Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

jest tu ktoś? no nie przesadzajcie...:P taka młoda godzina a wy już śpicie? to ja napiszę jakąś wypocinę... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllllll
ja jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllllll
Jak twój egzamin bo jestem ciekawa mocno kciuki trzymałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem bo wyniki będa dopiero jutro;-) ale jestem dobrej myśli... ;-) chyba dobrze mi poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierszokletka
Gdzie jest Michał?A Wampirzyca znowu robi zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllllll
Puka i nie pyta czy może wejść... Wchodzi choć nie proszona , Uśmiechnięta i rozpalona ... Choć długo oczekiwana to z niedowierzaniem przyjmowana ... MIŁOŚC taka właśnie jest ....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllllll
To tzrzymam kciuki dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllllll
trzymam :) oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał wyjechał za granicę do brata i długo go nie będzie. planuje powrót na koniec roku. no i to chyba powinno Ci wystarczyć Aniu. więc daj już sobie spokój, prosze bo to się staje bardzo męczące... kamillllllllllllll trzymaj mocno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu c
Fajny filmik;)I tak go oczarowała ,a jak wstanie(pistolety na wampirki nie działają tylko kołki)to znowu go zdobędzie;)ach te kobiety....Miłej nocki wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustka i zagubienie są nieusuwalną częścią kultury mojego serca wystarczającą jedynie do głębokich przemysleń i tęsknoty... Boshe... cóż za głupoty... przecież myślenie stało się sztuką ginącą tak właściwie od czego pochodzącą? po co tyle rozmyślamy? mówimy że po wielkim rozczarowaniu już nikomu serca nie oddamy? po co takie głupoty gadamy??? przecież człowiek w życiu spotyka wiele miłości a nie tylko jedną od narodzenia żyje i wiele razy przez te miłości po kątach w życiu płacze... wyje... i co wychodzi z tego myślenia??? stany takie jak: zagubienia... brak sensu istnienia... grzechu czynienia... może lepiej być człowiekiem bezmyślnym robić wszystko w pośpiechu nie zastanawiać sie... żyć w grzechu... zdradzać gwałcić i nienawidzić... wtedy jednak człowiek jest taki malutki niczego sobą nie reprezentuje... bezmyślność ma chyba złe skutki... ale bywają skutki, które są jeszcze gorsze, to skutki myślenia... bo przeważnie w złości i w chwili utraty miłości człowiek ma najwięcej do powiedzenia... a potem żałuje i sam nad sobą się lituje... bezmyślność to pustka myslenie to samego siebie czasem pogrążenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu słów mi brakuje. powiem tylko tyle. nie chcę Cię stąd wyrzucać ponieważ mam swoją kulturę osobistą i ten topik jest otwarty dla wszystkich ale miej na tyle honoru i odejdź sama. namieszałaś w życiu moim, Wampirzycy i Michała. a teraz jeśli chcesz coś udowodnić to załóż swój własny topik a nie depczesz ludzi na moim. więcej nie mam na ten temat nic do powiedzenia. a jeśli chcesz nadal tu zaglądać to zachowuj się jak dorosła, dojrzała kobieta a nie jak gówniara która osądza ludzi nawet ich nie znając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nikogo juz nie ma....nie miałam czasu wcześniej napisac..nauka, nauka, nauka... Jest dobroć Jest dobroć która niczego nie pragnie i jest mi odmówiona Jest miłość która pragnie wszystkiego i jest mi odmówiona I jest czułość której wszystkiego za mało to ja jestem tą czułością Kamieńska Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocałunki Pocałunki ukryte w granatowym krzaku w koszu deszczu Cicho Ktoś idzie Serce Ciemnej Bramy Zmiłuj sie nad nimi Pocałunki krople słońca Nieskończoność pachnie macierzanką Pocałunki gorace skrzydło ognia im uległe powietrze noc dzień Poza nimi nie ma ani ziemi ani nieba ani samotności Pocałunki puch topoli Śpij spokojnie Jestem z tobą Będę z tobą gdy odejdzie mrok Pocałunki srebrne siadające na włosach jak szron Pocałunki daremne Zaciskasz powieki Nie oszukasz Pocałunki czarne oplątane ciasno sznurkami lotów nietoperzy żeby nie uciec Hillar Małgorzata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomka Gdybyś był blisko dałabym ci tę pierwszą poziomkę Mówiłabym Weź najmilszy to jest kropla słońca Ty jesteś daleko a poziomka ma kształt łzy :( Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoto opada powoli między niebem a ziemią myślą osiwiałą trzymane którą mojra przetnie gdy pamięci zbraknie samotna ławka w parku cisza jesienią szeleści pomarszczone wspomnienia bruzdą biegną na fotografii pomiętej od uczuć kropi deszcz słoną wodą za tymi których nie ma lecz są nadal- - odwieczny paradoks źródło swoje w tęsknocie odnajduje Ślubowska Witajcie śpiochy;)Dziś mam dużo zajęć ale bede tu od czasy do czasu wpadał.Trzymam kciuki śpiąca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe... jakie z Was ranne ptaszki ;-) a mi się taaaak dobrze spało... ale nie... trzeba wstać... przecież komputer ważniejszy :P witam wszystkich ;-) Taki1- trzymaj kciuki do późnej nocy ponieważ o 19.30 mam kolejny...;-) ale już ostatni tydzień i człowiek chociaż odpocznie troszkę... przy komputerze pewnie :P Wampirko--- cieszę się że żyjesz... buziaki dla wszystkich na cały dzionek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 powstaje poprzez połączenie [ wyrazu kwiatek i zamknąć nawias], tak samo usta ;-) zresztą ktoś mnie uczył że to tak jak z komunikatorem internetowym gadu-gadu.... ;-) interlokutorko moja kochana... to chyba Ty mniew uczyłaś :P trzymam kciuki... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wesola-stokrotka.wrzuta.pl/audio/5zQkxPFLy3/seweryn_krajewski_-_czekasz_na_te_jedna_ch ---->śpiąca tak na początek..... .Czekasz na te jedną chwilę, Serce jak szalone bije... Zrozumiałem po co żyję, Wiem, że czujesz to co ja... Ej za krótko trwa godzina... Niech sie chwila ta zatrzyma, Moim szczęsciem chcę nakarmić, Calutki swiat zdziwiony tak... Ref.Wielka miłość-nie wybiera... Czy jej chcemy-nie pyta nas wcale... Wielka miłość-wielka siła... Zostajemy jej wierni na zawsze.. 2.Miną lata,gwiazdy zgasną... Fotografie w głowie zasną... Gdy nas ludzka złość rozłączy, Ja i tak odnajdę Cię... Kiedy rozum każe zwątpić, Czekaj-zadrży świecy płomień... Bo po drugiej rzeki stronie... Ja dobrze wiem-tam ogród jest..xD Ref.Wielka miłość-nie wybiera... Czy jej chcemy-nie pyta nas wcale... Wielka miłość-wielka siła... Zostajemy jej wierni na zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co? wiesz co zrobiłeś wklejając moją ulubioną piosenkę? :P kobiety nie płaczą...kobiety nie płaczą... kobiety nie płaczą... a może moja stopka tak na Ciebie podziałała? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęście... heeh... szczęście jest jak biały goląb siedzący na dachu- domu tego, do którego przyleciał... ale czy siedzi tam wiecznie??? odleci... nie wiadomo kiedy, nie wiadomo dokąd... lecz duze prawdopodobieństwo, że na jego miejsce przyleci inny... niekoniecznie biały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpie gołebi---po filmie ptaki----brrrrrrrrr szczescie to sztuka dostrzegania drobiazgów i cieszenia sie nimi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×