Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mialmialmial

moze dziwne pytanie na tym forum,ale...

Polecane posty

Gość mialmialmial

powiedcie mi ile sie mniej wiecej placi czynszu w miekzaniach??? bo ja juz nie wiem co lepiej jest zrobic:czy kupic mieszkanie,czy dom??? tylko jak na razie nie mam ani grosza na te plany i nie wiem skad wziasc te pieniadza,ale tak chce sie was spytac o opinie,,,, i ja nie wiem skad ludzie biora tak duzo pieniedzy zeby kupic dzialki mieszkania i wogole???dla mnie to sa bajeczne ceny i nigdy w zyciu nie bedzie mnie stac zeby cokolwiek kupic :( taka jets rzeczywistosc...niestety ///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taatarata ttrtr
na kredyt biora np. na 45 lat :o u mnie w miescie czynsz 8 zl za metr :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płacę 470 zł za 3 pokoje, łazienka, kibelek, kuchnia, przedpokój, balkon w bloku z wielkiej płyty w Katowicach. 54 m2 Do tego dochodzi drugie tyle w postaci internetu, wody, gazu, prądu, telefonu i innych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialmialmial
to az tak duzo!!!!!!!!!!!!!!! nie zartujcie,,,, :( a podobno w teraz noeobdowanych mieszkaniach palci sie o wiele mniej,czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kawalerkę (kupisz za ~100 tys zł) czynszu zapłacisz około 270-300 zł w zależności od miasta. jeśli nie stać cie na zakup to wynajem kawalerki kosztuje ponad 1000 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak się płaci ja mam 3 pokoje, 55 metrów. czynsz 350 zł do tego woda, gaz, kablówka, internet. wszystkich opłat będzie z 700 zł Sosnowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czynsz w mieszkaniu spółdzielczym w Wawie - 37 m to 380 zł, a np w nowym własnościowym 50 m to 300 zł. A najlepiej się zorientujesz jak wejdziesz w oferty nieruchomości swojego miasta, tam są podane czynsze bo i od tego jest uzależniona atrakcyjność danego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wychodzi że w Warszawie są o 25% niższe czynsze niż w Katowicach. podobnie np. woda w Warszawie jest jedną z tańszych w kraju. uwzględniając jak się do tego mają zarobki w poszczególnych miastach - nie dziwię się że do Warszawy cała polska się zjeżdża pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem skad te czynsze
w Warszawie bierzecie. Ja za 69 m kw w bloku place samego czynszu 700 zl. Do tego dochodzi prad, telefon, kablowka, Srednio 110 zl miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem skad te czynsze
nie 110 tylko 1100 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialmialmial
az rece opadaja,,,tak drogo,,,,,,,nawet jezeli to jest moje mieszkanie na wlasnosc?? ja nigdy sie tym nie interesowalam,bo z rodzicami mieszkam w domu,,,, a te informacje to dla mnie szok,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem skad te czynsze
do ----------groszek W jakiej dzielnicy mieszkasz, że taki czynsz mały płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem skad te czynsze
moje - własność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×