Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam pomyslu na nicka

ślub 16.08 2008

Polecane posty

Gość nie mam pomyslu na nicka

Kto jeszcze? na jakim etapie przygotowywan jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawinka7
My. Mamy zarezerwowaną salę, kościół, przesłuchujemy zespoły muzyczne i w tym tygodniu jeden wybierzemy, mam upatrzoną suknię, ale jeszcze jej nie mierzyłam, ani żadnej innej. Pod koniec stycznia będzie czas na zamówienie zaproszeń, kurs przedmałżeński w lutym (jednodniowy), od lutego zacznę poszukiwania sukienki, koni i gołębi (to akurat będzie łatwe), pierwsza piosenka wybrana, co więcej? Pozdrawiam, Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pomyslu na nica
hej kawinka7 :) my narazie mamy kosciol, orkiestre, zaproszenia zamowione, sala oczywiscie..hm co jeszcze nie mamy kamerzysty.. a mieszkamy teraz za granica i przyjedziemy miesiac przed.. mam nadzieje ze wtedy uda mi sie i sukienke kupic i w ogule.. pytalam w 1 salonie czy wystarczy ze przyjde 3 tyg wczesniej i dowiedzialam sie ze tak, to samo z obraczkami, wystarczy nawet kilka dni przed.. no a jak samopoczucie? no do mnie narazie nie dociera to wszystko :) haha.. kurs juz mamy ale jeszcze jest jakies spotkanie w poradni przedmalzenskiej, zastanawialam sie ostatnio nad pierwszym tancem (chcemy sie zapisac na jakis kurs tanca bo bez tego nie pojdzie..) i nad tym co powiedziec rodzicom.. co im kupic.. niedawno wyczytalam, tez na kafe na jakims forum ze nalezy zlozycz podziekowania rodzicom i mozna obdarowac ich jakims upominkiem w postaci chociazby kosza ze slodyczami czy czym w tym stylu.. wiesz cos wiecej o tym? jakie Ty masz pomysly? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy zamowiony kosicol, salę, kamerzystke, samochód, zespół. Obecnie wybieramy fotografa i szukamy florystki aby udekorowała kościół. Suknię, obuwie zostawiam sobie na kwiecień -maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×