Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka w ciąży

Czy kobieta w ciąży poci się jakoś inaczej niż zwykle?

Polecane posty

Gość kobietka w ciąży

czy może pocić się bardziej intensywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to nie zauważyłam,żebym pociła się bardziej niż zwykle:) Chyba,że akurat były straszne upały, ale to normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie od poczatku pocilam bardziej niz zwykle, najpierw z nieustannego zmeczenia, a potem z otylosci :/ to chyba logiczne i normalne, co do zapachu to nie wiem, nie zauwazylam zeby mi pot inaczej niz smierdzial hehehe co do jakiegos takiego zapachu jako kobiety to chyba sie zmienia przynajmniej maz mi tak wmawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U siebie również specjalnie nie zauważałam różnicy :). Teraz też nie "czuję" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka w ciąży
no właśnie zastanawiam się czy to nie jest trochę dziwne, ze bardziej się pocę? bo czuję to, a nigdy w zyciu nie pociłam się tak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się zmienić, bo zapach jest uwarunkowany w dużej mierze przez hormony, a w ciązy mamy do czynienia z małą rewolucją hormonalną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka w ciąży
czyli można to uznać za coś normalnego? bo jak widać upałów nie ma teraz w Polsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu każda z nas jest inna, inaczej przechodzi ciążę, nie musisz się nic martwić :) Jeżeli pocenie się jest naprawdę intensywne pod względem ilości i zapachu to mogę polecić dezodorant antyperspirant firmy Vichy kulkowy. Są dwa rodzaje (oba używam i spełniają doskonale swoją rolę): do skóry wrażliwej i do skóry normalnej. Kupić można w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka w ciąży
no właśnie, aj eśli chodzi o używanie antyperspirantów w ciąży, to czy są bezpieczne dla dziecka? w ogóle jakiekolwiek zapachy, czyli wody perfumowane itp.? można stosować bez obaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z Vichy jest bezzapachowy, zapytaj w aptece, są też inne. Nie słyszałam, żeby dezodoranty szkodziły. Co do mocno perfumowanych to nie wiem. Nie lubię zapachowych. Jak chcę pachnieć to kupuję jakiś perfum, ale rzadko :) Wolę bezzapachowo, bo mam jeszcze mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie poce sie jak oszalala od kiedy w ciazy jestem:(Poza tym od poczatku ciazy jest mi wiecznie GORACO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×