Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a_nicka

POMOCY!! Czy moge być w ciąży?

Polecane posty

Błagam o pomoc, strasznie sie denerwuję! Tydzien temu uprawialam seks przerywany ze swoim chłopakiem. To nawet nie był seks, po prostu wszedł we mnie kilka razy. Było to 24 grudnia a miesiaczka skończyla mi się 20 wiec byly to raczej moje dni płodne, a przynajmniej ich początek. Moj cykl trwa 26-29 dni zalezy od miesiaca. Moj chlopak twierdzi ze nie ma powodow do niepokoju, do wytrysku nie doszlo. Ale ja mimio wszystko sie boje. Mialam dziwny sluz... Zwykle plodny przypomina bialko kurze, a tym razem byl troche bardziej wodnisty... No i bola mnie piersi. Nie wiem czy moze byc to tez spowodowane tym ze jestem chora, mam zapalenie tchawicy i strasznie kaszle, bola mnie tez miesnie brzucha. Nie wiem co mam myslec, blagam pomozcie mi, powiedzcie cos, poradzcie! Mam 20 lat, jestem studentka i ciaza teraz nie moze miec miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moze mi ktos odpowiedziec? to naprawde bardzo wazne! Nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy niezabezpieczony stosunek niesie za sobą ryzyko ciąży, teraz juz nic nie zrobisz, jak sie bedzie spóźniał okres to zrób test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayeee
To, że nie było wytrysku nic nie znaczy, znacznie wcześniej pojawia się płyn przedejakulacyjny, w którym też są plemniki. Stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcyjna, zabezpieczajcie się jakoś bo to co robicie może spowodować, że dorobicie się potomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze to niebezpieczne ale teraz juz nic nie zrobie... Pierwszy raz sie nam cos takiego zdarzylo, mam nadzieje ze przyplacimy to tylko nerwami... Dziewczyny ale jak myslicie? Prawdopodobienstwo jest duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrioszka2oo8
juz w niej jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrioszka2oo8
nie ma za co, zachcialo sie grzmocenia bez gumy to teraz sie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia mysia
będziesz tą 000,01 której sie przydazy ciaza z tej przygody;) tak mowia gwiazdy i statystyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziewczyny, czy ktoras moglaby mnie troche wesprzec?:) Tak odrobinke chociaz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×