Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciezka sprawa

Urzadzenia do cwiczen na modelowanie sylwetki i antycellulit?podzielcie sie...

Polecane posty

Gość ciezka sprawa

Jestem na wykonczeniu.... po krotce opowiem o sobie tzn.o mojej walce z soba.Nigdy nie bylam chuda...ale zycie sie toczylo znalazlam swoja druga polowemamy od 1,5roku dziecko i postanowilam wziasc sie za siebie!Gdy przestalam karmic odrazu zaczelam dzialac diety, masaze..itd.udalo sie schudlam 14kg.waze mniej niz przed zajsciem w ciaze, cellulit troche znikl ale nie calkiem no i do tego full rozstepow obwisla skora na brzuchu no coz tego juz sie nie da odwrocic.Problem tkwi teraz w tym ze odpuscilam troche i przybylo mi 4kg.i wim ze musze zaczacszybko dzialac bo waga wroci w podwojeniu.NAJGORSZE JEST W TYM WSZYTSKIM TOOO ZE MAM OKROPNE UDA LATAJACE I NA NICH TONA CELLULIT NIE WSPOMNE O PUPIE TAK SIE ZLEWA Z TYMI BIODRAMI UDAMI....MAM FIGURE GRUSZKI SZEROKA PUPA I DO TEGO TE UDA BOKI TO NA KAZDYM AZ CZUC Z 4CM.TEGO SWINSTWA.Wydalam ostatnie pieniadze prawie na walke z tym swinstwem bralam dwa misaice cellasene i pomoglo sporo ale po kuracji powrocilo z podwojona sila a 300zl.poszlo.Pozniej kremy balsym itd...Teraz znow zaczelam cellasene ale widze ze koncze drugie opakowanie i nie widac efektow! Bardzo sie rozpisalam wiem przepraszam ale mysle ze przydalo by mi sie jakies urzadzenie pozadne do wymasowania tego cellulitu rozbicia go a przy okazji musiala bym wyksztaltowac jakos uda pupe bo sie okropnie zlewa z udami jest szeroka a celulit jest kosmicznie duzy!!!! Myslalam zeby kupic masazer ten stojacy z pasami moze on mi pomoze akos uksztalotwac moja sylwetke?pozbede sie cellulitu? podzielcie sie swoimi doswiadczeniami na temat jakis urzadzen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka sprawa
prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka sprawa
nikt...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka sprawa
proszeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka sprawa
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka sprawa
czytalam tez o jakims sprzecie do masowania z philipsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka sprawa
chyba sie zalamie nikt nic..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym radziła zainwestować raczej w przyrząd do ćwiczeń albo płytę z ćwiczeniami. Ja swojego czasu porządnie ćwiczyłam i łykałam codziennie 1000 mg l-karnityny. Celulit miałam koszmarny, ale znikał bardzo szybko. Mimo że od tamtego czasu sporo utyłam to celulitu nie mam prawie wcale :) Kremów nie używałam bo mi się nie chciało :) Po za tym niezły jest piling z kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłówka
Ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia... Trening aerobowy co najmniej 3 razy w tygodniu po 30-40 minut. I jeszcze: tabsy anty bierzesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka sprawa
nie nie bioore tab.antykoncepcyjnych i chodzi o to ze z fitnesem jest u mnie ciezko mam kawalek do miasta i mam male dziecko wiec nie moge regularnie uczeszczac na zajecia a w domu zwykle cwiczenia hmm..ciezko mi sie zebrac myslalam ze moze z jakims urzadzeniem bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka sprawa
a cos o tej maszynce philips cellase slyszalam ale nie znam zandych opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 30
Jeżeli nie możesz nigdzie zapisać się na ćwiczenia, to zamiast wydawać kasę na niesprawdzone urządzenia, które w "cudowny" sposób mają ukształtować twoją sylwetkę, kup lepiej rower treningowy (taki z hipermarkeru wystarczy) i komplet hantli- na początek 2-3 kilowe spokojnie wystarczą. Nawet przy maleństwie znajdziesz dziennie 45 minut czasu na ćwiczenia. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 30
Aha, i jeszcze warto kupić ciężarki na nogi w formie zapisanych na rzepy opasek. Rewelacja do ćwiczeń na nogi. I naprawdę widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiosny 30
Ja sie właśnie zastanawiam nad tymi obiążnikami na nogi. Nie pogrubia to ud? Jaką wagę najlepiej wybrać i jak ćwiczyć z nimi. Proszę odpowiedz. Czy rzeczywiście są dobre efekty? Bedę wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 30
Ja mam obciążniki na nogi po pół kilo każdy, niby nic, ale jak jeszcze ćwiczy się w adidasach, to jednak trochę jest. Przykładowe ćwiczenia: - klęk podparty, ręce oparte na łokciach, unoszenie wyprostowanej nogi w górę i powolne opuszczanie. - pozycja jak wyżej, unoszenie nogi zgiętej w kolania. =- leżysz na boku, unoszenie nogi w górę, ale nie strasznie wysoko, liczy się bardzo wolne tempo ruchu, aż dobrze poczujesz mięśnie - bierzesz krzesło, stajesz za jego oparciem i wspinasz się na palce, najpierw wolno 10 razy, potem 10 x szybko. Rewelacja na lydki - jak wyżej, podnoszenie nogi w bok. Akurat konfiguracji podnoszeń nogi jest bardzo dużo. Uda nie rosną, mięśnie się kształtują, ale nie rosną, bo to jednak nie jest tak naprawdę gimnastyka siłowa. Nogi robią się naprawdę smukłe. Ale musisz solidnie i uczciwie ćwiczyć, minumum 30 minut, co drugi dzień. Jak jeszcze przypomnę sobie przykłady ćwiczeń to tutaj wrzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiosny 30
Dziękuję Ci bardzo. Rzeczywiście tego typu ćwiczeń jest sporo, można kombinować. Rozumiem że ruchy raczej powolne, a nie szybkie. Myslisz, że jak ćwiczę bez butów to waga 0,75 kg jest ok? Czy lepiej 0,5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 30
Lepiej ćwicz w butach, stabilność kostki jest naprawdę ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiosny 30
Ok, posłucham Ciebie. W butach i 0,5 kg :) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Podbijając ten temat zastanawialiście się kiedyś nad jakimiś wyszczuplającymi zabiegami? Czy warto w ogóle inwestować w takei rzeczy czy lepiej jest tradycyjnymi metodami walczyć z cellulitem i o szczupła sylwetkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierz w kremy urządzenia
nie wierz w zabiegi tak naprawdę potrzebujesz tylko dwóch rzeczy: racjonalnej diety i ćwiczeń wiesz że masz obwisłe ciało i sflaczałe mieśnie, tego nie usuną cud tabletki, by ujędrnić ciało trzeba zdrowo się odżywiać i wzmacniać mieśnie zamaist wydawać kupę kasy na tabletki kup płytę dvd z callaneticsem lub jogą i ćwicz codziennie lub co drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssssssssssssss
ja używałam regularnie od miesiąca Relax&tone i widzę efekty. jestem młoda i szczupła, a cellulit zawsze miałam i to ogromny. jezdze na rowerze, skacze przez skakanke mniej jej słodyczy (ale po prostu latem jem ich mniej) i masuje sie i widze postepy!!!! takze polecam! do tego duzo wody, moze basen? no i pewnie dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotika
Ja nie jestem w stanie ćwiczyć w domu sama. Wolę w grupie mam większą motwyację. Poza tym jeśli chodzi o zabiegi to ja miałam kiedyś jeden i efekty były naprawdę niezłe już po pierwszym razie. Na wiele różnych sposobów można wymodelować sylwetkę. Według mnie warto się przejść do jakiejś klinik jak ta warszawska iq medica na konsultacje i wybadać czy jakiś zabieg jest na m potrzebny, jeśli tak to co przy danym problemie będzie najbardziej odpowiednim rozwiązaniem. Oczywiście i tak po takich zabiegach trzeba zachować minimalną aktywność fizyczną i zdrową dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucas2323
Próbowałam zrzucić parę kilo na różne sposoby, ale bez dobrych rezultatów. Powiem, że dopiero platforma wibracyjna mi coś dała. Ćwiczę różnie, czasami wykonuję jakieś ćwiczenia, a czasami pozwalam by wibracje same pracowały ;-> Poszło już 6 kg i liczę na kolejne ubytki tego typu ;-) Tę moją platforme można sobie sprawdzić na stronie www.casada.pl/Products/33/Power-board. Jest tu szczegółowo opisana i dołączono filmiki pokazujące dokładnie jak to działa. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabryśkaJ
Chyba nie polegałabym tylko na takich urządzeniach z których można korzystać w domu. Jak chcesz dobrze wymodelować sylwetke i pozbyć sie cellulitu musisz postawić na coś jeszcze. Z tego co słyszałam to zabiegi Icoone sa bardzo dobre. Poszukaj jakiejś dobrej oferty. Widziałam niedawno ze tutaj http://www.vicihair.pl/ teraz te zabiegi są o 50% tańsze. Sama zastanawiam sie czy nie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w Vici w Krakowie ale na zabiegach Venus Freeze. Też mają działanie modelujące sylwetkę i redukujące cellulit. Jestem po serii ośmiu zabiegów i efekt jest naprawdę niezły :) A pierwszy zabieg kosztuje tylko 99 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka90
ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz dieta ;P zrezygnuj ze słonych przekąsek zwłaszcza zupek chinskich i innego tego typu śmieciowego jedzenia, bo to jest najgorsze. słyszam, że dobre są też specjalistyczne masaże/zabiegi. wybieram sie na taki w następny weekend do spa w Talaria w Trojanowie i mam nadzieję, że pomogą tym bardziej, że połącze tutaj przyjemne z pozytecznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliwka90 - nie polecam, kasa wyrzucona w błoto ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×