Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwdwedwedwd

czy jak pojawiły się rozstępy to już NIGDY nie znikną?

Polecane posty

Gość dwdwedwedwd

tak mi powiedziała, laska w poczekalni do lekarza, ale czy jej wierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie znikaja calkiem... moga tylko troche zblednac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqdwqedqewd
czyli jaki kolor maja jasniejszy?białe są czy jakie?sss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasposoby
Nie ma skutecznego sposobu na całkowite zlikwidowanie rozstępów, ale można je złagodzić: - laserem - wygładzić powierzchnię rozstępów, a potem przywrócić im kolor zdrowej skóry, - mikroterapią i pilingami chemicznymi - wyrównać powierzchnię rozstępów - mezoterapią - ostrzykiwać rozstępy i skórę wokół nich preparatami stymulującymi fibroblasty Rodzaj zabiegów jest specjalistycznych proponowany jest przez lekarza w zależności od rodzaju zmian. Nadal jednak najskuteczniejszą metodą jest zapobieganie. Aby nie dopuścić do powstawania rozstępów warto profilaktycznie używać szerokodostępnych kosmetyków uelastyczniających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli są jeszcze czerwone to ponoc mozna sie ich pozbyc całkowicie. Białe natomiast są nienaruszalne, choc są ponoc kosmetyki ktore je likwidują. Ale to musze sprawdzic dopiero:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balcerkowa
a niby jak mozna sie tych czerwonych pozbyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np dobrym ja minimalnie pozbylam sie ich kremem vichy i galenic ale mialam z boku tylko pare kresek, widac je bylo tylko po naciagnieciu skory p oporodzie stosuj ostre peelingi np z kawy, moze uda sie chociaz z malym stopniu cos zrobic, bo w calkowite ich pozbycie to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz podobno jak sie ma troche kasy na zbyciu to mozna chirurgicznie usuwać rozstępy czy jakies zabiegi laserowe, ale same na pewno nie znikna, chociaz ja pzred ciaza mialm od nastu lat i przy sporych cwiczeniach poznikalo troche, a teraz znow mam tak duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivienka
No co Wy mówicie, ja mam skłonność do rozstępów i już przed ciażą miałam ich sporo, ale nigdy tak naprawdę o nie nie dbałam. W ciazy smarowałam się dwa razy dziennie kremem gerbera i robiłam peeling z oliwy i soli i nie dość, że mi ani jeden nowy nie wyszedł, to te stare poznikały w 90%, a te co zostały, to sa praktycznie niewidoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawe bo ja w ciazy smarowalam sie jak glupia wszystkimi rodzajami fakt pilingu nie robilam ale nic potrafilam w6ywalic tubke na dwa dni i nic zero rezyultatow a teraz bede chciala wyprobowac kuracje u kosmetyczki i ,oze zmniejszy ale watpie ze usunie.owszem piling zmniejsza ale nie zwalcza rozstepow w to nie uwierze niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skksksk
Niestety, rozstępy zostają na całe życie. Zależy jednak od skóry, na ile będą widoczne. Ja mam np tak cieńkie i malutkie, że prawie ich nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka hulanka
tamara a wiesz moze w jakim studiu kosmetycznym likwiduja te rozstepy....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×