Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiulkaaa11

ile godzin w ciągu dnia śpi dwulatek? o której wstaje i kładzie się spać?

Polecane posty

Gość przeciez dzieczynki ktore
dostaly okresu rosna jeszcze wiec o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko idzie spac 6h po przeb
udzeniu i spi ok. 1,5h a wieczotem max. o 20.00 juz spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efta
moj synek ma 2 latka wstaje o 8 rano punktualnie z zegarkiem w reku heh i obowiazkowo drzemke sobie robi po obiedzie i spi godzinke nieraz krocej o 13tej. a spac kladzie sie o 21ej. czyli spi 12 godz dziennie. odkad sie urodzil klade go o jednej porze, karmie go a jednej porze i nie mam z nim zadnego problemu bo sam wie ze jest czas spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodnie sa boskieeee
ja mam luzzz - ale ty durna:D i z czego się tak cieszysz i czego ci zazdrościc????? moje dziecko ma tyle co twoje kretynko chodzi spac po 19 ale spi w dzien :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waselke
Mój synek 2,4 m-ce .Wstaje o 8 rano.Drzemka o 12 stej do 13.30 - 14 .00. Wieczorem o 21.00 już synuś śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma 20 miesiecy
moja odkad skonczyla roczek chodzi do zlobka wiec wstaje o 7 w zlobku ida spac o 11 :30 spia do 13 w zaleznosci kto kiedy wstanie :D przychodzi pozniej do domu idzie spac o 20 w weekendy tez ja klade o 11 30 spac wiec spi raz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja córka ma 2,5 roku i na dobę przesypia góra 10 h tylko,od zawsze wstawała o 4.30 czy o 5.30 rano i nie dało się tego przestawić. Chodzi spać o 21.30 lub o 22.00 ,wstaje o 5.30 lub wcześniej,potem w ciągu dnia drzemka około 13.00 1,5 h i koniec... nie wiem że tyle snu jej wystarcza...te poranne pobudki mnie wykańczają chodzę już na rzęsach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka ma 2 latka miesiące. Na kilka miesięcy zrezygnowała z popołudniowej drzemki-wstawała ok. 8,czasami wcześniej,zasypiala przed 20,czasem po 19,jednak była mocno marudna. Odkąd poszła do żłobka wstaje po 7,śpi po południu góra 1godzine ok. 12 i zasypia 20:30 lub przed 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadada
Mój 2- latek budzi się w okolicach 7.00.ale do 8.00 bawi się sam grzecznie w łóżeczku i czeka na śniadanie. Drzemke ma ok. 1,5 h, zawsze po obiedzie czyli ok. 13.30. Do łóżeczka kładę go po 19.00,ale zazwyczaj zasypia ok. 20.00. Nie męczę się z nim kładąc do łóżka. Daje kilka buziaków, mówię, co będziemy ciekawego robili następnego dnia, pozwalam powiedzieć "Dobranoc" psu i kotu przed pójściem do sypialni i Młody zasypia sam bez afery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze strasznie pozno dzieci chodza spac. Nasza mala spi juz o 20(wstaje przed 8) bo my z mezem lubimy spedzac czas razem...w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze spi 45min do godziny w dzien. Ma 22 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezsenna z senności
Jezu dziewczyny czytam i zazdroszczę Ja musialam wprowadzić nowy rytuał bo mam się rozregulowalo. Moja ma 2 i 5 m-cy kładę ja 20 ale częściej o 21 zasypia Z drzemkami w ciągu dnia jest kiepsko. Zależy ile pośpi w nocy. Bywa że budzi się ok 2-3 i nie chce za Chiny spać. Wiec po walce do godziny 6 (tak 6!!!!) Zasypia znowu i wówczas wstaje ok 10 Masakra więc z reguły po takiej nocy w dzień nie śpi Ale kladziona jest i tak po 20. A bywają (choć rzadziej) noce gdzie się przebudzi zrobi siusiu i idzie spać dalej to wówczas budzi się o 8-9 i w ciągu dnia nie zmuszał jej do spania. Przyznam że ostatnio trochę rewolucji w życiu miała bo tak się życie mi poukladało. Ale martwi mnie to ze ona po 5-6 godzinach snu w nocy mówi że nie chce spać albo ze się już wyspala. Chyba zacznę znów zapisywać jak wygląda jej dzień. Może dojdą do tegow czym tkwi problem. Ja sama mam ostatnio bezsenne noce więc i jej się nie dziwię. Pozdrawiam i proszę o pozytywne rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 2l7m i przestala spac w dzien 3 mce temu. Wstaje 6-7 i kladzie sie spac 19-19.30 nie chce wogole spać w dzień. W sumie mi to pasuje bo i tak nie umiem spać dłużej niż do 7. Zdarza się że wstanie 4-5 rano i wtedy śpi w dzień koło 12-13 przez 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyk
Dnia 30.12.2016 o 06:32, Gość Bezsenna z senności napisał:

Jezu dziewczyny czytam i zazdroszczę Ja musialam wprowadzić nowy rytuał bo mam się rozregulowalo. Moja ma 2 i 5 m-cy kładę ja 20 ale częściej o 21 zasypia Z drzemkami w ciągu dnia jest kiepsko. Zależy ile pośpi w nocy. Bywa że budzi się ok 2-3 i nie chce za Chiny spać. Wiec po walce do godziny 6 (tak 6!!!!) Zasypia znowu i wówczas wstaje ok 10 Masakra więc z reguły po takiej nocy w dzień nie śpi Ale kladziona jest i tak po 20. A bywają (choć rzadziej) noce gdzie się przebudzi zrobi siusiu i idzie spać dalej to wówczas budzi się o 8-9 i w ciągu dnia nie zmuszał jej do spania. Przyznam że ostatnio trochę rewolucji w życiu miała bo tak się życie mi poukladało. Ale martwi mnie to ze ona po 5-6 godzinach snu w nocy mówi że nie chce spać albo ze się już wyspala. Chyba zacznę znów zapisywać jak wygląda jej dzień. Może dojdą do tegow czym tkwi problem. Ja sama mam ostatnio bezsenne noce więc i jej się nie dziwię. Pozdrawiam i proszę o pozytywne rady.

To ja tobie zazdroszczę:-D wstaje mi o 2/3 a zasypia  21/22 i za Chiny więcej spać nie może.. w ciągu dnia zdarzy się drzemka 1,5/2h i zdecydowanie lepiej i głębiej śpi w dzień niz w nocy, nie umie spać beże mnie w nocy, dzisiaj poszedł spać po północy , po 3 pobudka. Ja już dostaje szału bo nie umiem tak funkcjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×