Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o radę

Jaki rozmiar ubranek nosi 2-letnie dziecko ?

Polecane posty

Gość proszę o radę

Córeczka mojej znajomej ma dziś urodziny i chciałabym jej kupić jakieś ubranko ... niestety nie wiem jaki rozmiar nosi takie dziecko :( ... Dodam, że dziewczynka jest szczuplutka :) Będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
92-98?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę
No właśnie sama nie wiem ... ja mam 10-miesięczną córeczkę i ona też już niektóre ubranka nosi w rozmiarze 92.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klamowka
Wg rozmoarowki polskiej dziecko 2 letnie nosi rozmiar 92cm.Dziecko 3 letnie 98 cm.Ja sama mam corke 5 letnia i wg rozmiarowki polskiej powinna nosci 110cm i taki tez nosi ale w wiekszosci przypadkow bedzie to 116cmWszystko zalezy od firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na ubrankach piszą rozmiary wiekowo : 1,5-2 lata (92 cm) a potem 2-3 lata (98 cm). Ale różne firmy mają różne wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klamowka
To musi byc chyba baaardzo wysoka.Moja corka jest rowniez wysokim dzieckiem jak na swoje 5 lat a nosi ubranka w rozmiarze 104(szerookosc w pasie , bo na dlugosc to za krotkie) 110-116cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimonkok
O jezu-ona skonczy w styczniu dopiero 3 latka a jest wielka!!Sugeruje sie fota na slizgawce.Ile ona ma wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczek nieboraczek.
Obrzydliwepo co pokazujesz foty ze swojego usg?fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klamowka, to Twoja wysoka i szczuplutka. Moja ma teraz 3 lata i nosi 110-116 (zależy od firmy), ale jest dosć zbudowana dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
92 napewno bedzie za male moj nie nalezy do wysokich dzieci i ubranka 92 sa akurat a niektore za male a do 2 latek brakuja mu 3 miesiace mysle ze spokojnie mozesz kupic na 104 lepiej wieksze niz za male :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
92 napewno bedzie za male moj nie nalezy do wysokich dzieci i ubranka 92 sa akurat a niektore za male a do 2 latek brakuja mu 3 miesiace mysle ze spokojnie mozesz kupic na 104 lepiej wieksze niz za male :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę
Dziękuję Wam bardzo za pomoc :) Evi ... gratuluję drugiego maluszka :) i życzę szybkiego i łatwego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dwulatka i 2 m-ce
zaczyna wlasnie nosic rozmiar 86.. wzrost urodzeniowy miala 50 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma 13 miesięcy i 92 cm już są dopasowane więc body np. muszę kupować na 98cm .( przy urodzeniu miała 58 cm). Myślę że dobrym pomysłem jest kupienie np. sukieneczki na ramionach ( takiej do włożenie na bluzeczkę) np. rozmiar 104 wtedy po prostu będzie dłuższa a mama do tego włoży bluzeczkę odpowiadającą małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje tezszczuple i rajstopki np.na 104 a ubranka 89-104 i jest ok a maja 2 lata.zalezy co chcesz kupic?czy sukieneczke?czy spodenki?tu gorzej bo jesli szczupla to moga spadac,ja mam problem z kupowaniem spodenek bo wszystkie zaszerokiewiec jesli mysisz o spodenkach to ogrodniczki albo z regulacja szerokosci w biodekach.to samo ze spodniczkami.wiekszosc zestawow ubranek sa zle dobrane bo albo bluzka ok a reszta za duze albo sukienka lub spodenki ok a bluzka za duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma rok i 8miesięcy i nosi spodenki na 92 ale bluzki już na 98. Także na lato,jak będzie miała 2 lata szykuje jej ubranka w rozmiarze 98/104. Choć mam znajomą, która ma dziecko obecnie 3 lata i nosi 98. Między dziewczynami jest rok i 4miesiące różnicy a raptem 1rozmiar w ubrankach. Także zależy od dziecka. Na wysokie 2 letnie będzie dobre 98/104 myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Ale wasze dzieci są duże 🙂 Moja będzie miała w listopadzie 3 latka, a nosi rozmiar 80 - spodnie na długość są jej akurat, a nawet POWOLI zaczynają być za krótkie, ale za to w pasie masakra, bo wszystko co jej kupię jest za duże i choć na nogach są opięte, to w pasie jej wisi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×