Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Inteligentna odp :)To ja Cie śpiąca przepraszam...juz nie bede zaczepiał 👄jak egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egzamin ok ;-) zaliczyłam na 4.5... więc chyba nie jest najgorzej ;-) to na pewno to siedzenie przed komputerem tak długo dobrze mi służy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo!!!!!!!!I nie siedz tyle przed kompem bo zaczniesz swiecic;) Mi juz jakies radarki rosną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynym i ostatnim;)Wiec drogi kolego robi sie tu za ciasno... Szukaj gdzie indziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynym i ostatnim;)Wiec drogi kolego robi sie tu za ciasno... Szukaj gdzie indziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie rozumiem dlaczego Ciebie to tak interesuje??? wybacz ale muszę Cię zawieść ponieważ mnie nie trzeba przygarniać. ja jestem niezależną kobietą tak dla zaspokojenia Twojej ciekawości i dobrze sobie radzę. a moje sprawy prywatne są moimi a nie Twoimi. przepraszam jeśli wykażę się brakiem kultury ale od tej chwili będę Cię traktowała jak powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllllll
witam dziobalko wogóle nie zwracaj uwagi na to COŚ bo to COŚ nie jest tego warte.... kobieta z dzieckiem jest tak samo wartościowym człowiekiem co bez dzieci a jak dużo..... ma do oferowania ;)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goya » Tęsknota Zapraszam wiatr, choć rzadko to robię, A serce wali mi na myśl o Tobie, I dłonie mam suche bo nie głaszesz ich Niedługo opadna jak uschnięty liść... Mówią, że tęsknota jest po to żeby jej nierozumieć Mówią, że tęsknota jest piękna wtedy gdy i ktoś ją czuje W powietrzu się unosi echo Twych słów Po sobie widze, że nie ma Cię znów I w każdy dzwięk wsłuchuję się Może z jednym z nich pojawisz się Mówią, że tęsknota jest po to żeby jej nie rozumieć Mówią, że tęsknota jest piękna wtedy gdy i ktoś ją czuje Mówią, że tęsknota jest po to żeby jej nie rozumieć Mówią, że tęsknota jest piękna wtedy gdy i ktoś ją czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek Kaczmarski » Tęsknota W pubie Aborygen w podartych dżinsach pije żółte piwo Jego czarny wzrok przechodzi nad pustynią moich źrenic Przenika bez trudu poza horyzont moich myśli Nie zatrzymuje się nad stojącymi sadzawkami europejskich pojęć Zamiast tego żłobi dziwne znaki w miękkim wapieniu mojej czaszki Czarne kolano Aborygena Z przetartego płótna amerykańskich spodni Patrzy na mnie także A może tylko tak mi się wydaje Może on jest po prostu pijany A ja tęsknię za Nieznanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu ccccccccc
Shout » Przepraszam za miłość Znów siedzę sam wśród czterech ścian Już zamknięty czas wspólnych dni To już koniec, koniec To był tylko sen piękny sen Znów słyszę głos wciąż jeszcze trwa Chodź brak mi sił by powiedzieć że To już koniec ,koniec To był tylko sen piękny sen... przepraszam więc. Przepraszam Cię za miłość mą Wybacz mi że Ciebie wybrałem Przepraszam Cię za miłość mą Wybacz mi że jesteś mi bliska... wybacz mi Kolejny dzień przeżyłem sam Nie liczę dni bo szkoda łez To już koniec ,koniec To był tylko sen piękny sen Ja czekam wciąż na miłość Twą I nie mów mi że szkoda łez I że koniec, koniec To był tylko sen piękny sen... przepraszam więc. Wita, Wszystkich--ten wpis to podszywacz;) 19:56 buccccccccc Nie denerwuj się Wampirko, bo Dziobalce należał sie taki opie**ol... Miłego dnaia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t a k i 1
Edyta Geppert » Przepraszam, że żyję Przepraszam, że żyję Przepraszam, że piję Przepraszam, że tyję Choć szczęścia mi brak Przepraszam, że minę Przelotnie jak ptak. Przepraszam, że nie jem Przepraszam, że jem Przepraszam, że nie wiem Przepraszam, że wiem. Meldowani na tej ziemi tymczasowo Zapomnieni poprzez Boga już na amen Zapatrzeni w skrawek miejsca, w dane słowo Czemu wciąż wpadamy w sidła taki same. Przepraszam, że żyję... Chociaż przyszło żyć pod miedzą i za lasem Tu gdzie deszcze przemijają monotonnie Poigrajmy sobie czasem - sobie z czasem Przewalajmy się z hałasem przez historię. Przepraszam, że żyję... A gdy przyszło nam urodzić się dziewczyną Skaleczoną, jak ta czajka, przez mężczyzną Kupmy sobie dobre, stare, mocne wino I śpiewajmy, nie zmieniając serca w bliznę. Przepraszam, że żyję... Meldowani na tej ziemi tymczasowo Przyodziani w tanie palto i Ojczyznę Odgrywajmy los na nowo i na nowo I śpiewajmy, nie zmieniając serca w bliznę. To świetnie, że żyję To świetnie, że piję To świetnie, że tyję Choć szczęścia mi brak Nie szkodzi, że minę Przelotnie jak ptak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... już jestem ;-) ale wirusów złapałam :P beznadzieja... mój program anty się zamotał :(... ale juz powinno być ok ;-) a co u Was? jest tu ktoś o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vir » Dobrze że jesteś Nie znam dróg, którymi iść Błądzę wiem i wracam znów Chciałem mieć, czego mi brak Nie będę miał już skądś to znam. Gdybym mógł dziś cofnąć czas, Gdybym mógł coś zmienić w nas, Tyle Ważnych słów, emocji kres Już nie liczy się, inaczej jest. Ale Dobrze, że dziś jesteś blisko Za te kilka chwil oddałbym wszystko I nie mów nic, to wystarczy, Że jesteś tu i na mnie patrzysz. Nie znam dróg, którymi iść Błądzę wiem i wracam znów Chciałem mieć, czego mi brak Nie będę miał już skądś to znam. Ale Dobrze, że dziś jesteś blisko Za te kilka chwil oddałbym wszystko I nie mów nic, to wystarczy, Że jesteś tu i na mnie patrzysz ❤️Jak humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Renata Przemyk » Łatwo uwierzyć Łatwo uwierzyć Że jeśli masz mocy czar Potrafisz zakląć Mężczyznę w drzewo lecz co to da Zaszumi i tak Łatwo uwierzyć Że miłość przepaskę ma Na ślepych oczach Rozgrzesza krzywdy bo jedno wiem Nie kocha się za... Łatwo uwierzyć Że rozpacz lasu ma twarz Spadnie korona Z głowy co puchnie mądrością lecz Za mała na świat Łatwo uwierzyć Że zginie lecz pośród braw Ten który zbawić Chce cały lecz nie swój własny świat Bo wojną za gwałt Łatwo uwierzyć Że każdy najgorszy cel Uświęca środki Lecz kara prędzej dosięgnie cię Nim czerń zmąci biel Trudno uwierzyć Że z tafli czystej jak łza Wypłynąć może Od ludzi ponoć silniejsze zło By w nich sięgnąć dna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym by zapach Twój i niemy blask twych oczu przybył do mnie wraz z płatkami kwiatów TYch które wysłałes do mnie kurierem ubranym w najszczerszy karmin;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co sie dzieje ?Przecież humorek był? Spiąca jak TY sie smucisz to mi też żle:( Wampirka ładna piosenka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×