Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicethingtodo

moje wielkie internetowe zakupy

Polecane posty

Gość nicethingtodo

Hej! Ostatnio napadła mnie chęć posiadania, więc kupiłam kilka ciuchów :) Zrobiłam eksperyment i po raz pierwszy zamówiłam coś przez internet, mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko! Kupiłam sobie sukienkę, torbę :) http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=2&products_id=99 ta czerwona http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=122 A co Wy sobie ostatnio kupowałyście przez internet? Jakie macie doświadczenia z zakupami w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie to moze i one nie byly... :P ale jak juz raz to zrobilas to na pewno bedziesz powtarzac :P ja jesli kupuję to na allegro :P kilka rzeczy juz sie nazbierało ;) min. torebki, karciocha pamięciocha do telefonu, buty 2 pary ( a mowilam kiedys : NIGDY nie kupie butow przez neta:P) ileś tam par skarpetek, jakis sexowny komplecik do spania, i jeszcze troche innych rzeczy ktorych juz nie pamietam :P i zawsze bylam zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhh33
nieraz na aukcjach mozna spotkac naprawde odjechane reczy.Ja duzo kupiłam na prezenty gwiazdkowe , i tak sobie patrze na ta stronke - http://www.wyczesaneprezenty.pl/galeria.html czy przypadkiem ich nikt tam nie umiescił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mka1971
polecam portal www.miedziak.com.pl po zarejestrowaniu się można robić zakupy w różnych sklepach internetowych po bardzo korzystnych cenach np. w Hoopla - RTV, AGD , Strawberry - markowe kosmetyki , Empik, edelikatesy itd. Sklepów przybywa z każdym miesiącem. Ważne, żeby zawsze logować się do nich przez ten portal, bo oprócz b.dobrych cen otrzymasz dodatkowy rabat pieniężny wynegocjowany przez ten portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczkalla
ja też robię zakupy przez internet! :) Odkryłam ten sposób jakiś rok temu i się uzależniłam. Jest wygodniej, a ja nienawidzę tłoku w sklepach i godzinami chodzenia po galeriach sklepowych! Dla takich jak ja sklepy internetowe i aukcje to ratunek :) Na razie nie miałam jeszcze żadnych problemów, mam nadzieję, że tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_222
czasami allegro, od czasu do czasu księgarnia internetowa i często internetowy spożywaczak, nie dźwigam, kupuję to co potrzebne a nie to co mi wpadnie w ręce podczas \"spaceru\" między półkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fanky...
fajne, tylko na allegro b7yłyby tańsze. Mam takie same sandałki(co do joty) i na allegro zapłaciłam 99 zł w sezonie, a potem się wkurzyłam bo miesiąc póżniej kosztowały już 69. Tylko rajstop nie zakładaj do sandałków...a trochę zimno bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerpower
internetowy spożywczak to dobry pomysł! Jeszcze nie próbowałam, ale brzmi zachęcająco :) Bez dźwigania i zmęczenia. Ja robię głównie na Allegro, ale często też w sklepach internetowych z ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia79
Ja ostatnio trafiłam na fajny sklep oferujący sporo wózków dziecięcych i fotelików samochodowych, jest on zarazem tradycyjnym sklepem z art. dziecięcymi oraz sklepem internetowy SuperDziecko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam allegro:) kupuję tam zazwyczaj telefony, ciuchy, lakiery do paznokci, ozdóbki, srebro itd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupy w necie robię od około 4 lat, głównie kupuje na allegro; telefony, ciuchy, galanterie, bieliznę, kosmetyki, podzespoły do kompa, praktycznie wszystko poza butami których na razie boje się kupić przez sieć. Ostatnio kupuje tez w sklepach internetowych, Takie zakupy są szybsze, wygodniejsze w porównaniu do zakupów tradycyjnych których szczerze nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyliszka
nicethingtodo --> torebka z linku mi się bardzo podoba! Sama może sobie taką sprawię... ale ta http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=2&products_id=100 tez jest fajna! Styl mi się bardzo podoba :) Ja dotychczas mam miłe doświadczenia z decobazaarem i paroma aptekami on-line. Też nie lubię "normalnych" zakupów i staram się nie robić ich za często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta_11
miałam okazję korzystać z merlina i z gandalfa o ile na merlinie się zawiodłam głównie z powodu braku 80 % produktów ktore chciałam zamówić to z gandalfa mogę polecić w kategorii księgarni internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka26
Kupuje głównie kosmetyki naturalne, które sobie bardzo cenie ze względu na ich skład oraz efekty. Regularnie zaopatruję się w kosmetyki naturalne Lavery w sklepie sanusmarket.pl - szybko dostarczają, a już w ogóle ekspresowo jest odbieram osobiście:). Balsam do ciała Lavera z dzikiej róży jest po prostu boski. Posmarowałam się nim rano, a nadal go czuję, obłedny zapach dzikiej róży. W każdym razie polecam i balsam (mam zamiar sobie kupić całą serię z dziką różą) i sklep:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×