Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rosaleen

Chciałybyście mieć faceta gangstera?

Polecane posty

Gość wakemeuptralalala
aniołek księgowego..hahahaha to byś zaszalała;):):)ze skarjności w skrajność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek89_890
hmm... ciągnie mnie... oni są jacyś tacy inni... niezalezni... to sa mężczyźni a nie jakies ciapy...;) ja tam tipsiara nie jestem... normalna dziewczyna... w zyciu tipsów nie robiłam i nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creamik
a nie lepiej miec normalnego faceta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrttaaaa
mi tez niczego nie brakuje, mam powodzenie, ale to nie to... jak bylam z A. to najbardziej mnie krecilo, ze kazdy sie go boi, jest twardzielem, nie usmiecha sie, a gdy jest ze mna to potulny baranek ehhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek89_890
nawet ze skrajnosci w skrajnosc bym nie zaszalala...a dyskoteki to chyba sama bym odwiedzala bo ten to by tylko w ksiazkach siedzial..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakemeuptralalala
creamiik my tu tylko sobie rozzmawiamy a że jesteśmy anonimowe to możemy pisać do czego tam nas ciągnie i jakieś nasze udziwnienia..oczywiście jedne mają normalnych facetów a drugie nie i nie ma zasady na kogo się trafi bo ja mogę szukać tego gangstera a trafie na normalnego i się zakocham..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek89_890
wakemeuptralalala zgadzam sie z Toba w 101% ;) przeciez to nie grzech chciec sobie szukac... a rusz widelec... moze zakocham sie w "ksiegowym" albo innym uczciwym i normalnym facecie... kto wie co nam jutro przyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakemeuptralalala
miłość to miłość tego człowiek nie wybiera:)bo zazwyczaj z takiego szukania określonego typu faceta wychodzi jedno wielkie nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek89_890
no niby tak... chyba ze sie umie szukac...;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakemeuptralalala
ale wiesz na drodze tych poszukiwań stanie Ci jakaś ,,ciapa romantyczna "i się zakochasz ;):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek89_890
hehe na dyskotece napewno..;d chyba ze zanim dojde na ta dyskoteke ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakemeuptralalala
no raczej w drodze:):):):)bo w dyskotece to taka ciapa by zaginęła w akcji i tyle go widzieli:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek89_890
albo by sie zgubił w drodze do wc ;d nie dzieki juz jedna ciape mialam...;p juz wole szukac tego ciasteczka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakemeuptralalala
no ciasteczka...;)ja już mam jedno ciacho na oku;) piłkarz...jaką ma dupeczkę zgrabną i klata wyrobioną...:):):) ha dziewczyny też umieją mówić o walorach faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek89_890
hehe...a w sklepie tez mozna takiego spotkac...??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakemeuptralalala
:):):):):) ja akurat wynalazłam go drogą rodzinną:) znojomi moich rodziców mają syna :):):):)):): i się okazało że warto kiedyś się przejechać na jakiegoś grilla czy cuś:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek89_890
hehe ;) tez bym chciala miec takie szczescie ;)) ale na takiego mmm mężczyzne... o jakim tu mowa :D:D:D ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakemeuptralalala
no tak powróćmy do tematu w sumie jak mi nie wyjdzie z tymi gangsterami to tego piłkarza sobie w rezerwie zostawie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek89_890
hehe ;) a ja jakiegos ksiegowego dorwe wtedy :D ;) ale marzyć sobie moge że znajde jakiegos gangstera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakemeuptralalala
no ja to zacznę niedługo szukać....tylko ja nie chodzę na dyskoteki bo nie lubię takich miejsc i chyba będę się musiała przemóc i tam iść-rozejrzeć się i zorientować w terenie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek89_890
hehe ja chodze...ale to nie sa zbyt wielkie dyskoteki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakemeuptralalala
a tam po co Ci takie wielkie dyskoteki za dużo facetów do rozpatrzenia w kategorii gangster nie-gangster:):):):) ale chodzisz na różne czy racej do jednej dyskoteki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek89_890
przewaznie do 2 ... widzialam audi bmw merce ale skad ja moge wiedziec czyje to auta i czy to jest gangster??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakemeuptralalala
:):) mocniej kopnij włączy się alarm i zobaczysz kto przybiegnie:):):) haha a tak napoważnie to spytaj się jakiś typowych blachar one Ci powiedzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek89_890
hehe no tak hmm..ale tak kapa podejsc do takiej paniusi i sie spytac znasz tego co to ma te bmw.? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakemeuptralalala
no wiesz musisz mówić w ich języku więc tam nie wypal nic bardziej skomplikowanego;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek89_890
hehe albo wpaść "przez przypadek" w jakiegos z tatuazami itd silownia itd... i powiedziec "przepraszam zamyślilam sie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakemeuptralalala
ale szczerze powiedziawszy ja słyszałam o takiej sytuacji że blond lala szukała w lokalu właściciela fajnego sportowego auta:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakemeuptralalala
aniołek tylko nie wpadnij na jakiegoś buraka bo Ci jescze odda :)):):):ale warto się rozejrzeć a jak już będziesz mniej więcej pewna to zacząć się koło nich kręcić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek89_890
hehe nie no ja blond lala nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×