Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tommek357

bałaganiarstwo i lenistwo

Polecane posty

Gość Tommek357
studiuje wieczorowo dostała sie (nie wiem jakim cudem na studia dzienne ale przenisła sie na wieczorowe bo "to niemozliwością jest...wstawac tak wczesniej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lippaaaaa
proszę..napisz ze żartujesz.... woli bulic za wieczorowe studia niz wstawac rano??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommek357
acha zeby nie było że sie uczy...Ma gadane....dobrze ściemnia...ale nie robi nic...nawet nie chce jej sie sciag porobić poprostu minimalizuje w kserze ściagi i kaze mi spinać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kqwety
tak wlasnie jest, ona wszystko zlewa bo wie ze i tak wszystko zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwedwedwd
temat jest bałaganiarstwo, ale tu nic nie pisałes, zeby ona bałagan robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lippaaaaa
dlaczego tacy faceci jak ty leca na takie dziewuchy?? 😭 ja chyba jestem za normalna i za dobra... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommek357
poprostu minimalizuje w kserze Książki oczywiście.. Dokładnie jej rodzice byli bardzo zli na te studia ale ona przestała przychodzic na dzienne bo ciagle zasypiała na zajecia i miała alternatywe albno mowia jej papa albo wieczorowo....bo miala sporo nieobecnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpolelelum
zakładam,że Ty jesteś ideałem......co do niej,musi być jakiś powód,ze tak długo śpi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kqwety
to sie nazywa depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommek357
ja z nią rozmawiam!!!!!!!!!!!!! nieustannie,ale ona uważa ze ja zycie traktuje zby poważnie i umre na serce!! mówi że zawsze miała takie podeiscie id zieki temu jest zdrowa i spokojna a nie jakas znerwicowana..jak ja czy jej rodzice... Ostatnio powiedziała"widziały gały co brały" Kuuuuurwa za co ja kocham tą oszołomkę?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie za to
ze ci robi loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się rozejdźcie skoro ona według Ciebie robi praktycznie wszystko źle i nie pasuje Ci jej sposób bycia. Widocznie Ty masz inną wizję udanego związku, ona - inną. I tyle. Może Ty jesteś "-" i ona "-" i się nie przyciągacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwedwedwd
pogadaj z nia szczerze ,to co tu mowisz powiedz, ze jesli sie nie zmieni, zacznies sie zastanawiac nad sensem waszego zwiazku, powiedz ja ze ja kochasz, ale nie mozesz tak zyc, ja tez kiedy taka jak ona byłam, ale maz ze mna zaczał rozmawiac, troche mnie wychowawac!!w konciu facet to facet!i powiem szczerze zmieniłam sie na..lepsze!!:)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facccettt
ale jak mozna miec taka wizje zwazku jak ta jego laska??? nikt normalny by tego nie wytrzymał To jakas rozbieszczona wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha z seksu
kurna, dobrze ma laska z Tobą..ja muszę wszystko sama, i już nawet facet mi nie potrzebny...tylko dla miłości, bo reszta do załatwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geccon
Czilukina 23 Jak Ty jesteś jak ta panna to ja bym Cię nie chciał nawet gdyby mi za Ciebie płacili... Leniwy pasożyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhhh
wiesz kocha to sie za cos..... ja kochmojego faceta bomam w nim oparce moge na niego liczyc...A ty za co ty ja kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lippaaaaa
podobno nie kocha sie za coś tylko mimo czegoś :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ma racje Twoja kobieta
wiedziales jaka jest, wiec nie powinienes byc rozczarowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PieknaMałgosiia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja jedna 22
Tommek357 no to moj facet jest podobny z tym ze nie balaganiarz, ale spieszy sie powoli, spi do 14 no i jego cel w zyciu nie denerwowac sie niczym haha no i len, nie robi nic oprocz tego co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeja szok ja jestem bardzo podobna do Twojej dziewczyny i tez jestem spod raka i tez wolalabym bulic za wieczorowe niz tak rano wstawac:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×