Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

to ona mnie wiecznie blokowała...:( zrobiłam to dzisiaj ja bo dostałam za to że jestem szczera:( ale trzymam kciuki... chyba zacznę kłamać bo to nic z tej mojej szczerości nie będzie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mówiłeś... a ja głupia naiwna kretynka z maleńką blond główką nie wierzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec ;)Jest jak jest i jutro ją bede przekonywał zeby tu nie wracała tak bedzie lepiej dla niej i dla Was;)Pozdrowie ją od Ciebie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--- postaram zeby nie wróciła;)A poza tym nasze ptasie radio (Bucuś)bedzie Nas o wszystkim informować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się będziesz starał a ona i tak zrobi to co będzie uważała za słuszne... czyli wróci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dziobalka ja Ciebie nie przekonuję tylko Ci mówię jak będzie, tylko raczej nie pisz o serduszku tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bo Wy nic nie rozumiecie ;-) ale jak zacznę Wam tłumaczyć to jeszcze gorzej zamotam... jaki temat na dzisiaj do rozmowy???;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo proste: trzeba nie być blondynką.... kiedyś nie byłam i nie motałam... a teraz.... Boshe chyba się przefarbuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak kiedyś się spotkasz z jakąś blondynką to też jej knebel w usta włożysz????/:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×