Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyzywatorkaaa

Jak najbardziej wyzywająco ubrałaś się do szkoły i dlaczego ???

Polecane posty

Gość wyzywatorkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super miniówa
plus kabaretki:) bo lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ubierałam się tak nigdy, chociaż nie miałabym z tym problemu, i czy trzeba mieć jakiś powód ? Niektórzy mają po prostu taki styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubieranie się wyzywająco w miejsca gdzie to nie przystoi jak szkoła praca kościół świadczy według mnie o braku wyczucia i klasy. sory w gorsecie z cycami na wierzchu to kusze mojego faceta w łóżku a nie profesora przed tablica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna reklama ale
w zyciu bym czegos takiego nie zalozyla. i wcale nie sa wyzywajace lecz brzydkie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
To zajebiscie sie ubrałas..! A jak na to zareagowali nauczyciele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
A moim zdaniem jest świetny, bo zawsze odważne stroje w szkole u dziewczyn robily na mnie wrażenie. Wiec odpisujcie dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat to byl dzien jakies szk
olnej wigilii czy czegos tam i mielismy sie ubrac szykownie wiec zbytnio nie marydzili... ;) choc pare nauzycielek mi chyba zazdroscilo figury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Na pewno bardzo sexy wtedy wygladałas. My faceci uwielbiamy gdy sie tak ubieracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astaroth_
ja ubieram się do szkoły dość ekstrawagansko i nietuzinkowo... poprostu taki mam styl. ale nie wyzywająco! krótka mini owszem, ale do niej grubie kolorowe i kryjące rajstopy! założenie mini w lato do gołych nóg i jeszcze jakieś sandałki na obcasach to przepraszam ale kurestwo! jest to idiotyczny strój nie tylko do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza gryczana
Nie wiem, czy facetom się to podoba, jesli tak, to i tak nie wszystkim. Ale niezależnie od wszystkiego - takie ubranie założone do szkoły świadczy o braku kultury. Jesli nauczycielki o czymś myślały, to raczej nie o tym, jaką masz fajna figure, bo to w tym momencie zeszło na drugi plan. Pomyślały raczej, że rodzice nie nauczyli cię, jak sie ubrac na jaką okazję. I że wyglądasz jak tirówka. A te spodnie skórzane - po prostu sa wiesniackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Po pierwsze nikt nie pisal tu o spodniach, a po drugie trochę więcej obiektywizmu życzę. Dalej dziewczyny, opisujcie swoje najbardziej wyzywajace stroje. Czy ktoras z was wlasnie nosiła jeszcze skórzane ciuszki do szkoły może :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda_Wredna
Ja czasami ubieram się do szkoły w skórzaną miniówkę i kurteczkę skórzaną. A jak pan od wf\'u nie chce wykonywać moich poleceń to wyciągam skórzany pejczyk i naperdalam nim po jego jajkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosimy o realne wypowiedzi a
nie marzenia senne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej wypowiedziiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieeeeeeeeecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoła to szkoła a nie pokaz mody czy dyskoteka :o założe sie ze chodzisz do gimnazjum :o chociaz w LO nieraz laski tez potrafią sie dziwnie ubrac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omffffffffg
:| ja mam taka kolezanke, co ma zawsze cycki na wieszchu :| i sie dziwic ze pół szkoly za nią lata?? :|eh, ja nie chodze w miniówkach bo nie lubie, nie uwazam to za jakis 'trend' czy cus , poprostu cycki na wieszchu, dupe widc i w ogole to żałosne jest i tyle. dziewczyny chca pokazac jakie sa łatwe , choc udaja niedostepne:| rozumiem fajnie sie ubierac to np. fajne bluzy, bluzki swetry, spodnie. rozumiem to. ale ubieranie sie wyzywajaco do szkoły mi sie za nic nie podoba. I WIECIE CO JESZCZE MI SIE NIE PODOBA? wszystkie dziewczyny w szkolach, gimnazjach chodza w rurkach i białych butach nie zazdroszcze im zbey nie było, tylko nie podoba mi sie to poniewaz wszystkie dziewczny wygladaja tak samo, :| nawet te z krótkimi i grubymi nogami maja rurki, a ja mam siostre ciotecznaktóra CHODZI DO 2 KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ! i onanosi rurki, W OGOLE TO JEST Z-A-L-O-S-N-E! :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldlllaa
Jak na to reagują nauczyciele? Z politowaniem. Na bulwersację nie liczcie, to nie te czasy. Albo się o tym nie mówi, albo wymienia uwagi typu: biedne dziecko, tatuś się pewnie znowu upił. Tematu zresztą nie ma po co ruszać, mieliśmy taką w kabaretkach, miniówach i sado-maso botkach powyzej kolan na codzień. Rada zastanawiała się nawet, jak deliktanie dziewczęciu zwrócić uwagę. W końcu z jakiegoś (innego) powodu została zawezwana jej matka. Cóż - ten sam styl - też miniówa i sado-maso. To tyle na temat wychowawczej roli szkoły. Przyzwyczailiśmy się z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldlllaa
A ogólnie ubieranie się nieodpowiednie do miejsca i kontekstu jest a( wyrazem prostactwa, b) wielkim komunikatem: JEST MI ŻLE, zwróćcie na mnie uwagę. O to wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm mam wrazenie, ze niektorzy na tym topiku sadza, ze miniowki nosza same kurwy.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattituuu
Hmm mam wrazenie, ze niektorzy na tym topiku sadza, ze miniowki nosza same k**wy.. maja racje bo to nie miejsce na takie ubranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyluzowany gościu
A dla mnie stroje ktore opisujecie sa zajebiste. Ostro jarają mnie laseczki w miniwoeczkach i pol szkoly sie za nimi oglada, tak samo za tymi skórzanymi, my faceci to wueilbiamy i prosze was dziewczyny ubierajcie sie tak do szkoły :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka z majtek
No to niech się zbierze komitet do dyrektora, żeby wpisac do statutu szkoły, jakie długości czego sa dozwolone, co nie jest dozwolone itp. To przeciez idzie jakos uregulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×