Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odszedł bo

Odszedł bo...

Polecane posty

Gość sami idioci
to standard że 3/4 związków rozpada się gdy pojawia się dziecko, faceci to leniwee i niedojrzałe dupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja stara klaszcze u rubika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkkka
sami idioci-jestem kobieta i to w wieku juz dojrzałym i musze jednak wziac w obronepłec meska.Rozpad zwiazku nie jest wina tylko jednej str.ale winne sa dwier str.moze jedna mniej a druga wiecej ale neistety nie ma tak,ze jedna str.jest odpowiedzialna za rozpad.A co do mezczyzn ktorzy uciekaja jak zostaja tatusiami to tez sie neiraz nie dziwie,bo prawde powiedziawszy ojciec ktory chce dziecko i nie jest w nie wrobiony prawie zawsze stara sie tworzyc rodzine anie ucieka. Niech kobiety decyduja sie swiadomie na macierzynstwo,niech nei wpadaja,niech dyskutuja na temat posiadania dzieci ze swoimi partnerami a nie stawiaja ich przed faktem dokonanym to beda miały o wiele lepiej.łatwo jest oceniac mezczyzn,ale nam kobietom nic nie brakuje i my czesto jestesmy tez wredne,oj i to jak bardzo wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami idioci
To ze sie dziecko planowało też nie daje gwarancji że facet okaże sie odpowiedzialny. Generalizujesz, ja z kolei oceniam to co widzę wśród moich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkkka
Sweet Dreams dlaczego od razyu wyzywasz mezczyzne,przeciez nie wiesz jak naprade jest,co Go naprawde skłoniło do odejcia od kobiety i dziecka.Nie wierze w to aby facet odszedł tylko ze wzgl.na nadwage kobiety.Na pewno w Ich zwiazku działo sie źle juz przed przyjsciem dziecka na swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami idioci
Łatwiej jest powiedziec kobiecie że stała sie nieatrakcyjna niż przynac że ma się w dupie dziecko....i nie ma się zamiaru nim zajmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkkka
sami idioci,jezeli ja generalizuje to Ty takze,bo piszesz,ze znajomi tak sie zachowuja,a przeciez nie kazdy tak sie zachowuje. I powtarzam,rozpad zwiazku nie jest wina tylko jednej str.ale wine ponosi takze ta druga str.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkkka
Jezli wiazał Ich tylko seks to dziewcze mogło sie na kazdy mozliwy sposob zabezpieczyc przed niechciana ciaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkkka
Kobietki kochane zacznijcie myslec i nie wpadajcie w ciaze ,to bedziecie miec mniej kłopotow,bo takie robienie tatusia na siłe niestety konczy sie tak jak u autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami idioci
Rany czemu od razu zakładacie, że jak koleś rzuca laskę to dlatego że ciąża nie była planowana ?! Czy planowana ciąża jest gwarancją bycia razem aż do śmierci ? A może tą gwarancję da Wam rozmiar 36 ubrania plus bycie superkochanką ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkkka
sami idioci a dlaczego akurat wierzysz,ze facet odszedł od autorki tylko ze wzgl.na to,ze przytyła i to nie tak duzo :-) Przeciez to nie jest mozliwe zeby było prawdziwe.mogłoby to sie stac gdyby autorka wazyła ponad 100 kg ale te Jej 62 kg przy wzr.170 to czysta kobiecosc ...Post jest albo prowokacja albo autorka naprawde nei rozumie o co własciwie naparwde Im poszło albo po prostu wie a nie chce napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami idioci
Z żadnego z moich postów nie wynika że uważam że facet dał nogę bo laska utyła.... Sugeruję raczej że przerosła go rola ojca i odpowiedzialnośc. Na marginesie, sama ważę 60 kilo przy 170 i nie uważam się za jakiegoś obrzydliwie grubego paszteta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkkka
sami idioci-zgodze sie z Toba,mzoe i przerosła Go odpowiedzialnosc ale jezli taks ie stało,to mozna przypuszczac,ze jednak ciaza była nieplanowana,bo w szczegolnosci jest tak,ze jak ciaza planowana to mezczyzna ma czas 9 m-czny na przyzwyczajenie sie ,ze bedzie ojcem i ,ze tego chce ajak wpadka to mezczyzna do konca nie zdaje sobie sprawy,ze ojcem bedzie i jak dziecko sie ur.to znika,bo sie boi ,ze nie podoła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odszedł bo
bylismy razem kilka lat...ja brałam tabletki ale musiałam odstawic na jakis czas. Wtedy on był bardzo niezadowolony bo jak wpadne to bedzie kiepsko bo nie ma na to pieniedzy. No i stało sie wpadłam. Pobralismy sie a za pare miesięcy on zmienił zdanie....zarzucił mi po porodzie, ze przytyłam ale ja wiem i nie jestem idiotką jak co niektórzy tu pisza, ze to nie ten powód. nie miałam zamiaru łapac go na dziecko bo zawsze soebie mówiłam , ze ja sobie poradze i tyle. Mam to gdzies czy jest ze mną czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odszedł bo
aaa i ja nosze rozmiar 40 bo wole takie niz opiete 38 jak wiekszosc i nie wmawiam sobie ze ja wejde w 38 bo wyglądam jak kretynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×