Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ronn

Chyba jednak faktycznie kobiety aż tak bardzo na wygląd uwagi nie zwracają

Polecane posty

Niedawno widziałem tu wątek, w którym ktoś udowadniał, że jednak kobiety aż tak mocno nie kierują się wyglądem faceta. I chyba faktycznie coś w tym jest. Nie raz widywałem bardzo ładne kobiety u boku niezbyt dobrze wyglądających facetów. No i mam kolejny przykład, tutaj: http://tnij.org/am53 Zdjęcia ze ślubu, dla mnie dziewczyna bardzo ładna, na niektórych fotkach wygląda świetnie, a jej facet... ciężko mi oceniać facetów, ale chyba przyznacie że do pięknych to on nie należy. No i jednak kobieta go pokochała. A więc faceci, nie marwcie się, nie jest tak źle. Ja tam brzydalem nie jestem, ale przystojniakiem też nie. No i w sumie to sobie myślę, że nie ma co poprzeczki zaniżać i startować śmiało do tych ładniejszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no dla mnie osobiście to ten koleś wygląda marnie. Ja przy nim to przystojniak :) A i kobiety widuję dużo brzydsze od tej ze zdjęć, a uważane są one za przeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka rze uu
zapomniales o jednym. Gosciu jest wysoki, to widac. Mozesz miec meska twarz, piekne oczy ale jak masz mniej niz 175 wzrostu to jestes przegrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimika
e tam, oboje sa przecietni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooronka
zauważ że to ślub a wtedy wygląda się lepiej niż normalnie pewnie na codzień to zwykla przecietna babka, nic nadzwyczjnego, dla mnie piękna nie jest, a on nie taki zły znowu, tylko głowe ma jak stożek troche, ja nie chwaląc sie:D jestem ladniejsza od niej i miałam kiedyś raz brzydkiego faceta ale potem z czasem ujawnialy się jego wady charakteru, wkurzł mnie az w końcu do tego jego wygląd zaczął mi przeszkadzać i stal się dla mnie nie atrakcyjny nawet obrzydzało mnie calowanie z nim aż w końcu go zostawiląm przeczieć nie będe się zmuszać do całowania i dotykania go jak miałam obrzydzenie do niego, czasami zazdrościlam innym że mają przystojniakow a ja nie gorsza od nich tez moglam mieć kogoś kto by mi się podobał, a tego brzydkiego jak mi się zdawało na początku bardzo kochalam, ale po niecałym roku to sie skończyło, a teraz mam ładnego chłopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronn bo chcielibyśmy ocenic, czy faktycznie przystojniejszyś od niego :classic_cool: :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, mi się ta dziewczyna podoba, zwłaszcza na zdjęciu nr 5. Poza tym ja patrzę na nich razem, to ona się wyróżnia, mogłaby mieć przystojniaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, tak to ja moze będę wyglądał, ale za 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty roon głupi jestes
Normalna dziewczyna i facet też całkiem ,całkiem to są jeszcze bardzo młodzi ludzie . On jest wysoki będzie jeszcze wyglądał męsko tak po 30 tsce.A ona ładna szczupła ,normalna .Ładne zęby ubranie ,kwiaty to wszytko robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Froaaa
ile masz lat, Ronn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to ta dziewczyna taka ładna to nie jest.jest zrobiona,ale trudno zeby nie była na swoim własnym ślubie:P . a jej mąż nie taki zły,ale mi sie nie podoba. Ronn---> sympatycznie wyglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momomom
OK, twierdzisz, ze kobiety nie patrza az tak na wyglad. A masz powodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Froaaa
odpowiedz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenie mam średnie, ale to wynika z mojego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronn buźka najs ale ubranie średnie bardzo :P :P :P :P :D takie bym powiedziała niemodne lekko :D i jeszcze ta koszula w spodnie włożona :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momomom
Tzn. jaki masz charakter? Niesmialy/smialy, wygadany/malomowny, towarzyski/nietowarzyski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×