Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malutka888

Sukienka studniowkowa

Polecane posty

hej!jak dla mnie sukienka bardzo ładna tylko nie wiem czy nadawałaby sie na studniówkę bo to raczej dziewczyny (również i ja) ubierają długą sukienkę:) no i troszkę duży dekold:) bez stanika bedzie ładnie wyglądać przy średniego rozmiaru biuście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka888
Ta ktora prponujesz tez jest ładna, ale kolor zupelnie nie dla mnie... Z długiej sukienki zrezygnowalam, gdyz to nie moja studniowka, swoja przezywalam rok temu, mialam długa, z gorsetem i osobiscie nigdy bym takiej juz nie kupila, bo teraz lezy na strychu i nigdy jej nie załoze. Taka krotsza sprawdzi sie zapewne tez na jakims weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka888
Nie obrazilam sie, bardzo dziekuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa a to inna sprawa:) w takim wypadku sukienka do kolanka a nawet i troszkę za bedzie odpowiednia:) ta sukienka jest bardzo ładna ale za bardzo nie można pod nią ubrać stanika bo to nie bedzie dobry efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka888
Myslalam własnie o staniku sylikonowym, ale i tak bedzie chyba widoczny. No coz, trzeba bedzie rozgladac sie dalej:) A Ty martunia jaka bezdiesz miala? Opisz jesli juz masz lub wiesz jaka bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka888
Własnie czerwony mi odpowiada, ewentualnie czarny, raczej innych kolorow nie przewiduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka,mam podobny problem;) wczoraj dostałam zaproszenie na studniówke która jest za miesiąc. Moja własna była 2 lata temu. Też miałam na sobie gorset i spódnicę. Załozyłam raz i od tamtej pory wisi w szafie:o Tym razem chciałabym cos bardziej uniwersalnego:) Tylko narazie nie mam jeszcze nic na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja bede miała sukienke koloru brudny róż gołe plecy miski trójkątne wiązane na szyi odcieta pod biustem i dopasowana do połowy pupy a potem materiał puszczony w dół tzn. bedzie to szyte z 6 klinów zeby ładnie sie układało no i małe pękniecie z przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka888
Problem spory, tez sie całkiem niedawno dowiedzialam, a studniowka 2-ego lutego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do staników sylikonowych nie mam zaufania hehe mojej koleżance kiedys odpadła jedna miska i wszyscy sie nasmiewali ze ma sztuczne piersi bo wyglądało to dość dziwnie i napewno było to bardzo krępujące dla niej pewnie miała już klej w miskach wyrobiony ale biedna wstydu sie najadła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka888
No to ładnie sie u Ciebie zapowiada:) Domyslam sie ze szyjesz na zamowienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm malutka a moze poszperaj na allegro tam moze znajdziesz coś fajnego i niedrogiego:)bo to przeciez tez wazne skoro to nie twoja studniówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szyje szyje bo kurcze wszędzie te suknie takie drogie ze szok a pieniedzy poprostu szkoda na suknie którą ubiore raz no moze 2 bo jeszcze na jakies wesele hehe a poza tym bedzie ładnie dopasowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka888
Mnie jeszcze sie cos takiego nie przytrafiło, choc stanik ten mialam kilka razy. Szukam, szukam, ale jakos na nic nie "ładnego" nie trafiam, trzeba bedzie sie po miescie rozejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka888
PrettyInScarlet-mam studniowke w Lublinie:) Wiec bawimy sie w tym samamym dniu, tylko nie wiem czy w tym samym miescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a plus prostej i klasycznej sukienki jest taki że mozesz poszaleć z dodatkami bo wtedy napewno nie będzie "przepychu":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka888
Bardzo ładna, i sa dwa "moje" kolory:) Dziekuje za pomoc martunia2002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka888
Czarna wiec plus(dla mnie), ale nie wiem czy takie plisowanki nie pogrubiaja, moja kolezanka miala podobna, tylko obcieta pod biustem i miomo ze jest szczupla, wygladala o wiele grubiej. Jak sie nie pzrymierzy to sie nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×