Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lili_83

doradźcie - MELANIA SCARLET czy SANDRA KLAUDIA? które ładniejsze?

Polecane posty

Gość widzisz i nie grzmisz
i brajan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak zgadzam sie Brajan też :D I Kewin,Kłentin(znam jednego :O ),Raul,Allan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza - to jak nazwę swoje dziecko na pewno nie będzie przedmiotem topiku na kafeterii :) Jest dużo ładnych polskich imion i nie trzeba zaraz popadać w tym temacie w żadną nowomodę, snobizm czy głupotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale i tak najlepsze to Dżordż
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fefa byloby najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam na imie Paris
a na nazwisko brzeszczot:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez jaj ale
Mi sie podoba Georginia Tifanny i jak bede miala corke to tak ja nazwe, mimo polskiego nazwiska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez jaj ale
nie pytalam tu nikogo o opinie! Poprostu napisalam ze nazwe tak corcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie ze mi sie podoba
Melania Scarlett1 I dobrze do siebie pasuja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazywajcie tak wasze dzieci
to potem moje bedzie mialo sie z czego smiac:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra- ładnie Klaudia też, ale zestawienie Sandra Klaudia tudzież Klaudia Sandra już nie pasuje. Nie rozumiem jak Sandrę można porównywać do Dżessiki czy do Kłantina. Kłantin, Dżessika i inne dziwadła jakoś nie mogą przyjąć się w Polsce, a Sandra owszem. Zresztą u mnie Sandra jest popularna na równi z Wiktorią, Julią i Zuzanną, także ludzie nazywający tak swoje córki są różni. Jedni pochodzą ze środowisk patologicznych, w których alkohol ma przewagę nad wszystkim, a drudzy są lekarzami, tzw. wykształciuchami. Nie ma co generalizować. Jeszcze jakiś czas temu jechałyście po Nikoli, ale widać imię przyjęło się w Polsce, bo nie dość, że na kafe zliczyłam co najmniej 5 mam, które tak nazwały swoje córki, to jeszcze głosy oburzenia ucichły.:P Scarlet i Melania to kompletna pomyłka. Melania jest stara, niemodna i do niczego niepodobna, a Scarlet to dziwadło jakich mało i musiałabyś posolić gdzie trzeba, żeby jakiś urzędnik zgodził się zarejestrować małą Scarlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolaboga masakrycznie
typowe imiona nizin społecznych w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris Mercedes jeszcze nie slyszalam, a juz od lat obserwuje pewna porodówke :-P Ale trafila sie juz jedna Kimberly Mercedes :-D na serio :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie zadne z imion bo dziwi mnie potem oburzenie ze chcemy zasilkow zagranicznych gdy mezowie tam pracuja ze sie nie szanujemy ze to polska a i tumusmy lamac jezyk bo obcokrajowcy sie nawet w naszym kraju chca swoim jezykiem poslugiwa,ale wszystkie pretensje do nas samych o za czyna sie od imienia i wogole a potem juz sami nie wiemy kim jestesmy.soryale jak dla mnie to w zla strone idziemy - zachowajmy odrobine polskosci bo przez imiona i wiele innych czynnikow potem sami sie swojej narodowosci wstydzimy.jeszcze odrobinee zrozumienia dla ciebie bo masz meza obcokrajowca i zapewne chcecie zeby dzicko mialo imie troche z tego troche z tego ale resztamnie zaskakuje.i jak juz to melania najladniejsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania to stare lacinskie
imie a nie zaden nowomodny wymysl:O i co z tego, ze niemodne? franciszki, stanislawy, zofie, heleny tez jeszcze pare lat temu byly zupelnie zapomniane, a teraz wysyp maluchow z takimi imonami...wiec i melania moze wrocic do lask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×