Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość triczkowa

WSKAZóWKI DLS PUSZYSTYCH KOBIET

Polecane posty

triszkowa---> dobry wybór spodni, biodrówki zmniejszą pupę, materiałowe ładnie sie ułożą w przeciwieństwie do pokazanych dżinsów z lycra (takim dżinsom mówimy nie. nie modne, nie fajne i dają efekt obściskiwania ciała), zwężenie się w kolanach i rozszerzanie późnej oj nie jeszcze bardziej podkreśli masywne uda i biodra. dla ciebie najlepsze są spodnie o prostym kroju nie mówimy tu o namiocie gdzie materiałem w kolanach mogła byś opasać sie w tali 2 razy:P spodnie powinny być o prostym kroju luźniejsze w udach nie zwężające sie i nie A. po prostu klasyczne. przyczepie się jeszcze przeszyć ciemny materiał bardzo fajnie ale przeszycia ale przeszycia zwrócą uwagę na graniczne partie. A CO SADZISZ O TAKIM ZESTAWIE--- teraz stanę się mniej czepliwa:P (sory taka natura:P:P) bluzka idealna. rzeczywiście powinna być ciut krótsza (wydaje mi się ze masz racje ze na pełnych kształtach inaczej się ułoży) i dekolt świetny no i rękawy zatuszują zatuszują to co na ramionach i rekach niechiały byśmy pokazać:P właśnie taki tubowy krój będzie super podkreślał talie. a triczkowa zapomniałam zazdroszczę umiejętności chodzenia na obcasach:) na pewno nie zdecydowała byś sie na nie duży słupek? http://stylistka.pl/moda/porady-stylistki/sztuka-maskowania-z-gwiazdami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upek upek
i w gore !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcasy the best
:) fajny temacik wiec podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×