Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekoooooonatura

On lubi tylko młode ciałka

Polecane posty

Gość ekoooooonatura

brrrrr az mnie zmroziło :( to powiedział facet po 40 ale bardzo dobrze sie trzymający do mnie ( mam 25 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała flagaaaa
jestes dla niego za stara? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego postanowiłam już zawsze być sama:O Przynajmniej nie będzie ryzyka trafienia na takiego palanta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze sam ma stare
a mlode babki raczej nie lubia staruchow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazik
ja powiem tak . JAk bede stary i nie bede mial dziewczyny to wiadomo jest ze latwiej znalesc młodsza dziewczyne niz starsza , bo kobiet 40 letnich wolnych jest mało , a nawet jak sa to maja dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała flagaaaa
jestem w szoku ze taki stary byk splesnialy smial powiedziec ze 25latka jest dla niego za stara, masakra- moze to pedofil?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekoooooonatura
nie powiedział, ze jestem za stara tylko takie własnie on lubi tzn młodsze są jeszcze lepsze bo ja juz niedługo bede "stara d...":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekooooonatura, naprawdę obchodzi Cię opinia kogoś takieg? :( Przecież idiotów i dupków na świecie nie brak, jak nie nabierzesz dystansu, to każdy z nich będzie mógł Cię zdołować :( Facet sam sobie wystawia recenzję. Jego kręcą tylko dziewczyny do 20-go roku życia, a Ciebie faceci posiadający mózg. Nie pasujecie do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała flagaaaa
to jakis psychol, mam kuzynkę ktora ma 19 lat i ma obrzydliwe cialo:obwisle cycki, straszne rozstepy a ja mam 26 i nie chwalac sie kazdy sie pyta czy moje pierssi nie sa sztuczne bo sa takie jedrne.Nie nosze stanikow. Tak samo nie jedna 30latka bije wygladem na łeb taka nawet 18-latke a ten facet to widac jakis nieodswiadczony erotoman gawedziarz z kryzysem wieku sredniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princesska1
Mam 23 lata i jestem w szoku, ze stare pryki maja w ogole czelnosc mnie podrywac. Co oni w ogole sobie mysla??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kim ty sie zadajesz
? z jakims oblesnym pedofilem erotomanem? weź moze zmien towarzystwo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się już naprawdę zestarzejesz za dwadzieścia lat i naprawdę potrzebny będzie remont, możesz sobie podciągnąć to i owo. On ma gorszy problem: transplantacji płata czołowego jeszcze się nie praktykuje, a na viagrze też daleko nie zajedzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasami się krzyżują...
z innymi drogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×