone. Jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam dr Kowalską z MARGO Wrocław. Ogromne parcie na pieniądze pani doktor, wymusiła na mnie zalaminowanie szóstek u córki, zanim się zorientowałam zostałam bez 20o zł, potem od razu mnie zapisywała na wizytę kontrolną za 3 miesiące. Było to tak nachalne, że wymówiłam się brakiem orientacji w czasie w tak odległym terminie. Za kilka miesięcy okazało się, ile kosztuje u pani Kowalskiej popatrzenie kontrolne. U młodszej córki konieczne jest podcięcie wiązadła nad górną szczęką, żeby nie tworzyła się szpara między jedynkami (starsza to przeszła), podeszłam do gabinetu zapytać tylko, czy już można to robić. Starszej córce zrobiono zabieg, gdy jedynki górne były wyrżnięte do połowy, u młodszej wychodzą pojedynczo, drugiej jedynki wciąż nie widać, a pierwsza prawie cała. Pani doktor nawet do mnie nie wyszła, bo "nie ma czasu" i kazała się umówić na wizytę. Asystentka okłamała mnie, że zabieg będzie zrobiony od razu. Umówiłam się, pani potwierdziła, że można robić, ale nie dziś, bo nie i... skasowała 100 zł! Za co? na mój protest powiedziała, że przecież to było badanie, ale co badała? Na zabieg nie idziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie taka opinia o Margo i dr Kowalskiej bo sama nie miałam u niej takiej sytuacji... Zawsze wszystko czarne na białym powiedziane co za ile i kiedy więc opinia wydaje mi się lekko naciągana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczyłam się przy Hallera w gabinecie MaxDent gdzie po wypadku wstawiałam implanty. Zabieg nie należy do tanich, ale nie wyobrażam sobie resztę życia mieć ruchomą protezę zamiast zęba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byłam u dentystki na kanałówce która nie dość że mnie przy tym wymęczyła to jeszcze okazało się że niedokładnie oczyściła kanał i musiałam mieć wszystko od nowa robione. Doprowadzili mi to do porządku w Consalmedzie na Siemieńskiego i teraz już do nich chodzę na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam gabinet Margo -dr Małgorzatę Kowalska z Grabiszyńskiej. Teraz jest na Trawowej na muchoborze. Piękny gabinet-czysty i odstresowujący. Lecze zęby tam od lat. Wszystko maja na miejscu. Łącznie z mikroskopem i trg. A przy tym Pani doktor ma wysoki stopień wykształcenia. Moje zęby sa w genialnym stanie a przy tym również portfel ma się dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ortodent na krzyckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodek777
http://www.camea-instytut.pl/13-stomatologia/ Camea mimo, że oferuje wiele usług to najlepszy stomatolog w jakim byłem. Jestem facetem ale boję się igieł i wiercenia czy grzebania w zębach. Po raz pierwszy siedziałem ze spokojem na fotelu. Pełen profesjonalizm, sterylność i bardzo miłe Panie, które rozmową odwracają uwagę :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo nie mogłam trafić na dobrego dentystę, aż w końcu znalazłam www.apexcentrum.pl. Nie wyobrażałam sobie, że można tak bezstresowo podchodzić do zabiegów stomatologicznych. Miałam do usunięcia ósemkę i strasznie się bałam. Pani stomatolog zrobiła to szybko, sprawnie i dokładnie. Zaleciła płukanie i przykładanie zimnych okładów. Rana wygoiła się prawie bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu w gabinecie MaxDent korzystałem z metody wizualizacji uśmiechu gdzie już na ekranie komputera było wiadomo jaki efekt mnie czeka... Fajnie bo już przed założeniem aparatu wiedziałem jak będą wyglądały moje zęby po skończonej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonego gabinetu stomatologicznego to polecam wam zgłosić się do www.mikrostoma.pl Gabinet ten znajduje się w Oleśnicy pod Wrocławiem. Posiada szeroką ofertę i bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaXXX
8 mnie boli już kilka dni. Boję się dentyswót więc nie szybko się zdecydowałam na cokolwiek. Muszę iść prywatnie bo bóli nie zniosę. Polecacie jakiegoś dobrego stomatologa czy chirurga dentystycznego? Pomocy!!! ;( patrzyłam tutaj https://ranking.abczdrowie.pl/s/stomatolog/wroc%C5%82aw ale nie wiem kogo wybrać. Wyrywaliście u kogoś zęba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×