Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciezka sprawa

Urzadzenia do cwiczen na modelowanie sylwetki i antycellulit?podzielcie sie...

Polecane posty

Gość Goskahh
Mnie osobiście wydaje się że tutaj dobrym sprzętem do ćwiczeń będzie atlas który idealnie modeluje różne partie mięśni. Zobacz zresztą na ofertę tego sklepu internetowego https://www.omega-fitness.pl/atlasy-do-cwiczen-cat-296.html Gdzie w dobrej cenie można znaleźć taki sprzęt do ćwiczeń. Sama się noszę z kupnem. Mój mąż co trenuje kulturystykę powiedział mi że sam chętnie miałby tak sprzęt w domu i by się na nim rozgrzewał codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałam że orbitreki są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilia88
Nie ma jednego uniwersalnego sprzętu na wszystkie partie ciała. Jeśli chcesz naprawdę wziąć się za siebie i uzyskać pięknie wymodelowaną sylwetkę to zrób sobie w domu - jak masz miejsce - taka mini siłownię / fitness klub :) Koniecznie też zainwestuj tam w tv :) Co do tego gdzie kupić sprzęt to bardzo dobrą ofertę ma Sports ST - http://sportsst.pl/produkty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno czasem o znalezienie czasu na ćwiczenia, dlatego dałam się namówić na trening z Elektrostymulacją mięśni w Poznaniu. Byli jakiś czas temu z informacjami u nas w biurze http://bodyactive.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie jestem zadowolona nad moją sylwetką :( Mam grube uda, zbyt dużo tkanki tłuszczowej na brzuchu. Już nie wiem, co robić. Myślałam nad zabiegiem modelującym sylwetkę. Czy ktoś jest w stanie mi coś polecić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oszczędziłam i zdecydowałam się na zabieg Karboksyterapii w klinice Dr Michajłowskiego w Gdańsku. Szczerze?? Może i cena wysoka ale tak skutecznego sposobu na redukcję nadmiaru tkanki jeszcze nie stosowałam.. mi na moją figurę nie pomagały nawet regularne ćwiczenia. To chyba kwestia genetyki, ale ja jestem żywym przykładem na to że można sobie pomóc :) Czy ktoś też stosował podobne zabiegi? Co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha! Ja też byłam w tej klinice :D ale ja byłam na endermologi lpg...słuchajcie, poprostu kosmos - cellulit których nie ruszyły nawet ćwiczenia poprostu się rozpłynął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska00000
ciekawe.... szkoda, że te zabiegi zarezerwowane są tylko dla zamożnych osób.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajjjj tam pierdzielisz :) trochę oszczędzania, wyrzeczeń i możesz sobie zafundować coś dla siebie :) Ja robię sobie co jakiś czas prezenty typu: wyjście do spa na cały dzień, zabiegi na cellulit itp itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka199
Byłam na tych zabiegach modelujących sylwetkę ale Pani w klinice powiedziała mi wtedy, że gdy nie ćwiczę, to jest to trochę strata kasy, więc postanowiłam przezwyciężyć swoje lenistwo i wziąć się też za ruch. Później wróciłam na zabiegi już w dobrej formie a Pani aż przetarła oczy ze zdumienia ;- ) hhehe zdziwiła się. No i byłam na serii endermologii i powiem Wam.. po cellulicie już praktycznie ani śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy90
Właśnie wracam z zabiegu karboksyterapii, ałłłł trochę mnie uda bolą ale generalnie świetnie się czuję, bo czuję, że z zabiegu na zabieg (a mam ich jeszcze 5) tłuszcz odpuszcza :) jeśli ktoś jest ciekawy w jakiej klinice można zrobić takie zabiegi to polecam klinikę dr Michajłowskiego w Gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurczę, a akurat zastanawiałam się gdzie w 3city jest jakaś dobra klinika :) dzięki!!!!! jutro tam zadzwonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie ceny są w tej klinice????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena288
też chcę zainwestować w zabieg.. nie mam już siły na moje nogi. Żebym od 5 lat nie mogła się odważyć na krótkie spodenki to jest już szczyt wszystkiego... polećcie jakąś klinikę w 3city PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrota29
Wszystkie sposoby są dobre, najważniejsze to nie poddawać się. Ja ćwiczę, trzymam się diety, myślę pozytywnie, ale mimo wszystko po drugiej ciąży został mi nadmiar skóry z którym postanowiłam zrobić porządek. Polecacie tą klinikę Cosmetologica - co zadecydowało u Was o wyborze akurat tej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomocyyy szukam dobrej klinikiw trójmiescie! PILNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam klinikę cosmetologica, bylam tam niedawno na zabiegu maximus... po ciązy nie moglam uporac sie z brzuszkiem a raczej skóra, ktorej bylo w nadmiarze :) teraz juz nie mam tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×