Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

uwielbiam tę piosenkę ale nie będę się dzisiaj dołowała... o nie/..................... na pewno nie...!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochasz kochasz... tylko jeszcze o tym nie wiesz ... uwielbiasz kiedy do ciebie mówię...🌻 kochaj mnie....póki możesz... słuchaj mnie....póki żyję.... bo kiedy umrę będziesz chciała żebym do Ciebie mówiła... a mnie już nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kątem oka patrzę na życie... przez pryzmat... tak będzie lepiej... wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie... wszystko... nawet ja... lepiej wbić sobie nóż w serce samej sobie niż rozbić kamieniem głowę Tobie... chciałam Ci pomóc odnaleźć życia sens spojrzeć jego oczami przez Twoje oczy na życie... słowa moje nic nie dały... tylko przyjaźń jedynie zrujnowały... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jak drzewo rodzące zakazane owoce... chciałbyś go zerwać??? nie... nie chciałbyś... za Ciebie odpowiadam... bo kiedy ten owoc już zerwiesz wszystko inne przerwiesz rozerwiesz na strzępy... i te zakręty... ja mój kochany chodzę prostymi ścieżkami... nawet wtedy kiedy to samo piękne słońce świeci będzie świeciło nad nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×