Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

:(Tęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęsssssssssssknnnnnnnnnnnnnnnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem tchórzem i walcze i dzwonie i wlkejam piosenki wysyłam eski na dobranoc i nawet przyjade;)mówiłem ze jestem rycerzem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę Ci napisać bo miałam Ci już rad nie dawac a to by było dla Ciebei wskazówką... ale ja kiedy mi zależy i kiedy wiem że komuś zależy na mnie to pielegnuję to uczucie najlepiej jak tylko potrafię... cholera:((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry....🌼 no...już dzisiaj mi lepiej... ale chyba nie mogę pisać bajek na dobranoc bo potem mi samej się śnią :P:P nawet nie śmiem pytać czy ktoś tu jest ponieważ to oczywiste że tylko ja jestem taka świrnięta i tak wcześnie wstaję... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy przyjdzie wiosna ujrzysz mnie pierwszy raz tylko pamiętaj wtedy by nie rzucać we mnie kamieniem... lepiej rzuć natychmiast ciężki głaz... w moja stronę... który przygniecie mnie doszczętnie i nie pozwoli się męczyć który doprowadzi do mojej śmierci zanim zacznę do Ciebie mówić... zanim mój głos...moje słowa sprawią, że poczujesz co to miłość... poczujesz kolejny raz...od nowa... zanim zdążę Cię dotknąć pogłaskać delikatnie po twarzy... zabij mnie... zanim bajkę zdążymy powtórzyć przynajmniej dwa razy.. i nie bój się mojej śmierci tego że mnie zabijesz... uchronisz mnie tym od klęski i sam dzięki temu przeżyjesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podążę przez las gęsty i tylko słońca promienie przenikające przez szczeliny będą drogę wskazywały... kierunek moim stopom będą nadawały... odnaleźć Ciebie zawsze będą pomagały... bo kiedyś Cię odnajdę za rok lub za sto lat... nieważne... ale kiedy już Cię odnajdę zmienię Twój świat... nie wiem czy na lepszy czy na gorszy go zamienię... ale z całą pewnością kiedy Cię odnajdę całego go zmienię... i siebie... i Ciebie... i wszystko co będzie nas otaczało by spokój i radość naszych dusz zawsze tylko dawało... słowami otulę przepaść która będzie nas dzieliła choć wiem, że to i tak nic nie da... ale będę marzyła... tego nikt mi nie zabroni a potem wspomnień moich marzeń nikt mi nie zabierze nawet jeśli w marzeniach tych zawsze swoim ciałem obok Ciebie leżę... grzeszę??? po to są grzechy.... nie tylko ja je popełniam... nie tylko ja swoje marzenia w myślach spełniam... a jeśli nie dostanę przebaczenia???.... trudno ... szkoda.... ale jestem pewna, że warto będzie myśli uchronić grzechem od zapomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×